zraz ?! preco nie !

Informácie o zrazoch a akciách, ...

Moderátor: Elvis

RAkVa
panic
Príspevky: 18
Dátum registrácie: Nedeľa, 14. Februára 2010, 22:40

zraz ?! preco nie !

Príspevok od používateľa RAkVa » Piatok, 27. Augusta 2010, 19:58

Zdravim Vas damy (ak teda dajaje su, nechcem byt sovinista :roll: ) Ma napadlo ,ze dlhsiu dobu sledujem rozhovory o meetingoch a tak si hovorim. preboha, je naprsane, trosicka bahna, auta doma stoja placu na ulici, preco nevziate nase ravenky a troska sa poblaznit ? hmmm ? dakam zajst na miesto ,kde sa da vysantit trocha ( blato hadam nezaskodi,nie ? ) proste sa vziat, dat stretavku a zajst niekam ,kde je priestor pre manevrovanie, nejake hornatejsie uzemie, svah atd... mali by sme to vyuzit. aptoo mzajst na jedno bezdušove pivko , pokecat, skusenosti pomenit...co vy nato ? skusim nieco najst a v najblizsej dobe sa ozvem, ak nieco najdem...ozvite sa,nech viem nazory vacsiny..dakujem za precitanie...



P.K, ejkejej RAkVa

RAkVa
panic
Príspevky: 18
Dátum registrácie: Nedeľa, 14. Februára 2010, 22:40

Re: zraz ?! preco nie !

Príspevok od používateľa RAkVa » Štvrtok, 9. Septembra 2010, 18:58

Cauko Ludia. no ako som slubil tak pisem. pozeral som par trati, co by sa dali vyuzit. a zatial sami nieco rysuje v obci Pats, Trnavsky kraj. tam by som to chcel ist pozriet a chcel by som sa stretnut s panom co to ma na starosti. by sme sa nejako dohodli. Je tam polatok ale to by som chcel prave vybavit aby nebol. Spolieham sa hlavne na to ,ze by sme mu tam spravil reklamu. proste, aby sme si rozumeli ,ze mu to tam trocha spropagujeme a zato si tam zajazdime. Len teda som ziadla od Vas troska diskusie, len nikto sa k tomu nema. prosim ktokolvek to je jedno ake ma auto nech sa ohlasi a povie svoj nazor. snazim sa len aby teda boli tie zrazy aj na urovni. Samozrejme by sme urobili si troska nabor, porozosielali pozvanky a a mam kamarata, ktory je dokonca schopny dotiahnut trnavsku televiziu ! Tak co vy nato ? ja si myslim ze by to slo !

RAkVa
panic
Príspevky: 18
Dátum registrácie: Nedeľa, 14. Februára 2010, 22:40

Re: zraz ?! preco nie !

Príspevok od používateľa RAkVa » Štvrtok, 9. Septembra 2010, 18:59

Cauko Ludia. no ako som slubil tak pisem. pozeral som par trati, co by sa dali vyuzit. a zatial sami nieco rysuje v obci Pats, Trnavsky kraj. tam by som to chcel ist pozriet a chcel by som sa stretnut s panom co to ma na starosti. by sme sa nejako dohodli. Je tam polatok ale to by som chcel prave vybavit aby nebol. Spolieham sa hlavne na to ,ze by sme mu tam spravil reklamu. proste, aby sme si rozumeli ,ze mu to tam trocha spropagujeme a zato si tam zajazdime. Len teda som ziadla od Vas troska diskusie, len nikto sa k tomu nema. prosim ktokolvek to je jedno ake ma auto nech sa ohlasi a povie svoj nazor. snazim sa len aby teda boli tie zrazy aj na urovni. Samozrejme by sme urobili si troska nabor, porozosielali pozvanky a a mam kamarata, ktory je dokonca schopny dotiahnut trnavsku televiziu ! Tak co vy nato ? ja si myslim ze by to slo !

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: zraz ?! preco nie !

Príspevok od používateľa AndyGTP » Piatok, 10. Septembra 2010, 01:26

neviem ci je tu viac ludi co maju Ravky a LandCruiserov. Mam pocit ze tato komunita, resp hlavne offroadisti sa zdruzuju skor inde. Je to zaujimave urcite, len napr. ja viem, ze nasa kRavka je terenna panna a navyse automat takze na podobne veci nevhodna. Navyse sa na nej moc nejazdi takze tak. Ostatni neviem ako by sa k takemu programu postavili, ale snad ti to entuziazmus nevezme. V poslednej dobe je aj tak forum trosku mrtvejsie co sa tyka socialneho zivota ale to je uz off topic.

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

RAkVa
panic
Príspevky: 18
Dátum registrácie: Nedeľa, 14. Februára 2010, 22:40

Re: zraz ?! preco nie !

Príspevok od používateľa RAkVa » Piatok, 10. Septembra 2010, 10:29

fajry : Dakujem za prispevok. Pravda, rav-karo je dnes asi malo a aj ludi ,co maju landcruiser, preto samozrejme sa da dohodnut aj na iom zraze, resp. inom miste, kde by boli zucastneni aj majitelia inych vozidiel, nie len SUV a OFF roady. Akekolvek poziadavky sa daju vydiskutovat. A co sa tyka mna, ja jazdim na RAV-ke uz asi 6 rokov a nemam automat :) A ver mi, vselico toto auto dokazal aj za hranicou moznosti :) Dalo by sa povedat, ze je to tazny kon a samozrejme mu aj za jeho zasluhy venujem nalezitu udrzbu a starost. Je to rocnik 2002 a disel, stara skola, nie ako tie nvsie ravky. tat sa hodi aj do mierneho terenu :)

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 51 neregistrovaných