zraz ZA a okolie

Informácie o zrazoch a akciách, ...

Moderátor: Elvis

Používateľov profilový obrázok
Bebo
Toyota guru
Príspevky: 1015
Dátum registrácie: Streda, 1. Júla 2009, 14:36
Bydlisko: MT

Re: zraz ZA a okolie

Príspevok od používateľa Bebo » Piatok, 11. Mája 2018, 00:19

ondrik napísal: Streda, 9. Mája 2018, 16:09 ja som dostal pozvanku na tuto akciu, ale bohuzial som bol prec.
https://www.zilinak.sk/prispevky/9248/d ... -as-zilina
U mna to bolo rovnako, dostal som pozvanku, ale v tom case som bol bohuzial mimo SK. A tak som tam chcel ist... :(
Toyota RAV4 Hybrid AWD Selection
Toyota Previa 2,4 XL

Používateľov profilový obrázok
mravac
panic
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Piatok, 3. Júna 2016, 15:11
Bydlisko: Žilina

Re: zraz ZA a okolie

Príspevok od používateľa mravac » Sobota, 12. Mája 2018, 20:19

Bol som tam, ale myslím si že Ste o nič neprišli. Boli ste už na tejto akcii predtým? Ja som bol druhýkrát, a nejako ma to až tak neoslovilo. Áno, vidieť gumovať staré Bavoráky, novší Mustag, a nejaký mercedes kabriolet bolo celkom fajn (a aby som nezabudol ešte na jeden favorit, kde ho asi 6 chalanov držalo, aby mohol na predokolke popáliť gumy:) ), ale ja som skôr na akcie kde si prídu ľudia viac pokecať. Na tom parkovisku, keďže je zadarmo, tak tam parkuje celkom dosť áut nonstop, a nie to aby tam ešte prišlo na nejaký neorganizovaný zraz či stretnutie, z coho vyplynulo, ze neskor nebolo uz kde parkovat moc, a auta chodili a hladali park. miesta vsade kde sa dalo (bolo tam dost chodcov, a skoro mi zrazili kamarata, ked nejaka oktavka cuvala aby nasla parkovanie, sofer mal samozrejme telefon pri uchu, keby sme kamarata nechytili za mikinu a nepotiahli, tak by to nedopadlo dobre. Ale tiez na tom ma svoju vinu to, ze bola samozrejme tma, a ludia tam chodili ako sa im zachcelo). Boli tam samozrejme aj policajti, asi zo tri autá, ale tí stáli stranou a nic neriesili.

Inak z japoncov tam boli dve imprezy sedan, dvakrat lancer EVO, cervena celica s vyklapackami, nejaky civic, nazdvihany landcruiser, MX5tky zo dve, a jedna honda kupé, tusim to bol prelude. Min. rok ked som bol, tak tam bol aj nissan GTR s TN znackou. Myslim, ze niekde sa daju najst aj fotky.

No ale aby som ostal pri nahodenej teme z mojho posledneho prispevku v tejto teme, tak ako tak pozeram do kalendara, tak by som navrhol zopár termínov (radsej cez tyzden) kedy by sme sa mohli stretnut (napisem aj na FB, tam mame tiez zopar ludi co by prisli na minizraz). Ja nemam nejake extra poziadavky na presny den, ale myslim si ze by vyhovoval skor stred tyzdna ako koniec tyzdna alebo zaciatok. Takze by som navrhoval utorok 22.05. az po stvrtok 24.05. (cize vratane stredy). Cas cca o 17-stej, 18stej, a miesto by mohlo byt aj ZA parkovisko bud hyperTESCO, alebo Dubeň.
Toyota Avensis T27 combi - 2009 2,0 D4D 93kW 1AD-FTV

Používateľov profilový obrázok
mravac
panic
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Piatok, 3. Júna 2016, 15:11
Bydlisko: Žilina

Re: zraz ZA a okolie

Príspevok od používateľa mravac » Sobota, 12. Mája 2018, 22:24

Mohlo by to byt aj v piatok 25.05. aj v sobotu 26.05 (tam by to stretnutie mohlo byť aj skôr cca od 15stej, zalezi na dohode). Kludne sa moze menit aj miesto, aby to mal kazdy rovnako daleko. Z principu ale nevyhovieme samozrejme kazdemu a nakoniec sa bude musiet aj tak spravit kompromis ohladom na datum, miesto aj cas.
Toyota Avensis T27 combi - 2009 2,0 D4D 93kW 1AD-FTV

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných