TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 9. 6. 2012 Pezinská Baba

Informácie o zrazoch a akciách, ...

Moderátor: Elvis

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 9. 6. 2012 Pezinská Baba

Príspevok od používateľa spider207 » Utorok, 12. Júna 2012, 15:40

AndyGTP napísal:nikto z lexusakov nedosiel, okrem jedneho cloveka, ktory sem aktivne neprispieva a jedneho clena ceskeho lexus klubu. Oproti minulemu roku plnemu 250iek a 200iek to bol celkom fail....
Ano, a uprimne, aj to bol jeden z faktorov preco som nakoniec neprisiel, sice aj tak rodinne povinnosti boli jednoducho prednejsie (a myslim, ze by aj mali byt), ale ak tam nebude 95% ludi s ktorymi som sa chcel stretnut tak to jednoducho zavazit kladne nemohlo. Tym samozrejme neobvinujem organizatorov, proste to tak tento rok vyslo a ludia z roznych dovodov prist nemohli. O to viac dufam, ze buduci rok bude o inom a ze sa nas stretne minimalne tolko Lexusakov ako v roku 2011 ;-)
Btw, to strieborne IS bol (tipujem) moschino (?), cierne GSko "boriskom" a strieborne LS "radohanno".
Btw2, najviac ludi/Lexusakov co viem tak tento rok odpadlo kvoli svadbe, ci uz svojej alebo niekoho ineho (napr aj jedno uplne novucicke IS-F, ktore som mal dohodnute, ze pride).

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 9. 6. 2012 Pezinská Baba

Príspevok od používateľa AndyGTP » Utorok, 12. Júna 2012, 16:01

patres napísal:nie nie supra nebola preto aj TOP auta boli nase 7.gen...skoda ze sa nepodarilo zlanarit aj nejaku 1.gen celdy-som sa tesil ze ju uvidim...:(
inak Andy teraz ma napadlo ze som mal 2 cisla na aute a v sutazi o auto zrazu boli kazde moje cisla za seba? ;)
ja som si vsimol, ze si to nejak posral, ale musim sa na to pozriet. podla mna to mohlo ovplyvnit len slalom, ale tam si nemal az tak dobry cas a ani frajerka, aby to zamiesalo poradim.

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
patres
toyoťák
Príspevky: 543
Dátum registrácie: Sobota, 24. Júla 2010, 16:29
Bydlisko: nitra

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 9. 6. 2012 Pezinská Baba

Príspevok od používateľa patres » Utorok, 12. Júna 2012, 16:10

jako dokopy mi je to jedno len aj Legon mi vravel ze hlasoval za moje auto ale dal ten hlas v podstate priatelke aby aj z jej strany nejake hlasy boli :D hlavne ze bola super zabava ludia atd...:D
som rad ze som to tento rok stihol a dufam ze aj buduci sa zadari ajked si vravel ze ,,asi posledny,, ale to ti nikto neveri...:P
celica 7.gen-105kw vvti
celica 1.gen TA28 ST

Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Legon
Toyota guru
Príspevky: 1417
Dátum registrácie: Nedeľa, 22. Júna 2008, 02:58
Bydlisko: Jarok
Kontaktovať používateľa:

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 9. 6. 2012 Pezinská Baba

Príspevok od používateľa Legon » Utorok, 12. Júna 2012, 16:10

Podla mna je to RAZ DO ROKA, ak boli vazne a objektivne dovody tak to samozrejme ...

Ja to beriem ako jednu z moznosti ako ukazat prislusnost k TTS a jednou z podpor k fungovaniu TTS.

Keby prislo 20 aut neverim zeby malo vedenie silu organizovat zraz opat a ktovie ako by to dopadlo aj s forom, su dni ked sa tu pismeno nepohne ...

Patres ty neprezradzaj, ja som dal hlas Kike ;)

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 9. 6. 2012 Pezinská Baba

Príspevok od používateľa AndyGTP » Utorok, 12. Júna 2012, 16:26

inak aj ja jej davam hlas :lol: ale pre klud na dusi, napis mi obe vase cisla a ja to skontrolujem

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
patres
toyoťák
Príspevky: 543
Dátum registrácie: Sobota, 24. Júla 2010, 16:29
Bydlisko: nitra

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 9. 6. 2012 Pezinská Baba

Príspevok od používateľa patres » Utorok, 12. Júna 2012, 16:32

:D :D inak konecne som v nej rozprudil krv a zacala sa aj o auto viac zaujimat...vraj sa do roka troska douci a pokusi sa vyhrat...:D :D ...
5 a 11
celica 7.gen-105kw vvti
celica 1.gen TA28 ST

Obrázok

Používateľov profilový obrázok
stenky
Toyota guru
Príspevky: 1852
Dátum registrácie: Piatok, 13. Marca 2009, 16:08
Bydlisko: Bratislava -=}Petrzalka{=-

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 9. 6. 2012 Pezinská Baba

Príspevok od používateľa stenky » Utorok, 12. Júna 2012, 20:07

ondrik napísal:ja som sa dockal, asi 10 minut po tom co si odisiel, ale otvoril som kufor a zabuchol som tam aj ten druhy - novy... :mrgreen:
(nakoniec som to za 5 minut vyhakol drotom, kua)
hlavne ze este v piatok sme sa bavili, aka je to skoda vykradat vlastne auto :D a dokonca ked zadne sklo musis rozbit :D
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Martin E11
panic
Príspevky: 130
Dátum registrácie: Štvrtok, 20. Septembra 2007, 12:34
Bydlisko: Hriňová/Bratislava

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 9. 6. 2012 Pezinská Baba

Príspevok od používateľa Martin E11 » Utorok, 12. Júna 2012, 21:50

Super akcia, mohlo byt teplejsie. Inak nejako sa to preriedilo ked trochu sprchlo.
Corolla Verso
corolla E11 Combi
favo black line
s105

Používateľov profilový obrázok
bobo63
panic
Príspevky: 12
Dátum registrácie: Štvrtok, 29. Marca 2012, 05:11
Bydlisko: Trenčín, Slovensko

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 9. 6. 2012 Pezinská Baba

Príspevok od používateľa bobo63 » Utorok, 12. Júna 2012, 22:34

:D Super akcia krásne autá, zábava pre deti, občerstvenie už sa teším na dalšiu bolo to perfektne zorganizované klobúk dole pre organizátorov VĎAKA ... :D :D :D

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 9. 6. 2012 Pezinská Baba

Príspevok od používateľa AndyGTP » Streda, 13. Júna 2012, 00:54

patres napísal:jako dokopy mi je to jedno len aj Legon mi vravel ze hlasoval za moje auto ale dal ten hlas v podstate priatelke aby aj z jej strany nejake hlasy boli :D hlavne ze bola super zabava ludia atd...:D
som rad ze som to tento rok stihol a dufam ze aj buduci sa zadari ajked si vravel ze ,,asi posledny,, ale to ti nikto neveri...:P
no.. pre cislo 11 isiel "až" 1 bod. Takze nepomohlo by ti to. Inak neoficialne si bol (aj s tymto 1 bodom) presne bod za mojim crepom, ale ako organizator som nebol vyhodnoteny, takze umiestnenie plati tak ako je. tie vysledky dodam snad coskoro. Je tam zopar perliciek.. ale co sa tyka poctov ---- malo nas, malo nas, podte deti medzi nas.... :?

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
Legon
Toyota guru
Príspevky: 1417
Dátum registrácie: Nedeľa, 22. Júna 2008, 02:58
Bydlisko: Jarok
Kontaktovať používateľa:

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 9. 6. 2012 Pezinská Baba

Príspevok od používateľa Legon » Streda, 13. Júna 2012, 08:39

Jeeeej len ja som dal Kike ? :) Pekne jej to povedz :P

tak nie a nie donutit robit codeky to co som chcel ale nieco vzislo.
Da sa to pozerat aj v HD720
VIDEO z TTS2012

http://www.youtube.com/watch?v=Xz7aFxrte34

Prajem pekne pozeranie ...

Používateľov profilový obrázok
patres
toyoťák
Príspevky: 543
Dátum registrácie: Sobota, 24. Júla 2010, 16:29
Bydlisko: nitra

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 9. 6. 2012 Pezinská Baba

Príspevok od používateľa patres » Streda, 13. Júna 2012, 09:39

v pohode andy o nic nejde...;) nabuduce necham iba jedno cislo :) len este neviem ze na akom aute pridem, ze ci toto este vobec bude nase...
No pekne Legone. to jej poviem a urcite si si u nej splhol...mozno aj kolace budu na mini zraze.. ;)
pocuj neca sa ti to video spristupnit aj na prehravanie cez tel???
celica 7.gen-105kw vvti
celica 1.gen TA28 ST

Obrázok

Používateľov profilový obrázok
chmelo
Toyota guru
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: Streda, 24. Januára 2007, 09:29
Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 9. 6. 2012 Pezinská Baba

Príspevok od používateľa chmelo » Streda, 13. Júna 2012, 10:07

Tento rok som slintal hlavne nad starinkami....dominovali tam Rollky a tie veru stáli za to...aj som vyhrýzal u mangelíny, či by sa nám niekde nezmestila tá E20 liftback, ale moc som neuspel :mrgreen: Každopádne som trochu ľutoval, že sme nezobrali na výlet starého pána Reinera....dúfam, že na ňom zas čosi stihnem porobiť a že ho na budúci rok ho prevetráme ;-)
Palculienka - Sienna, 3,5L 2GR-FE
Reiner - 4Runner, 2,4L 22R-E - v opatere:)
Anička Dušička - Honda CX500C

Používateľov profilový obrázok
moschino
lexusák
Príspevky: 728
Dátum registrácie: Nedeľa, 7. Júna 2009, 23:00
Bydlisko: BA

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 9. 6. 2012 Pezinská Baba

Príspevok od používateľa moschino » Streda, 13. Júna 2012, 10:14

spider207 napísal:
AndyGTP napísal:nikto z lexusakov nedosiel, okrem jedneho cloveka, ktory sem aktivne neprispieva a jedneho clena ceskeho lexus klubu. Oproti minulemu roku plnemu 250iek a 200iek to bol celkom fail....
Ano, a uprimne, aj to bol jeden z faktorov preco som nakoniec neprisiel, sice aj tak rodinne povinnosti boli jednoducho prednejsie (a myslim, ze by aj mali byt), ale ak tam nebude 95% ludi s ktorymi som sa chcel stretnut tak to jednoducho zavazit kladne nemohlo. Tym samozrejme neobvinujem organizatorov, proste to tak tento rok vyslo a ludia z roznych dovodov prist nemohli. O to viac dufam, ze buduci rok bude o inom a ze sa nas stretne minimalne tolko Lexusakov ako v roku 2011 ;-)
Btw, to strieborne IS bol (tipujem) moschino (?), cierne GSko "boriskom" a strieborne LS "radohanno".
Btw2, najviac ludi/Lexusakov co viem tak tento rok odpadlo kvoli svadbe, ci uz svojej alebo niekoho ineho (napr aj jedno uplne novucicke IS-F, ktore som mal dohodnute, ze pride).
Snad mi to chlopi odpustite ze som nebol, proste som uz prislubil vo februari ucast na keramickych trhoch (pia-ne) zhodou okolnosti v Pezinku no nedalo sa s coho som aj sklamany....snad nabuduce-ak bude
EX: TOYOTA Corolla E11

ist das auto und LEXUS!

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 9. 6. 2012 Pezinská Baba

Príspevok od používateľa AndyGTP » Streda, 13. Júna 2012, 11:50

ej ze si nedal vediet, v nedelu by som ta dosiel pozriet, aj v sobotu, lebo som este poletoval po meste kde tade..

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných