TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2013 - zatial nebude

Informácie o zrazoch a akciách, ...

Moderátor: Elvis

Čo so zrazom 2013 ?

- TTS zraz bude na babe (zozeniem 1000e)
2
4%
- TTS zraz bude inde
10
18%
- TTS zraz bude ako Relax Meeting (Gbely ?)
17
30%
- TTS zraz pridruzime k inej akcii (sk ring, tunign zraz)
18
32%
- TTS zraz nebude a buduci rok to rozbalime
10
18%
 
Celkom hlasov: 57

Používateľov profilový obrázok
stenky
Toyota guru
Príspevky: 1852
Dátum registrácie: Piatok, 13. Marca 2009, 16:08
Bydlisko: Bratislava -=}Petrzalka{=-

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2013 - zatial nebude

Príspevok od používateľa stenky » Pondelok, 1. Júla 2013, 23:12

Idem sa vygrcat z toho co tu predvadzate... dakto nazval tekovsky hradok TTS zrazom, meetingom, stretnutim. So what? Nikto nikdy netvrdil ze je to ofišl. Gabo narozdiel od vedenia, ktore na vlastne forum nechodi, aspon daco zorganizoval. Nabuduce dostanete telegramy.
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
CS
Toyota guru
Príspevky: 1181
Dátum registrácie: Nedeľa, 29. Augusta 2004, 15:34
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2013 - zatial nebude

Príspevok od používateľa CS » Pondelok, 1. Júla 2013, 23:36

stenky grcaj kolko chces, ked ti to je prijemne, nikto ti v tom branit nebude, pokial neogrcas ostatnych bude to iba tvoj problem
CELICA ST185RC Carlos Sainz
CELICA ST205 GTfour
ex CELICA ST205 GTfour WRC
2x ex CELICA ST165
ex HILUX 3.0 D4D at
ex RAV4 1.8i 3D

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2013 - zatial nebude

Príspevok od používateľa AndyGTP » Pondelok, 1. Júla 2013, 23:44

Dano, klidek.. zavolame si koncom tyzdna ked bude cas. Mozno nechtiac, ale predsa si zbytocne podrazdil zopar milych ludi. Sam som prekvapeny ze si sa tak rozpisal, uz davnejsie som ti spominal ze na 99% zraz nebude a tieto nahrady treba brat s rezervou, viac ludi tu v dobrej mienke ponuklo aspon nejake ciastocne riesenie a netreba sa hned chytat nazvu podujatia a podobne. Peace.

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
Srandista
Toyota guru
Príspevky: 1503
Dátum registrácie: Nedeľa, 26. Júla 2009, 13:46
Bydlisko: Brno

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2013 - zatial nebude

Príspevok od používateľa Srandista » Pondelok, 1. Júla 2013, 23:52

Co takto sa teraz zamerat na Gbely (ktore som ofiko TTS meetingom nenazval, nastastie, ako tak kukam), a potom sa skor zamerat na buducorocny oficialny TTS zraz? Bo ako je sice neprijemne, ze tohoto roku sa Baba nekonala, ale holt uz sa tak stalo, a lamat to cez koleno, a narychlo riesit akciu, ktora ma mat ako tu bolo pisane nejaku uroven, za 2 mesiace necele moc dobre podla mna nejde...

Nie som stastny z toho, ze Baba sa nekonala, ale Gabo aspon vybavil nejaku malu nahradu, nazvyte si to stretnutim, spin-offom, jak len chcete, teraz sa tu organizuje este jedno relax stretko, opat nemajuce s ofiko TTS meetingom nic, ale aspon sa nieco organizuje, a narozdiel od TTS meetingu to vyzera, ze sa to aj bude konat...

Podla mna by bolo rozumnejsie sa teraz zamerat na aktualne veci, cize relax meeting, a az potom na veci, ktore by sme v buducnosti opat radi videli, ale nebolo ich skrz rozne priciny zorganizovat... A popri tom sa zamysliet, ci je vobec realne ich stihnut este tento rok...
Hyundai i30 1.5 T-GDI 2022, cervena
Toyota Corolla 1.8 TS 2003, cervena
Ex: Toyota Corolla 1.3 G6 1998, cervena
Family: Toyota Yaris 1.3 2006, modra metaliza
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
CS
Toyota guru
Príspevky: 1181
Dátum registrácie: Nedeľa, 29. Augusta 2004, 15:34
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2013 - zatial nebude

Príspevok od používateľa CS » Utorok, 2. Júla 2013, 00:23

Andy + srandista + ...
Zjavne ste ma uplne nepochopili ... Rozne mini, relax a ine zrazi sme robili od 2004 a je to super ze tieto mini zrazi sa deju... a proti Gabovi vobec nic nemam, skor naopak.. Patri medzi skalnych a odusevnelych toyotakov ako aj ostatny ktorych som zaregistroval na fotkach...
... Len mi je luto, ze TTS bude mat buduci rok 10 rokov a ostal niekde stagnovat az upadat a nieje to otazka penazi ako sa snazi prezentovat... Je to iba o ludoch a dobre viem , ze tu je mnozstvo velmi sikovnych ludi , ktory keby chceli tak spolocne aj bez penazi urobia rocne aspon jeden poriadny klubovy zraz... A netreba na to ani rocnu pripravu, tak ako gabo prejavil snahu - volu stretnut sa , tak by sa dal zorganizovat aj iba nas zraz , kde by sme sa stretli v hojnom pocte a koniec septembra je urcite nie zly termin, nakolko uz by mali byt vsetci po dovolenkah

Klub sa v podstate po pociatocnom boome za 10 rokov nikde neposunul iba preziva/ zivori nabera sice clenov, ale nenazval by som ho klubom, nieje to klub ani toyota team slovakia..ved. Nema ani klubovnu :lol: je to nieco virtualne, je to proste Toyota forum, co je sice fajn, ale mohol by byt ovela viac keby bola vola... Nkrat sme dali do placu nase stolicky :lol: ale nikto nema zaujem budovat a starat sa co je velka skoda
CELICA ST185RC Carlos Sainz
CELICA ST205 GTfour
ex CELICA ST205 GTfour WRC
2x ex CELICA ST165
ex HILUX 3.0 D4D at
ex RAV4 1.8i 3D

Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2013 - zatial nebude

Príspevok od používateľa drgi » Utorok, 2. Júla 2013, 04:19

dano, nevrav ze to nie je o peniazoch, ked prve s cim si prisiel, bolo 12 eur clenske na rok 8)
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

Používateľov profilový obrázok
CS
Toyota guru
Príspevky: 1181
Dátum registrácie: Nedeľa, 29. Augusta 2004, 15:34
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2013 - zatial nebude

Príspevok od používateľa CS » Utorok, 2. Júla 2013, 11:13

drgi ... si nepozorny... co ma u teba prekvapuje ... to s cim som prisiel je zadara, ak by clenovia boli odusevneli... to clenske je posledna moznost, keby to islo iba po slovensky v duchu hesla... nesu penaze nic nebude ... ale malo by to zopar vyhod... boli by peniaze a clenovia by sa viac zaujimali o fungovanie klubu, lebo by boli jeho realnou sucastou s rovnocenym pravom rozhodovat o nom...
... na slovensku je to tak... co je zadarmo (0) , to si nikto nevazi, ale realita je bohuzial este horsia, ludia si nevazia ani ked idu do plusu ... musel som to matematicky lebo slova mi nestacia a este som sa riadne nenaspeedoval monster infuzkou... zatial mam v sebe od rana iba 1,5l :mrgreen:
CELICA ST185RC Carlos Sainz
CELICA ST205 GTfour
ex CELICA ST205 GTfour WRC
2x ex CELICA ST165
ex HILUX 3.0 D4D at
ex RAV4 1.8i 3D

Používateľov profilový obrázok
stenky
Toyota guru
Príspevky: 1852
Dátum registrácie: Piatok, 13. Marca 2009, 16:08
Bydlisko: Bratislava -=}Petrzalka{=-

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2013 - zatial nebude

Príspevok od používateľa stenky » Utorok, 2. Júla 2013, 11:37

aj gbely su zadara, len akosi nie dost dobre ci co.
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
ondrik
Toyota guru
Príspevky: 2442
Dátum registrácie: Sobota, 14. Mája 2005, 08:57
Bydlisko: PB - Mogoňov

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2013 - zatial nebude

Príspevok od používateľa ondrik » Utorok, 2. Júla 2013, 12:06

no dobre...
na tts meeting sa tesim ako maly jojo kazdy rok, a kazdy rok sa snazim spravit vsetko co je v mojich silach a kompetenciach. (pokial si teda na zraze nevybuchnem afto aj s nejakymi vecami vnutri :mrgreen: ). Skoda ze ludi, ktori boli schopni, nejako ubuda. To je podla mna problem, financie az pak. Keby sa naslo aspon 50 schopnych ludi, ktori by mali snahu postavit zraz na nohy, a nie 5-6, verim ze veci by sa pohli, nasli by sa aj peniaze, aj vsetko ostatne. Je zvlastne ze v ankete "co s tts zrazom 2013" hlasovalo cca 50 ludi. Zo vsetkych cez3000 uzivatelov. Kludne by som bol za to clenske nejakych 12€/rok, je to mala ciastka a vyselektovala by ludi ktori to myslia vazne. Platim takto clenske v dalsich dvoch kluboch a chodim tam sporadicky oproti TTS, nemam tam skoro nikoho znameho, nezalezi mi nejako na ich osude. Chapem ze ludia ktori to hybali maju trebars dolezitejsie povinnosti, nemaju cas, chut alebo ine dovody, ale pokial sa k tomu budu vsetci stavat tak ze sak to niekto zariadi, tak to dopadne presne ako tento rok.
Pre porovnanie, kto este chodi na CZ forum, tam maju sice viac ludi ale uplny chaos. Nemyslim len v prispevkoch na fore, ktore sa mi uz ani nechce citat, kedze za den pribudne 20 novych so stale rovnakym obsahom a problemami, otazkami... Ti schopni ludia sa vytratili. Pamatate si posledny oficialny zraz českého toyotaklubu? Ja ani nie... neviem či to nebol ten v plzni, kde sme boli ako početná SK delegacia... Mrtvo, okrem nejakych celica meetingov a par drobnych zrazov. Na fore sa tam ludia medzi sebou furt hadaju, osocuju, pride niekto novy, spyta sa nieco, hned ho zotru ze nastuduj si potom sa pytaj, hladaj a podobne. No mozem osrat taky klub...
Ked nas bude len 100vka aktivnych clenov (co verim ze viac), polovica zrazu bude zaplatena. Ale naozaj treba mat na to chut a gule nieco pre klub urobit...
Neviem ci sa NÁM podari zorganizovat este TTS 2013, ale bol by som rad keby ano...
Prius 2012 hybrid + LPG... lacnejsie to uz nejde :-)
Celica 96 2,0 GT 3S-GE
Ex-Celica 92 1,6 STi 4A-FE
Ex-Corolla 89 5dHB 1,6 GL 4A-F

Používateľov profilový obrázok
stenky
Toyota guru
Príspevky: 1852
Dátum registrácie: Piatok, 13. Marca 2009, 16:08
Bydlisko: Bratislava -=}Petrzalka{=-

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2013 - zatial nebude

Príspevok od používateľa stenky » Utorok, 2. Júla 2013, 13:58

zhanam sponzora. ked sa mi vrati uber-sef z dovolenky, tak sa spytam ci a kolko vieme sponzorovat. mozno ma posle do riti a mozno nie. uvidime.
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Ryousuke
začiatočník
Príspevky: 334
Dátum registrácie: Pondelok, 30. Augusta 2004, 09:38
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2013 - zatial nebude

Príspevok od používateľa Ryousuke » Utorok, 2. Júla 2013, 19:30

ondrik napísal:no dobre...
na tts meeting sa tesim ako maly jojo kazdy rok, a kazdy rok sa snazim spravit vsetko co je v mojich silach a kompetenciach. (pokial si teda na zraze nevybuchnem afto aj s nejakymi vecami vnutri :mrgreen: ). Skoda ze ludi, ktori boli schopni, nejako ubuda. To je podla mna problem, financie az pak. Keby sa naslo aspon 50 schopnych ludi, ktori by mali snahu postavit zraz na nohy, a nie 5-6, verim ze veci by sa pohli, nasli by sa aj peniaze, aj vsetko ostatne. Je zvlastne ze v ankete "co s tts zrazom 2013" hlasovalo cca 50 ludi. Zo vsetkych cez3000 uzivatelov. Kludne by som bol za to clenske nejakych 12€/rok, je to mala ciastka a vyselektovala by ludi ktori to myslia vazne. Platim takto clenske v dalsich dvoch kluboch a chodim tam sporadicky oproti TTS, nemam tam skoro nikoho znameho, nezalezi mi nejako na ich osude. Chapem ze ludia ktori to hybali maju trebars dolezitejsie povinnosti, nemaju cas, chut alebo ine dovody, ale pokial sa k tomu budu vsetci stavat tak ze sak to niekto zariadi, tak to dopadne presne ako tento rok.
Pre porovnanie, kto este chodi na CZ forum, tam maju sice viac ludi ale uplny chaos. Nemyslim len v prispevkoch na fore, ktore sa mi uz ani nechce citat, kedze za den pribudne 20 novych so stale rovnakym obsahom a problemami, otazkami... Ti schopni ludia sa vytratili. Pamatate si posledny oficialny zraz českého toyotaklubu? Ja ani nie... neviem či to nebol ten v plzni, kde sme boli ako početná SK delegacia... Mrtvo, okrem nejakych celica meetingov a par drobnych zrazov. Na fore sa tam ludia medzi sebou furt hadaju, osocuju, pride niekto novy, spyta sa nieco, hned ho zotru ze nastuduj si potom sa pytaj, hladaj a podobne. No mozem osrat taky klub...
Ked nas bude len 100vka aktivnych clenov (co verim ze viac), polovica zrazu bude zaplatena. Ale naozaj treba mat na to chut a gule nieco pre klub urobit...
Neviem ci sa NÁM podari zorganizovat este TTS 2013, ale bol by som rad keby ano...
Pekne napisane Ondrik. To clenske platit som navrhoval aj ja aspon sa co to zozbiera ale je otazka od kolkych ludi lebo je tu mozno aktivnych do 50 clenov ale iny su tu ako duchovia viac menej citaju ci je daco na predaj napr. V kazdom pripade ajtak ajked sa nieco organizuje nie kazdy moze byt vodca asi bude treba upresnit co kdo moze spravit aby sa dali veci do pohybu. Myslim ze clovek co nema moc do automotive sfery znamosti tu pomoze akurat tak nejakym prispevkom do klubu. Ja osobne nemam ani sajn co spravit aby sa taketo nieco zorganizovalo ajked by som samozrejma rad pomohol.
85' AE86 GT Coupe silver/black - 2003 - 2016 - Toyota AE86 zavislost :-)
88' Suzuki Swift GTi
88' Mitsubishi Colt GTi
ex. 89' Toyota Corolla E9 gti 4A-GE Tvis


http://go2id.net
http://www.aeu86.org
http://www.club4ag.com

Používateľov profilový obrázok
moschino
lexusák
Príspevky: 728
Dátum registrácie: Nedeľa, 7. Júna 2009, 23:00
Bydlisko: BA

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2013 - zatial nebude

Príspevok od používateľa moschino » Utorok, 2. Júla 2013, 21:15

Ryousuke napísal:osobne nemam ani sajn co spravit aby sa taketo nieco zorganizovalo ajked by som samozrejma rad pomohol.
To nemam ani ja :)

To ze chceme zraz je nadherne. Je super ze sa chceme stretnut ti internetovy fatomovia ktory sem chodia den co den a citaju prispevky, ale mam pocit ze prave do tejto temy prispievame len my(vy) 5-7 uzivatelia ktory sa chcu aktivne podielat na zraze. Mylsite si ze to ma zmysel? V aprili sa tu rozbehlo ,,vyberove konanie,, na sponzorov nasho vyrocneho kluboveho zrazu a ako to dopadlo? Do kopy sa peniaze nevyzbierali skoro ziadne. Ano niesu dolezite, ale ak chceme niekedy este zatit (ja som ho nezazil) zraz na Babe tak budeme potrebovat tu minimalnu ciastku na zakladne vybavenie. Prave preto sa pytam ci to ma zmysel ked sem neprispieva skoro nikto, popravde svedci to asi aj o tom ze nikoho ten zraz nezaujima. Vacsina pseudouzivatelov sem chodi asi len naozaj poprezerat ponuku dielov, ale pohrabe sa v archive modelu znacky ked mu nieco nejde, alebo potrebuje radu. Prave preto podporujem aj navrh CS ktory ma predvcerom nezavisle na nom napadol: spravit nieco na ringu pocas volnych jazd, alebo ako....
K zaveru: bud sa pani a damy zburcujeme a spravime nejaky zraz fanusikov a priatolev aut znacky Toyota a Lexus, alebo to mozme....... ale skor ako nastane to mozme:
Preco to v inych kluboch ide? spravit kazdorocne zraz? su v nasom klube este ochotny a schopny jedinci spravit zraz? je tu nejaka ,,omladina,, alebo stale len vy(my) stare zname tvare?
EX: TOYOTA Corolla E11

ist das auto und LEXUS!

Používateľov profilový obrázok
moschino
lexusák
Príspevky: 728
Dátum registrácie: Nedeľa, 7. Júna 2009, 23:00
Bydlisko: BA

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2013 - zatial nebude

Príspevok od používateľa moschino » Piatok, 5. Júla 2013, 18:55

EX: TOYOTA Corolla E11

ist das auto und LEXUS!

Používateľov profilový obrázok
stefan-celica
Toyota guru
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: Štvrtok, 25. Septembra 2008, 20:07
Bydlisko: Slovensko

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2013 - zatial nebude

Príspevok od používateľa stefan-celica » Sobota, 6. Júla 2013, 18:47

ondrik napísal: Pre porovnanie, kto este chodi na CZ forum, na fore sa tam ludia medzi sebou furt hadaju, osocuju, pride niekto novy, spyta sa nieco, hned ho zotru ze nastuduj si potom sa pytaj, hladaj a podobne. No mozem osrat taky klub...
presne si to vystihol

http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... c&start=75
Toyota Celica T20 ST202 129kw 3SGE McPherson :) 376 916km, Evans Coolants, K&N, PUR 80Sh
Renault Trafic 2.0dci M9R L2H1 toto auto my bol čert dlžný
Subaru Legacy AWD 2.0 boxer EJ20 318 000km

Používateľov profilový obrázok
Srandista
Toyota guru
Príspevky: 1503
Dátum registrácie: Nedeľa, 26. Júla 2009, 13:46
Bydlisko: Brno

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2013 - zatial nebude

Príspevok od používateľa Srandista » Sobota, 6. Júla 2013, 20:37

Je sice pravda, ze mne na moju otazku sice odpovedali, ale bola to otazka hodne konkretne polozena, na nejaky realny problem.

Musim ale uznat, ze co sa nejakej socializacie tyka, cesky toyota klub v tomto uplne zlyhava, tak sa nejake stretka vlastne vobec neorganizuju, a o nejakom celo ceskom toyota stretku nikde ani chyru, ani slychu...
Hyundai i30 1.5 T-GDI 2022, cervena
Toyota Corolla 1.8 TS 2003, cervena
Ex: Toyota Corolla 1.3 G6 1998, cervena
Family: Toyota Yaris 1.3 2006, modra metaliza
Obrázok

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných