TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2011 - 4.6.2011 (Pezinská baba)

Informácie o zrazoch a akciách, ...

Moderátor: Elvis

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2011 - 4.6.2011 (Pezinská ba

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Pondelok, 6. Júna 2011, 11:59

no to je fakt, kofolu som ani neskusal kupovat... stacilo kupit pollitrovu nestea za nekrestanskych 1.4... boha tam aj stouto republikou...
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
papa7
panic
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Sobota, 5. Marca 2011, 20:45
Bydlisko: Kopčany - Holíč

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2011 - 4.6.2011 (Pezinská ba

Príspevok od používateľa papa7 » Pondelok, 6. Júna 2011, 12:11

To sú obchodníci čo predražujú.... káva,pivo,kofola boli za 1,-Euro a tá cigánska pečienka za 2,20 éčiek...dosť blbé.Nečudujem sa ,že tu cigánsku 3/4 musel baliť domov.Žiadna polievka...guláš,fazulnica...žiadny nanuk.....Dosť okecávania ale aj tak bolo superácky.... ;-)
Celica 1,8 i

Používateľov profilový obrázok
stenky
Toyota guru
Príspevky: 1852
Dátum registrácie: Piatok, 13. Marca 2009, 16:08
Bydlisko: Bratislava -=}Petrzalka{=-

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2011 - 4.6.2011 (Pezinská ba

Príspevok od používateľa stenky » Pondelok, 6. Júna 2011, 12:18

praveze kofola bola za dobru cenu, len ja som podcenil pitny rezim (cakal som Cahirov dazd), tak som tam na nu chodil ako na vodu :D
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2011 - 4.6.2011 (Pezinská ba

Príspevok od používateľa AndyGTP » Pondelok, 6. Júna 2011, 12:44

chlapci, len chcem podotknut, ze tu dole na zapade su ceny hodne vysoke a tie ceny v bufete boli maximalne ludove. Dnes vam nikto nespravi cigansku za dve eura alebo klobasu za 1.50 a podobne ceny spred niekolkych rokov. Tzv. "hlavne" napoje za 1 euro je skoro zadarmo v dnesnom ponimani.

Minuly rok sa bufetar tak predzasobil, ze polku veci musel vyhodit, lebo doslo malo ludi a len zlomok z nich si nieco v bufete zaobstaralo.

Dalsia vec: ak sa spravi konkurencny bufet, tak ani jeden z nich nezarobi nic, takze nepokryje ani jeden z nich poriadne naklady na prevadzku takehoto niecoho.

Beriem pripomienky typu: nanuky, zmrzlina, slachovita ciganska, absencia kuracej ciganskej ci gulasu a podobne. To si legitimne pripomienky, ale zvysok... Hlavne na tie ceny. Ja viem, ze vela ludi doslo z inych kutov ale ja vam vravim, ze toto su nizke ceny. Spravte si sem vylet na akekolvek vinobranie ci inu akciu. Zdochnete od hladu.

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2011 - 4.6.2011 (Pezinská ba

Príspevok od používateľa spider207 » Pondelok, 6. Júna 2011, 12:56

Ja osobne som s jedlom nemal problém, jednak som si niečo zobral z domu a jednak tí čo išli cez Pezinok tak dole bolo aj Tesco či čo.. jednoducho z môjho pohľadu je strava ten najmenší problém. Andy má pravdu, na takýchto akciách to nikto nebude dávať za pár centov, s tým treba počítať. Komu sa ceny nepáčia tak si môže sám niečo zaobstarať. Žijeme v slobodnej krajine (údajne), vždy je možnosť voľby ;-)

Používateľov profilový obrázok
chmelo
Toyota guru
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: Streda, 24. Januára 2007, 09:29
Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2011 - 4.6.2011 (Pezinská ba

Príspevok od používateľa chmelo » Pondelok, 6. Júna 2011, 13:56

Myslím, že je to zbytočná debata....keď niekam idem, tak si buď beriem veci so sebou, alebo akceptujem miestne podmienky...na pláži tiež nebudem chodiť okolo stánku a frflať, že je to drahé ;-)

Treba brať do úvahy, že náklady niesú len chlieb a klobása kúpená v akcii v kauflande...ten človek sa tam musí dostať, variť na niečom, čo si musí kúpiť a odpisovať, to čo sa nezhutá tiež musí zaplatiť a vyhodiť, platiť človeka a mať nejaký zisk a ešte živiť darmožráčov zo svojich daní...tomu sa hovorí podnikanie ;-)
Palculienka - Sienna, 3,5L 2GR-FE
Reiner - 4Runner, 2,4L 22R-E - v opatere:)
Anička Dušička - Honda CX500C

Henry33
panic
Príspevky: 87
Dátum registrácie: Piatok, 16. Júla 2010, 14:27

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2011 - 4.6.2011 (Pezinská ba

Príspevok od používateľa Henry33 » Pondelok, 6. Júna 2011, 14:05

skoda ze tam nebolo ohnisko alebo nieco by som si doniesol klobasu vlastnu a opiekol :lol:
inak ceny boli v poriadku aspon napoje boli cladene :mrgreen:

akurat co som nenasiel bola tak kava ktoru som chcel ochutnat ale nejak som ich nenasiel ;)

Používateľov profilový obrázok
teer7
začiatočník
Príspevky: 438
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Apríla 2008, 21:12
Bydlisko: Bratislava

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2011 - 4.6.2011 (Pezinská ba

Príspevok od používateľa teer7 » Pondelok, 6. Júna 2011, 14:35

vsetkym organizatorom velka vdaka a uznanie, akcia bola super. toto bol moj stvrty zraz a hodnotim ho ako najlepsi, dojem nemohol pokazit ani nefunkcny mikrofon... mam len jedinu malu pripomienku/navrh na zmenu k anketovemu listku, resp. sutazi o naj auto - podla mna su 3 miesta malo, tento rok tam bolo tolko zaujimavych aut, ze by ma potesila moznost obodovat aspon 5 vozov. odmeneni nech su kludne len prvi traja, ale stvrte a piate miesto by mohli byt tiez vyhlasene, nie? ;-)
Lexus RX400h (2008)
Toyota Corolla Verso 1.6 VVTi (2003)
ex: Toyota Previa 2.4 GL (1997)
ex: Toyota Previa 2.4 GL (1995)

Používateľov profilový obrázok
Thomas
Toyota guru
Príspevky: 1388
Dátum registrácie: Piatok, 11. Mája 2007, 15:25
Bydlisko: BA - Engerau

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2011 - 4.6.2011 (Pezinská ba

Príspevok od používateľa Thomas » Pondelok, 6. Júna 2011, 15:15

celkom dobrý nápad, tiež som mal tento rok problém vybrať 3 naj..tých 5 by bolo akurát ;-)
Toyota Celica 2,0 16v 1993 turbo4wd with swap JDM 3S-GTE
Stock engine, no EGR, Blitz nur Spec + A-M-A + downpipe=1bar, Tial Bov

Toyota Corolla 1,4 VVTi 2004

ex: 2x Celica AT180

Používateľov profilový obrázok
ondrik
Toyota guru
Príspevky: 2442
Dátum registrácie: Sobota, 14. Mája 2005, 08:57
Bydlisko: PB - Mogoňov

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2011 - 4.6.2011 (Pezinská ba

Príspevok od používateľa ondrik » Pondelok, 6. Júna 2011, 15:35

no, moje zhrnutie, aby sme len nechvalili, co by som VYPICHOL :D : ale len kvoli tomu aby sme vsetci vedeli na co si zas dat nabuduce pozor...
- samozrejme technika, ako uz spominany mikrofon, chybali mi vysielacky, dorozumievanie vramci skupiny ludi ochotnych s niecim pomoct bolo zalostne.
- stanok nippon, hosi, nabuduce by som asi zvolil niekde inde, idealne vedla bufetu, kde ludia sedia a tlacia sa niecim, alebo niekde tak ako bola ozvucovacia technika, hrad, bycikle a tak. Tiez kedze ste mali roboty tolko kolko ste mali, mozno postavit do stanku nejaku fundovanu zodpovednu osobu co by tam zaskakovala keby nieco.
- nejaka ta mapka co tu uz padla, by nebola odveci. A po poslednych skusenostiach mozno aj mapka trasy na jazdu zrucnosti pre niektorych dezorientovanych (nic v zlom, ti co ste netriafali, tiez som si to radsej najprv presiel pesi)
- skoda chalanov z radical, ze museli odist tak skoro, to bol dost podstatny tahak celej akcie...
- obcerstvenie ok, kofola ok, ze vysoke ceny - no neviem, vzhladom na charakter celej akcie myslim ze OK. Vzhladom na to kolko ciganskych predali (a kolko z toho bolo "kuponovych") dufam ze zarobili aspon na naklady... Skuste pozriet cenu ciganskej trebars na nejakom tuning zraze v TN, kde ked nahodou najdete za rovnako nizku cenu, tak stojite pol hodiny vo fronte a dufate ze ked budete na rade, zrovna nenalozia dalsie cerstve maso a budete cakat dalsich 20 minut aby vam nedali krvave
- Personal - nechcem tymto nikoho nijako nutit, ale ocenil by som keby sa aspon z teamu pridali niektori s pomocou, nejakou organizaciou alebo podobne. Ten pan s casomierou bol uz celkom nervozny z toho, ze nam musel organizovat starty, kazdeho poucovat pred startom ze tesne za cielom treba zastavit, hlavne ked tam stali diaci zrovna v zone za cielom, kde ked niektori nezabrzdili tak ich vnimali asi ako dalsie kuzele... Ja viem, kazdy povie sak keby nieco tak zabrzdim, vytocim to, atd, ale moze sa stat vselico, hlavne ked tam male decko vychadza zpod kopca hore ku trati tak dost neskoro ho clovek zbada. Krasne to robili ti, co preleteli cielom a hned rozbehnuti dole briezkom... Buduci rok asi poziciam od fizlov jezkov...
- detsky kutik - ani neviem ci bol nejaky, kedze som sa dole dostal malokedy a nejako som nepostrehol ci to tam niekto koordinuje. Tiez by to chcelo zavazne jedneho cloveka z Teamu, ktory tam bude za nas ako za team. Nespoliehat sa na to, ze niektora mamina tam ukociruje okrem svojich aj ostatne deti.
- s tymi lavickami hore pri trati, no neviem, museli by byt az hore pod stromom vo svahu ako boli kedysi, kedze poukladanie pri trati na asfalte by mohlo dopadnut velmi zle. Sediaci clovek sa nepostavi a neuhne tak rychlo, ked nahodou niekto nezvladne auto. Mal som pri cieli stolicku ale neodvazil som sa sediet na nej... :) Zvazoval som aj to otocit tu trat inak, aby bol ciel tam kde bol start, je tam aj dost dlha plocha na bezpecne zastavenie, Start by mohol byt bud zdola ako kedysi alebo tam kde bol teraz ciel. Tym padom by mohli byt pri starte poukladane lavicky a moze sa sediet. To ze chalani s drifttaxi potrebuju rozbeh je jedno, kedze aj tak nejazdia po trati ale krizom krazom, cize ked budu driftovat, mozu startovat cez ciel.
- neviem ci niekde na anketovom listku bolo napisane kde je urna, necital som to, priznavam sa, ale pokial bola pri vstupe, tak to tiez nie je moc dobre miesto. Navrhujem premiestnit tieto meetingove zalezitosti niekde tam kde je ta drevena konstrukcia (mini tribuna ci co to je) pride mi to ze by to mohlo byt dobre miesto. Hore na to zabradlie zavesime plachtu ze Team Office a dole bude sediet clovek, co bude zodpovedat vseliake otazky, budu tam letaky, nalepky, anketa, atd... Treba aby tam sedel, pripadne vedel si zabezpecit zaskok za seba. Tu je opat ten personalny problem, ze ludia ktori sa venovali niecomu okolo organizacie mali len malu moznost "poobzerat sa" po paddocku, pokecat s niekym koho cakali na zraze, atd... Napr. ked chalan co prisiel na zraz v podstate len pozriet, ako navsteva, musel lepit cisla autam co chceli ist sutazit. Stal som hore na trati, a nevidel som nikoho z teamu koho by som oslovil, co by sa tam aspon na 10-15 minut bol ochotny saskovat.
- hod zotrvakom si nedovolim hodnotit, kedze som sa tam akurat sta verim ze tofak to zvladol bravurne, ocenujem genialny napad s kobercom ;-) a ochotu jeho "posádky" asistovat.
- respekt andymu za vsetko, aspirovi, grexovi a jeho kombiku, a ostatnym ktorych som zabudol a odviedli kus prace...
- respekt panovi so suprou, zato ze ma strasil pred cielom, (ozaj je to bestia to auto v pohybe), panovi s casomierou za pevne nervy a ochotu robit to na co len odomna asi 4x pytal nejakeho cloveka, jarovi za jeho auto a kočku ;-) a vsetkym ktori uz len svojim prichodom podporili celu akciu
Prius 2012 hybrid + LPG... lacnejsie to uz nejde :-)
Celica 96 2,0 GT 3S-GE
Ex-Celica 92 1,6 STi 4A-FE
Ex-Corolla 89 5dHB 1,6 GL 4A-F

caruso
nula
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Utorok, 10. Októbra 2006, 12:37
Bydlisko: Šaľa
Kontaktovať používateľa:

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2011 - 4.6.2011 (Pezinská ba

Príspevok od používateľa caruso » Pondelok, 6. Júna 2011, 16:38

ondrik, velmi pekne zhrnutie!
mne osobne sa velmi pacilo, porovnavat' nemozem lebo toto bol moj prvy zraz. Rozonorodost aut bola neskutocna :) pravdupovediac vela z tych aut co tam prislo, som videl prvy raz :)
co sa fotiek tyka, tiez prispiem svojou troskou do mlyna:

https://picasaweb.google.com/caruso.man ... directlink#

uz teraz sa tesim na najblizsie stretnutie, nemusi byt ani nejake vyrocne :)
Carina II 2.0GLi, rv 1989, liftback

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2011 - 4.6.2011 (Pezinská ba

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Pondelok, 6. Júna 2011, 18:16

AndyGTP napísal:chlapci, len chcem podotknut, ze tu dole na zapade su ceny hodne vysoke a tie ceny v bufete boli maximalne ludove. Dnes vam nikto nespravi cigansku za dve eura alebo klobasu za 1.50 a podobne ceny spred niekolkych rokov. Tzv. "hlavne" napoje za 1 euro je skoro zadarmo v dnesnom ponimani.

Minuly rok sa bufetar tak predzasobil, ze polku veci musel vyhodit, lebo doslo malo ludi a len zlomok z nich si nieco v bufete zaobstaralo.

Dalsia vec: ak sa spravi konkurencny bufet, tak ani jeden z nich nezarobi nic, takze nepokryje ani jeden z nich poriadne naklady na prevadzku takehoto niecoho.

Beriem pripomienky typu: nanuky, zmrzlina, slachovita ciganska, absencia kuracej ciganskej ci gulasu a podobne. To si legitimne pripomienky, ale zvysok... Hlavne na tie ceny. Ja viem, ze vela ludi doslo z inych kutov ale ja vam vravim, ze toto su nizke ceny. Spravte si sem vylet na akekolvek vinobranie ci inu akciu. Zdochnete od hladu.
dovolim si oponovat, kedze kazdy den som niekde na Slovensku, takze aj na zapade a ako prepac, ak je 1,40 za 0,5litra icetea okej... uz ceny na benzinkach su vysoko, ale ku 1,40 to ma este kus dalej.... teraz si mozno myslite, ze som dajaky skrob alebo co... no niesom, len to uz bol vrchol... chodim aj na ine podujatia, prehlad o cenach je...
cenu stravy beriem, predsa to treba pripravit. skoda ze nebola kuracia ciganska. to je fakt.
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
stenky
Toyota guru
Príspevky: 1852
Dátum registrácie: Piatok, 13. Marca 2009, 16:08
Bydlisko: Bratislava -=}Petrzalka{=-

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2011 - 4.6.2011 (Pezinská ba

Príspevok od používateľa stenky » Pondelok, 6. Júna 2011, 18:31

Chlapi, trocha som si vstupil do svedomia a verejne vyhlasujem ze dalsi rok budem ochotne pomahat a nebudem sa tam tak bezprizorne poflakovat! ak by som s odstupom casu protestoval, mete povolenie vytiahnut na mna tento post reply ako dokaz :)
Obrázok

Max11
toyoťák
Príspevky: 699
Dátum registrácie: Štvrtok, 25. Novembra 2010, 23:59
Bydlisko: Žilina

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2011 - 4.6.2011 (Pezinská ba

Príspevok od používateľa Max11 » Pondelok, 6. Júna 2011, 20:17

Ja chcem fotooo :) Bohuzel som sa nemohol zucastnit, pretoze som musel cestovat za povinnostami do Brna. Skoda ,ze to bolo tak od ruky... neplanuje sa to v buducnosti zorganizovat niekde blizsie k strede Slovenska ? :mrgreen:
Toyota Corolla E12, 4ZZ-FE

3,5 l/100km (Najnovší rekord na trase Zilina - Terchova s palivom Shell FuelSave)
6-7 l/100km (Pri bežnom jazdení)

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2011 - 4.6.2011 (Pezinská ba

Príspevok od používateľa spider207 » Pondelok, 6. Júna 2011, 20:46

Gabriel Nagy napísal:dovolim si oponovat, kedze kazdy den som niekde na Slovensku, takze aj na zapade a ako prepac, ak je 1,40 za 0,5litra icetea okej... uz ceny na benzinkach su vysoko, ale ku 1,40 to ma este kus dalej.... teraz si mozno myslite, ze som dajaky skrob alebo co... no niesom, len to uz bol vrchol... chodim aj na ine podujatia, prehlad o cenach je...
cenu stravy beriem, predsa to treba pripravit. skoda ze nebola kuracia ciganska. to je fakt.
Gabo, dovolim si oponovat :D Ja som si kupoval rano na benzinke pri Zvolene flasku mineralnej vody (0,75l Rajec) a stala cosi cez 1€, tuším 1,05€.. take ako kofola, fanta a pod mali cenu 1,30€ za 0,5l flasu.. to sa aj mne zdalo zdrahe a aj preto som radsej isiel do obycajnej sladenej vody, chcel som akurat trosku cukru ako rychly zdroj energie, bolo mi jasne, ze keby mam kupovat pitie na zraze tak za to mam benzin na cestu tam aj s5 :)
ale teda to som chcel, na benzinke pri Zvolene za 0,5l 1,30€, takze až taky rozdiel oproti 1,40 to nie je..

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných