TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 9. 6. 2012 Pezinská Baba

Informácie o zrazoch a akciách, ...

Moderátor: Elvis

Používateľov profilový obrázok
CS
Toyota guru
Príspevky: 1181
Dátum registrácie: Nedeľa, 29. Augusta 2004, 15:34
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 9. 6. 2012 Pezinská Baba

Príspevok od používateľa CS » Streda, 6. Júna 2012, 15:20

Ak by niekto mal zaujem o ND na celicu 6g s dovozom na TTS zraz... ma moznost...

viewtopic.php?f=21&t=6889&p=89475#p89475
CELICA ST185RC Carlos Sainz
CELICA ST205 GTfour
ex CELICA ST205 GTfour WRC
2x ex CELICA ST165
ex HILUX 3.0 D4D at
ex RAV4 1.8i 3D

Používateľov profilový obrázok
kuki
toyoťák
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Utorok, 7. Novembra 2006, 17:30
Bydlisko: Bratislava

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 9. 6. 2012 Pezinská Baba

Príspevok od používateľa kuki » Streda, 6. Júna 2012, 19:52

Chalani, mam taku technicku pripomienku. Je mi jasne, ze tvrdo makate na priprave zrazu a mate hlavy celkom inde, ale vsimol som si, ze pre nezainteresovaneho (ako som napr ja) je dost tazke zistit, aky je plan zrazu, kedy kam a za akych podmienok prist, program... Lebo je to tu rozhadzane kade tade. Neuvazovali ste vetko spisat do jedneho prispevku a dat ako prvy v teme alebo v novej teme s nazvom "Podrobnosti o TTS zraze' alebo podobne?

Jo a este ze budem mat v sobotu vynimocne volno a jeden z vas ma trocha lame, aby som prisiel pozriet, tak o tom uvazujem, aj ked teda uz Corollu nemam. Rad by som vas spoznal, len teda budem k vam pasovat ako plastova suciastka do zelezneho pletiva. Mate niekto na to nejaky nazor? Viem, ze tofak ma, ale ostatni...
auto: Fun Or Racing Daily in STyle with More Power 260 - 267hp a 398Nm bratm
priblizovadlo: Honda City 1.4 Cool
predtym: dlllho dlllllllho Corolla E10 5D : 1,3 16V EFI : KS-One

Používateľov profilový obrázok
JirkaC
panic
Príspevky: 120
Dátum registrácie: Nedeľa, 12. Septembra 2004, 13:26

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 9. 6. 2012 Pezinská Baba

Príspevok od používateľa JirkaC » Streda, 6. Júna 2012, 20:22

Vščak se číhmi na plakát a musí ti být vše jasný. :lol:
Jirka

Používateľov profilový obrázok
kuki
toyoťák
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Utorok, 7. Novembra 2006, 17:30
Bydlisko: Bratislava

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 9. 6. 2012 Pezinská Baba

Príspevok od používateľa kuki » Streda, 6. Júna 2012, 20:55

Dik, ale asi som lama, ale na hlavnej stranke nevidim odkaz na ziadny letak a tu ho hladat = ten problem, ktory som popisal. Som lama, alebo fakt neni nikde jednoducho najditelny?
auto: Fun Or Racing Daily in STyle with More Power 260 - 267hp a 398Nm bratm
priblizovadlo: Honda City 1.4 Cool
predtym: dlllho dlllllllho Corolla E10 5D : 1,3 16V EFI : KS-One

Používateľov profilový obrázok
Quade33
začiatočník
Príspevky: 178
Dátum registrácie: Utorok, 12. Januára 2010, 23:52
Bydlisko: Senica

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 9. 6. 2012 Pezinská Baba

Príspevok od používateľa Quade33 » Streda, 6. Júna 2012, 21:09

tak tu mas teda ten plagat ak by si onho tolko stal: http://www.legon.sk/toyota/tts_meeting_2012_F_L.jpg
Dufam ze ta potesi a urychli rozhodnutie,kazdopadne som za,cim viacej toyotakov tym lepsie,ci uz byvalych alebo buducich ;)
Toyota Celica st202 GT - 3sge e56 (olejový chladič + LSD) 8)
Toyota Celica st202 GT - 3sge s54 (non LSD)
Toyota Starlet EP91 - 4e-fe (predaná)

Používateľov profilový obrázok
ondrik
Toyota guru
Príspevky: 2442
Dátum registrácie: Sobota, 14. Mája 2005, 08:57
Bydlisko: PB - Mogoňov

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 9. 6. 2012 Pezinská Baba

Príspevok od používateľa ondrik » Streda, 6. Júna 2012, 21:33

z mojho pohladu je ten zraz hlavne o ludoch, az potom o autach... ;-)
Prius 2012 hybrid + LPG... lacnejsie to uz nejde :-)
Celica 96 2,0 GT 3S-GE
Ex-Celica 92 1,6 STi 4A-FE
Ex-Corolla 89 5dHB 1,6 GL 4A-F

Používateľov profilový obrázok
patres
toyoťák
Príspevky: 543
Dátum registrácie: Sobota, 24. Júla 2010, 16:29
Bydlisko: nitra

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 9. 6. 2012 Pezinská Baba

Príspevok od používateľa patres » Streda, 6. Júna 2012, 22:44

aj tak naco lestim tu plechovku dva dni...:D
celica 7.gen-105kw vvti
celica 1.gen TA28 ST

Obrázok

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 9. 6. 2012 Pezinská Baba

Príspevok od používateľa AndyGTP » Štvrtok, 7. Júna 2012, 08:59

hoši, piánko, zas nebudu to Rytierske dni na Cervenom kameni s napoleonskym batalionom a logistikou pre 10tis navstevnikov. Stale ma serie, ze stretavam milion Toyot nonstop na cestach ale ked kuknem za volant, tak vidim tomu cloveku na ksichte, ze urcite nedojde a ze asi ani nevie v com sedi (najma nove Yarisy, Aurisy - bez urazky pre TTS clenov) a ze netusi, ze existuje zraz, forum a podobne. Tym chcem naznacit, ze potencial tejto akcie by bol velky, ale neda sa, aby traja ludia v dvoch-troch zaprdenych okresnych mestach ČSSR rozdavali za sklo letaky a robili nabor ako bolsevici za vojny. Na druhej strane, neda sa ani to, aby sa zaplatila kampan v mediach (internet, press, billboard, radio) za par tisic eur, lebo to fakt nema zmysel a organizacne a financne by to posunulo cele podujatie uplne, ale uplne niekam inam.

Takze berme to ako volne stretnutie tohto OZ, tohto miniklubu zdruzeneho okolo fora a FB stranky. To, ze ten program je velmi jednoduchy a ze ho vlastne ani netreba nikde vyvesiavat, suvisi aj s konceptom akcie, ktory som naznacil v predoslom riadku. Prichod je teda velmi volny - na 9:00 az 10:00. Oficialny program sme zvykli vzdy zacat nejakym privitanim okolo 10 az 10:30. Slalom ma vzdy jednu volnu, treningovu cast a potom oficialnu, meranu. Detaily vsak budu rozpisane az zajtra na mieste, ked sa mikroorganizacny tim nedemokraticky dohodne sam so sebou, ze co a ako a potom sa operativne vytlaci a rozvesia po areali. Na vstupnej brane dostane vzdy kazdy nejake zakladne informacie - kam ma ist a kde si vyzdvihnut registracne formulare do sutazi, kde sa najest, kde najde mapu a podobne.

Zvysok je najma o ucastnikoch, takze ja by som (ako som to tu uz X krat povedal, pisal, zobronil atd) bol velmi rad, kebyze ludia pristupia k akcii aktivnejsie a sami navrhnu nejake sucasti programu, pripadne dobrovolne podaju pomocnu ruku aj s konkretnym riesenim (ako napr. Tofak, ktory sam s priatelkou zastresi oblubenu a tradicnu silovu disciplinu: hod zotrvacnikom).

a kuki je samozrejme vitany aj na Forde, lebo ide o stretnutie fanusikov toyot a lexusov, a vzdy sme mali znamych a hosti, ktori dosli na inych autach, takze je to uplne ok.

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 9. 6. 2012 Pezinská Baba

Príspevok od používateľa AndyGTP » Štvrtok, 7. Júna 2012, 09:06

AndyGTP napísal:
Zvysok je najma o ucastnikoch, takze ja by som (ako som to tu uz X krat povedal, pisal, zobronil atd) bol velmi rad, kebyze ludia pristupia k akcii aktivnejsie a sami navrhnu nejake sucasti programu, pripadne dobrovolne podaju pomocnu ruku aj s konkretnym riesenim (ako napr. Tofak, ktory sam s priatelkou zastresi oblubenu a tradicnu silovu disciplinu: hod zotrvacnikom).
cize na nejake specialne programy dalsie uz je asi neskoro, hoci jeden / dva dobre napady tu boli pocas toho od stalych prispievatelov, ale na jednu sme nezohnali aparat (merac hluku, hoci mozno to naozaj skusime s nejakym smartfonom podla teorie, ze ked to meria blbost, tak u hlucnejsieho nameria vacsiu blbost a podobne.) ale zakladny bod programu je: ocumovanie aut, hlasovanie za naj auto, diskusia so znamymi aj neznamymi, vymienanie skusenosti, bufetovanie, hudba/tanec/klobása a pre sutazivejsich autoslalom.

ked niekto aj priamo na akcii dojde na nieco jednoduche, domyselne a lahko zorganizovatelne, tak dojde za mnou (alebo si ma vyhlada cez infopult), mikrofon mame a vieme program hravo doplnit.

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

tofak
Toyota guru
Príspevky: 1314
Dátum registrácie: Nedeľa, 29. Júna 2008, 21:22
Bydlisko: Košťany nad Turcom (skoro MT)

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 9. 6. 2012 Pezinská Baba

Príspevok od používateľa tofak » Štvrtok, 7. Júna 2012, 10:52

Zajtra uz nebudem mat moc casu chodit na net, tak kedy sa tam chystate prist a asi kedy by mohol byt otvoreny areal??
0. od 24.11.2018 aj UFO - 1,8 i-Vtec 103kW
1. Corolla E11 - 4ZZ-FE
2. Carina TA62 (r.v.1982) - 3T
Ex: Starlet darca EP 82- 4E FE
Ex: Starlet EP82-2E E,swap 4E FE(62 kW)
Ex: Carina 2- 4A FE(74 kW)
Ex: Carina E- 4A FE(85 kW)
Ex: Corolla AE86- 4A GE

Používateľov profilový obrázok
kuki
toyoťák
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Utorok, 7. Novembra 2006, 17:30
Bydlisko: Bratislava

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 9. 6. 2012 Pezinská Baba

Príspevok od používateľa kuki » Štvrtok, 7. Júna 2012, 10:58

AndyGTP - vdaka za podrobnu odpoved!

Ja viem, ze to neni akcia pre 10000 ludi a ze program bude troska improvizovany. Ja som sa pytal preto, lebo viem, ze od rana nebudem moct prist, az niekedy poobede / vecer. a tak som chcel vediet, aky je plan a co zhruba kedy bude. Aby sa mi nestalo, ze pridem o 17tej a najdem tam akurat tak zamknuty paddock. Kedze nikoho z vas nepoznam, a na TTS zraze som este nebol, tak som odkazany na info o programe podla ktorych by som si vedel spravit obraz o casovom harmonograme.

Dakujem tebe aj inym za kladny ohlas na moju ucast. Ja som o ucasti vobec neuvazoval, ale jeden z vas trocha zmenil moj pohlad a vase vyjadrenia teraz tiez. Az ma mrzi, ze nemozem prist od zaciatku.

Inak mam technicku otazku - kam maju parkovat dezerteri a ne ToyLex navstevnici ako som ja? Lebo nechcel by som sa vtrepat cez branu a zastat niekde medzi Celicami a Corollami a zavadzat, rusit a niekomu s Toyotou akurat tak zaberat miesto. Mate aspon hrubu predstavu o tom, ako budu parkoviska vytazene? A kde teda maju taki ako ja ist?

Dakujem.
auto: Fun Or Racing Daily in STyle with More Power 260 - 267hp a 398Nm bratm
priblizovadlo: Honda City 1.4 Cool
predtym: dlllho dlllllllho Corolla E10 5D : 1,3 16V EFI : KS-One

Používateľov profilový obrázok
chmelo
Toyota guru
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: Streda, 24. Januára 2007, 09:29
Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 9. 6. 2012 Pezinská Baba

Príspevok od používateľa chmelo » Štvrtok, 7. Júna 2012, 11:49

Dezertéri by mali jednoznačne parkovať v blízkosti detského kútika....kladivká, skrutkovače, iné ostré predmety a farebné spreje zabezpečím ja zo svojich súkromných zásob :mrgreen:
Len srandujem....ale ináč celkom dobrá otázka ;-)
Palculienka - Sienna, 3,5L 2GR-FE
Reiner - 4Runner, 2,4L 22R-E - v opatere:)
Anička Dušička - Honda CX500C

tofak
Toyota guru
Príspevky: 1314
Dátum registrácie: Nedeľa, 29. Júna 2008, 21:22
Bydlisko: Košťany nad Turcom (skoro MT)

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 9. 6. 2012 Pezinská Baba

Príspevok od používateľa tofak » Štvrtok, 7. Júna 2012, 12:20

Ked som tam bol ja na Micre tak som parkoval hned za vstupom vlavo na tom malom parkovisku.

A kolky je tento zraz??? A kedy tam budete? :D
0. od 24.11.2018 aj UFO - 1,8 i-Vtec 103kW
1. Corolla E11 - 4ZZ-FE
2. Carina TA62 (r.v.1982) - 3T
Ex: Starlet darca EP 82- 4E FE
Ex: Starlet EP82-2E E,swap 4E FE(62 kW)
Ex: Carina 2- 4A FE(74 kW)
Ex: Carina E- 4A FE(85 kW)
Ex: Corolla AE86- 4A GE

Používateľov profilový obrázok
Legon
Toyota guru
Príspevky: 1417
Dátum registrácie: Nedeľa, 22. Júna 2008, 02:58
Bydlisko: Jarok
Kontaktovať používateľa:

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 9. 6. 2012 Pezinská Baba

Príspevok od používateľa Legon » Štvrtok, 7. Júna 2012, 12:28

Ja idem na 4ty a kolko bolo predtym netusim ...
Kuki ak chces prist tak pridi, pri najhorsom ako pise Tofak zostanes na malo parkovisku pri vstupe ...
Co sa tyka casu tak to byva od rana cca 9hod do cca 16tej ak nas nevyzenie pocasie tak este hodku / dve posedime a pokecame ...

Používateľov profilový obrázok
kuki
toyoťák
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Utorok, 7. Novembra 2006, 17:30
Bydlisko: Bratislava

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 9. 6. 2012 Pezinská Baba

Príspevok od používateľa kuki » Štvrtok, 7. Júna 2012, 12:41

No Legon - prave to som chcel - prist tak ku koncu, nech tam cez den nezavadzam a nestrasim, ale zas aby som vas tam este nasiel na nejaky pokec. Takze robim si plan, ze okolo 15-16tej pridem, ak pojde vsetko u mna ok. Dakujem chalani!
auto: Fun Or Racing Daily in STyle with More Power 260 - 267hp a 398Nm bratm
priblizovadlo: Honda City 1.4 Cool
predtym: dlllho dlllllllho Corolla E10 5D : 1,3 16V EFI : KS-One

Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 18 neregistrovaných