Toyota testovacie dni ZIlina - testovanie Avensisa

Informácie o zrazoch a akciách, ...

Moderátor: Elvis

ToyoCarE

Toyota testovacie dni ZIlina - testovanie Avensisa

Príspevok od používateľa ToyoCarE » Piatok, 11. Júna 2010, 21:43

Dnes som sa zucastnil testovacich dni v Ziline pred Carrefourom. Vyskusal som si novy Avensis combi s motorom 2,0 D-4D. Prve dojmy su tieto: Nezvyk na plynovy pedal. Kedze som nikdy nejazdil s pedalom,ktory je elektronicky.. takze treba viacej pridat aby sa to hybalo. Ma to celkom dobru spotrebu na to ze to je rodinne auto. Vychadza od 4,5 - 5,7l/100km. Moc sa mi pacilo vnutorne vypracovanie, plasty maju prijemnu farbu, a aj ked je pristrojovka hlboka na moj vkus, netahalo to tak oci ako u inych znaciek. Vyborne sa mi sedelo v sedadlach,, ktore aj ked na prvy pohlad vyzerali ako pritvrde, ttak opak je pravdou. Klimatizacia bola dvojzonova,, velmi dobre reagovala na zmeny. Radio s navigacnym malo velky display, ovladanie z volantu sa mi tiez pacilo. Naspodu volantu je packa tempomatu, ktora sa mi najprv zdala, ze bude mi chytat koleno, ale vymysleli to fakt dobre. Volant sa da ovladat vo vsetkych smeroch. Nemohol som najst teplotu motora a palivomer,, zase nezvyk,, vyriesene to je v strede medzi rychlostou a otackomerom grafickou formou. Podovozok je nastaveny kompromisne, nieje privelmi makky, ale ani moc tvrdy. CO sa mi velmi pacilo, ze ked boli zatvorene okna, tak Avensis je velmi dobre odhlucneny. Zvonku neprichadzali skoro ziadne rusive zvuky. Dokonca ani ked som prechadzal po dost velkych nerovnostiach. V tejto vybave bola este cuvacia kamera. Chybalo mi tam samostvievacie bocne zrkadlo. Ale to vraj je vo vyssej vybave. Malo to elektronicky posilnovac riadenia,, ktory mal som pocit, ze pri vyssej rychlosti zmensuje ucinok, co kvitujem ako dobry napad. Tak viacej mi nenapada,, mozno ak si na nieco este spomeniem, tak pripisem.

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: Toyota testovacie dni ZIlina - testovanie Avensisa

Príspevok od používateľa spider207 » Streda, 16. Júna 2010, 20:40

Jaaaj, tak túto akciu mi ani nespomínaj.. v sobotu mi volal známy, že Toy má predvádzačku a že by som sa mohol povoziť na nejakých aftinách a ja som namiesto toho u babky rúbal drevo pri 37° teplotách.. aspoň to vynahradil dobrý pocit, že som jej pomohol, ale inak ma to veru nasr, mal by som možnosť skúsiť Ave a Prius, bol by som zvedavý na obe aftíčka..

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných