stvorkolky - paintball - offroad - opekacka v jednom

Informácie o zrazoch a akciách, ...

Moderátor: Elvis

solid
nula
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Streda, 10. Júna 2009, 21:43

stvorkolky - paintball - offroad - opekacka v jednom

Príspevok od používateľa solid » Štvrtok, 9. Júla 2009, 09:58

So suhlasom Elvisa vam chcem ponuknut jednu akciu. Ide o trochu iny den ako obycajne. Mali by ste zaujem povozit sa na stvorkolke, zastrielat si paintball, povozit sa na offroad aute na kpcoch, ktomu opekacka alebo catering, pivo, vinca, kofca, hudba pohoda? Zatial len Blava a okolie :-)

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: stvorkolky - paintball - offroad - opekacka v jednom

Príspevok od používateľa AndyGTP » Štvrtok, 9. Júla 2009, 10:11

mna by si nalakal :D ale rodinnu rav necham doma, dojdem peso. Ale elvis musi capovat pivo.

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

solid
nula
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Streda, 10. Júna 2009, 21:43

Re: stvorkolky - paintball - offroad - opekacka v jednom

Príspevok od používateľa solid » Štvrtok, 9. Júla 2009, 10:31

AndyGTP napísal:mna by si nalakal :D ale rodinnu rav necham doma, dojdem peso. Ale elvis musi capovat pivo.
To by bola paradicka keby sa tam stretli nejake terenne auta, da sa tam v pohode jazdit po kopcoch na autach a stvorkolkach, samozrejme aj na motorkach. Bude tam aj vatra, da sa tam opekat, asi aj rost, aj catering. Capovane pivecko, kofolka a pod. Jeden trochu iny den :-)

Používateľov profilový obrázok
mimo
Mimo prevádzky
Príspevky: 948
Dátum registrácie: Utorok, 28. Júna 2005, 21:00
Bydlisko: Bratislava a okolie :-)
Kontaktovať používateľa:

Re: stvorkolky - paintball - offroad - opekacka v jednom

Príspevok od používateľa mimo » Štvrtok, 9. Júla 2009, 11:00

nejde náhodou o toto ? :

http://www.xcentrum.sk/
Toyota RAV 4 2,0 VVT-i (112 kW) Obrázok
Toyota Yaris 1.0 VVT-i (48 kW) Obrázok
ex:
Toyota Carina E 1.8 SW Obrázok
Corolla E10 1.4 XLi combi
Corolla E9 1.6 GTi

solid
nula
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Streda, 10. Júna 2009, 21:43

Re: stvorkolky - paintball - offroad - opekacka v jednom

Príspevok od používateľa solid » Štvrtok, 9. Júla 2009, 11:16

mimo napísal:nejde náhodou o toto ? :

http://www.xcentrum.sk/
ano a asi sa pridaju aj tyto :-) http://www.opeltigra.sk/viewtopic.php?f=9&t=3249

Používateľov profilový obrázok
mimo
Mimo prevádzky
Príspevky: 948
Dátum registrácie: Utorok, 28. Júna 2005, 21:00
Bydlisko: Bratislava a okolie :-)
Kontaktovať používateľa:

Re: stvorkolky - paintball - offroad - opekacka v jednom

Príspevok od používateľa mimo » Štvrtok, 9. Júla 2009, 11:43

solid napísal: ano a asi sa pridaju aj tyto :-) http://www.opeltigra.sk/viewtopic.php?f=9&t=3249

Tak teraz som padol do kolien :mrgreen: :mrgreen: ale to si pochopí len Fajry ;-) ked si spomenie na e-mail o konkurecii... prepáč za OT ;-)
Toyota RAV 4 2,0 VVT-i (112 kW) Obrázok
Toyota Yaris 1.0 VVT-i (48 kW) Obrázok
ex:
Toyota Carina E 1.8 SW Obrázok
Corolla E10 1.4 XLi combi
Corolla E9 1.6 GTi

solid
nula
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Streda, 10. Júna 2009, 21:43

Re: stvorkolky - paintball - offroad - opekacka v jednom

Príspevok od používateľa solid » Štvrtok, 9. Júla 2009, 11:49

mimo napísal:
solid napísal: ano a asi sa pridaju aj tyto :-) http://www.opeltigra.sk/viewtopic.php?f=9&t=3249

Tak teraz som padol do kolien :mrgreen: :mrgreen: ale to si pochopí len Fajry ;-) ked si spomenie na e-mail o konkurecii... prepáč za OT ;-)
Konkurencia? Dufam ze som nieco nepokazil :-)

Používateľov profilový obrázok
eman22
začiatočník
Príspevky: 282
Dátum registrácie: Pondelok, 25. Mája 2009, 12:17

Re: stvorkolky - paintball - offroad - opekacka v jednom

Príspevok od používateľa eman22 » Štvrtok, 9. Júla 2009, 12:14

Opel a dokoca tigra konkurencia toyotiek? :D :D :D
Toyota Auris 1,4D4D, r.v. 2010 6MT
ex. WV Passat 1,8T 20V,r.v.2001
ex Ford Focus 1,8TDci r.v. 2002
Skoda Fabia combi 1,2 "HTP" (firemny)
ex. Toyota Avensis T22 sedan 1,6i 98
ex: Skoda Fabia II 1,4i 16V
ex: Skoda Fabia I 1,9SDi 3x

Používateľov profilový obrázok
mimo
Mimo prevádzky
Príspevky: 948
Dátum registrácie: Utorok, 28. Júna 2005, 21:00
Bydlisko: Bratislava a okolie :-)
Kontaktovať používateľa:

Re: stvorkolky - paintball - offroad - opekacka v jednom

Príspevok od používateľa mimo » Štvrtok, 9. Júla 2009, 12:29

Ešte raz sorry za OT , už viac nebudem 8)

toto je citované z toho fóra . podotýkam je to opel fórum :
"Citaj toto - volal som teraz s kamosom - ma limuzinu lincoln town, ciernu, salenu - dali by sme nanu logo TTS + nejaky tex, nejaku haluz :-) rachot jak hovado :-D Max pocet ludi 9, devat kuskov by sa viezlo ak treba aj so sampusom :-)"

samozrejme ide o to TTS 8)

ToyotaTeamSlovakia
TigraTeamSlovakia

toť vsjo ;-)

ale ako nápad je to dobré , len by bolo treba napísať čo taký špás stojí ... na tom tigrafóre som to nejak nenašiel resp. som to nedočítal ...
a na záver by som za seba povedal že mne by tam iný ľudia ( rozumej netoyoťáci ) nevadili , ked je dobrá partia ...
Toyota RAV 4 2,0 VVT-i (112 kW) Obrázok
Toyota Yaris 1.0 VVT-i (48 kW) Obrázok
ex:
Toyota Carina E 1.8 SW Obrázok
Corolla E10 1.4 XLi combi
Corolla E9 1.6 GTi

solid
nula
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Streda, 10. Júna 2009, 21:43

Re: stvorkolky - paintball - offroad - opekacka v jednom

Príspevok od používateľa solid » Štvrtok, 9. Júla 2009, 13:53

mimo napísal:Ešte raz sorry za OT , už viac nebudem 8)

toto je citované z toho fóra . podotýkam je to opel fórum :
"Citaj toto - volal som teraz s kamosom - ma limuzinu lincoln town, ciernu, salenu - dali by sme nanu logo TTS + nejaky tex, nejaku haluz :-) rachot jak hovado :-D Max pocet ludi 9, devat kuskov by sa viezlo ak treba aj so sampusom :-)"

samozrejme ide o to TTS 8)

ToyotaTeamSlovakia
TigraTeamSlovakia

toť vsjo ;-)

ale ako nápad je to dobré , len by bolo treba napísať čo taký špás stojí ... na tom tigrafóre som to nejak nenašiel resp. som to nedočítal ...


a na záver by som za seba povedal že mne by tam iný ľudia ( rozumej netoyoťáci ) nevadili , ked je dobrá partia ...
Taaaaak teraz uz tomu rozumiem. Prepacte nechcel som sa vas dotknut :-) Ako vlastne k tomu doslo? Za ste dva kluby TTS? A co sa tyka cien tak to je rozne. Zalezi od poctu ucastnikov. Viem ze Offroad jazda je draha, naklady na udrzbu toho auta su vysoke a zere to ako tank :-) Stvorkolky funguju asi tak ze predtym ako mozes ist na kopec musis absolvovat 10 mi jazdu aby si zistil co ten stroj dokaze. Je to jazda na takom malom okruhu. Ked mas vlastnu stvorkolku alebo terenne auto alebo motorku tak si zaplatis cely den a jazdis ako blaaaaazon kolko chces. Paintball je nieco ine. Tam platis za vystroj asi 6€ a potom za gulicky. Nieje to nic strasne, v krcme nechas podstatne viac :-) Poznam majitela a keby ste mali zaujem tak to viem zariadit. Da sa tam zalozit ohen a urobit nejaky dobry piknik, alebo si objednate nejake jedlo a oni to vsetko pripravia. Je tam capovane pivo, kofola, vinea a flasove vselico. Nieje to ziadny tuning zraz len take posedenie pri pive a tak :-) Nieje to povinne a nikoho nepresviedcam, je to na vas ci sa chcete stretnut s inym klubom alebo nie. Mne tiez nevadia ludia z inych klubov :-) a zeny uz vobec nie :-) kludne moze vlastnit aj trabant :-) ups, zase som asi nieco pokaslal :-D

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: stvorkolky - paintball - offroad - opekacka v jednom

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Štvrtok, 9. Júla 2009, 13:56

no a pre aky pocet ludi by to bolo? lebo myslim, ze aj ako sami z TTS (toyotateamslovensko) by sme sa zisli tolky :-) :-) ;-)
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
fajry
administrátor
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
Kontaktovať používateľa:

Re: stvorkolky - paintball - offroad - opekacka v jednom

Príspevok od používateľa fajry » Štvrtok, 9. Júla 2009, 14:07

solid napísal:Taaaaak teraz uz tomu rozumiem. Prepacte nechcel som sa vas dotknut :-) Ako vlastne k tomu doslo? Za ste dva kluby TTS?
Nase forum je daleko starsie. My fungujeme cca od roku 2004. Čo pozerám, tak Opel je od r. 2006. Toto pomenovanie však museli pravdepodobne zmeniť len nedávno. Keď sme zakladali naše fórum, tak nič podobné nebolo. Aspoň som nenašiel. Ale vidieť, že sme zvolili dobrý názov keď to má úspech aj u iných značiek :-)


Čo sa týka tej spoločnej akcie. Určite som za, ale ako sme sa viacerí už zhodli, tak až koncom augusta. Teraz je veľa ľudí na dovolenkách, prípadne sa chystajú.
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback

Používateľov profilový obrázok
mimo
Mimo prevádzky
Príspevky: 948
Dátum registrácie: Utorok, 28. Júna 2005, 21:00
Bydlisko: Bratislava a okolie :-)
Kontaktovať používateľa:

Re: stvorkolky - paintball - offroad - opekacka v jednom

Príspevok od používateľa mimo » Štvrtok, 9. Júla 2009, 14:26

Solid je to všetko OK :D

to len ja som taký detailista :lol: ked som asi pred mesiacom našiel to tigraforum tak som dal vedieť Fajrymu že máme "konkurenciu" a ani vo sne ma nenapadlo že by sa to tu niekedy mohlo objaviť :lol: a ty si strelil úplne presne ;-)

ako som už napísal ja menám problém posedieť z inými značkami resp. klubmi a po tomto objavený TTS2 by to bolo o to zaujímavejšie :lol: :lol:

ked už si nekonkretizoval ceny , koľko ludí by to chcelo zohnať na takú akciu aby to bolo ako tak prijateľné ?
Toyota RAV 4 2,0 VVT-i (112 kW) Obrázok
Toyota Yaris 1.0 VVT-i (48 kW) Obrázok
ex:
Toyota Carina E 1.8 SW Obrázok
Corolla E10 1.4 XLi combi
Corolla E9 1.6 GTi

solid
nula
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Streda, 10. Júna 2009, 21:43

Re: stvorkolky - paintball - offroad - opekacka v jednom

Príspevok od používateľa solid » Štvrtok, 9. Júla 2009, 15:52

mimo napísal:Solid je to všetko OK :D

to len ja som taký detailista :lol: ked som asi pred mesiacom našiel to tigraforum tak som dal vedieť Fajrymu že máme "konkurenciu" a ani vo sne ma nenapadlo že by sa to tu niekedy mohlo objaviť :lol: a ty si strelil úplne presne ;-)

ako som už napísal ja menám problém posedieť z inými značkami resp. klubmi a po tomto objavený TTS2 by to bolo o to zaujímavejšie :lol: :lol:

ked už si nekonkretizoval ceny , koľko ludí by to chcelo zohnať na takú akciu aby to bolo ako tak prijateľné ?
Vies kamarat, ono to nieje ani nejaka akcia, to zalezi odvas, ked pridete a viete sa bavit tak je to jedno ci vas bude 10 od Toyoty alebo 100 odvsadial. Da sa objednat aj nejake pecene prasa a pod. ale to uz bude asi drahsie pre 10 ludi :-)

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných