Autosalón Nitra 2011

Informácie o zrazoch a akciách, ...

Moderátor: Elvis

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Autosalón Nitra 2011

Príspevok od používateľa spider207 » Piatok, 12. Augusta 2011, 17:04

Obrázok

AUTOSALÓN NITRA (29.09.2011 - 03.10.2011)
AUTOSALON NITRA 2011 – ŽIVÁ ŠOU A MNOŽSTVO PODUJATÍ

Nitriansky autosalón, ktorý sa na výstavisku Agrokomplex v tomto roku uskutoční v jesennom termíne od 28.9. do 3. 10. 2011, sa už naplno pripravuje. Prvý deň bude venovaný odborníkom a novinárom.

„AUTOSALON NITRA 2011 pripravujeme ako „živú šou“ kde si návštevník nielen prezrie ponuku automobilky priamo v expozícii, ale nájde aj priestor na testovanie v teréne na testovacích okruhoch, či polygónoch, pripravených vo výstavisku“.

Počas výstavného podujatia, ktoré je v tomto roku v kalendári najprestížnejších autosalónov O.I.C.A., sa plánuje konferencia o „alternatívnych palivách“, spojená aj so skúšobnými jazdami, konferencia „Dni novej techniky pre mestá a obce“ spolu s prehliadkou techniky. Do tretice pôjde o konferenciu so zameraním na fleetové vozidlá s prezentáciou ich ponuky na slovenskom trhu. Nebude chýbať ani konferencia " Skúšanie a homologizácia motorových vozidiel v medzinárodných súvislostiach". Ďalšími lákadlami pre návštevníkov budú OPEN CUP – otvorené preteky motokár s výstavou náhradných dielov, doplnkov a oblečenia, testovanie elektrobicykov, predvádzacie jazdy vystavovaných automobilov priamo vo výstavisku na dvoch okruhoch, testovanie vozidiel na prírodnom a technickom polygóne, ukážky tuningu a doplnkov pre tuning, výstava maľovaných truckov, či škola šmyku. Organizátori dňa 1. 10. plánujú deň pre rodiny s deťmi s rodinným vstupným a atrakciami, určenými hlavne pre deti.


Tak ako páni, chystáte sa niekto? Som už dlhšie na ničom nebol, tak zvažujem.. len zase vraj to posledné roky nestálo za veľa tak neviem.. nejaké skúsenosti? Oplatí sa, neoplatí sa? Napadla ma možnosť, že by tam mohli byť aj nejaké predvádzačky autokozmetiky (je tam taká možnosť pri prihlasovaní vystavovateľov), možno by sa tam dalo aj čo-to zohnať za dobré peniaze. Tak ako páni?

Používateľov profilový obrázok
Samuel
začiatočník
Príspevky: 459
Dátum registrácie: Utorok, 20. Mája 2008, 18:30
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať používateľa:

Re: Autosalón Nitra 2011

Príspevok od používateľa Samuel » Pondelok, 15. Augusta 2011, 13:56

Ja sa zucastnim...zucastnujem sa kazdy rok, takze nevidim dovod na zmenu. Referencie ? Nie je to to co to byvalo, ale tento rok si slubuju podporu OICA, co znamena kvalitnejsi autosalon.

V kazdom pripade idem na novinarsky den, ako vzdy, a pravdepodobne v sobotu alebo v nedelu ako doplnok..
Toyota Auris 1,6 Valvematic: 1ZR-FAE 6 M/T Navi Exclusive
Hyundai Accent 97 1,5 12V HB

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: Autosalón Nitra 2011

Príspevok od používateľa spider207 » Pondelok, 15. Augusta 2011, 15:28

ja mam ten vikend zatial volny tak uvidim, este som v Nitre nebol a celkovo som dlhsie nebol na autosalone tak preto ma to trosku laka, nemam to zo ZV az tak daleko.. len zase nerad by som minal bubaky na to aby som tam uvidel 5 skodoviek a 4 VW..

Používateľov profilový obrázok
patres
toyoťák
Príspevky: 543
Dátum registrácie: Sobota, 24. Júla 2010, 16:29
Bydlisko: nitra

Re: Autosalón Nitra 2011

Príspevok od používateľa patres » Sobota, 3. Septembra 2011, 11:22

to by bolo keby tam stelo byt FT-cko...:) ale to tam bude skor camaro s EKO-motorom ale tento rok idem urcite... akurat zas to parkovanie...:(
celica 7.gen-105kw vvti
celica 1.gen TA28 ST

Obrázok

Používateľov profilový obrázok
ondrik
Toyota guru
Príspevky: 2442
Dátum registrácie: Sobota, 14. Mája 2005, 08:57
Bydlisko: PB - Mogoňov

Re: Autosalón Nitra 2011

Príspevok od používateľa ondrik » Sobota, 3. Septembra 2011, 11:41

Aby tam vobec toyota bola... :D
Prius 2012 hybrid + LPG... lacnejsie to uz nejde :-)
Celica 96 2,0 GT 3S-GE
Ex-Celica 92 1,6 STi 4A-FE
Ex-Corolla 89 5dHB 1,6 GL 4A-F

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: Autosalón Nitra 2011

Príspevok od používateľa spider207 » Nedeľa, 4. Septembra 2011, 15:16

no vraj asi ani nebude, aj ked oficialny zoznam som nekukal.. ale Toy tam vraj uz par rokov nechodi ako som sa dopocul..

Používateľov profilový obrázok
patres
toyoťák
Príspevky: 543
Dátum registrácie: Sobota, 24. Júla 2010, 16:29
Bydlisko: nitra

Re: Autosalón Nitra 2011

Príspevok od používateľa patres » Streda, 21. Septembra 2011, 14:41

no toyky ani nebudu tento rok vraj mozno lexiky v luxusnom pavilone a ma byt nieco ako tuningova nedela...a vraj si dost slubuju od tohto rocniku tak som na to strasne zvedavy....
celica 7.gen-105kw vvti
celica 1.gen TA28 ST

Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Elvis
Toyota guru
Príspevky: 1989
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 12:30
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Autosalón Nitra 2011

Príspevok od používateľa Elvis » Streda, 21. Septembra 2011, 21:24

chlapci, ft-86 na autosalone v nitre? hehe
to si pockajte na 30.november. Ale trocha vychodne, smer tokyo :) http://www.topspeed.sk/toyota-druhym-ko ... ukciu.html
Obrázok
Autá, ľudia, príbehy. Vyberáme tie najlepšie témy, príbehy a živé prenosy z motoršportu. volant.tv

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: Autosalón Nitra 2011

Príspevok od používateľa spider207 » Štvrtok, 22. Septembra 2011, 15:32

elvis, myslim si ze nikto z nas si ani netrufol mysliet, ze by tam mohla byt ft-86ka.. jedine patres si zasnival, ja osobne som na to ani nepomyslel..
som sa rozhodol, ze na salon v nitre nepojdem, pravdepodobne tam nebude nic co by stalo za moj cas a peniaze, viem ich vyuzit aj inak..

Používateľov profilový obrázok
patres
toyoťák
Príspevky: 543
Dátum registrácie: Sobota, 24. Júla 2010, 16:29
Bydlisko: nitra

Re: Autosalón Nitra 2011

Príspevok od používateľa patres » Sobota, 24. Septembra 2011, 12:05

ja idem nedelu ale v podstate lebo mam volny vstup..:) a nemusim doma trcat tak si aspom kuknem vetrany a tuningacov..:) a spider ja viem ze take nieco ako FT na autosalone sa nestane uz len kovoli tomu ze ani v Toyote nevedia ci vobec bude na slovensku predavana...
Ale neviem ci by som vrazil taky peniaz do auta lebo ked bude stat 25 litrov tj. 35 na slovensku a prvy koncept mi bol viac po chuti a ked som ratal kolko bude stat SCION FR-s v USA a vraj tam ma prtkat 2,5 turbo od subaru tak by som radsej bral toho SCIONa ale kedze s dopravou som na podobnej cene tak budem rad ze cecilka funguje a este dlho bude...(teda dufam) :D :mrgreen: :mrgreen:
celica 7.gen-105kw vvti
celica 1.gen TA28 ST

Obrázok

Používateľov profilový obrázok
kre
toyoťák
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Streda, 3. Mája 2006, 14:00
Kontaktovať používateľa:

Re: Autosalón Nitra 2011

Príspevok od používateľa kre » Štvrtok, 29. Septembra 2011, 12:40

nebudte blazni, vyuzite den, volny cas a nechodte na to trapne pseudo-podujatie s nazvom Autosalon Nitra 2011... pamatate na salon pred dvoma rokmi, co som povedal, ze bol uplne najtrapnejsi autosalon, ktory som kedy videl? tak ten aktualny ho tromfol na plnej ciare... bieda a ubohost na vsetkych frontoch... pridavam fotky... ehm, fotku... ostatne som nestiahol z fotaku.

Obrázok
Obrázok
Radšej mŕtvy ako druhý...

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných