TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2012 - Detský kútik

Informácie o zrazoch a akciách, ...

Moderátor: Elvis

Beriete na zraz detváky???

Áno
14
38%
Nie
23
62%
 
Celkom hlasov: 37

Používateľov profilový obrázok
chmelo
Toyota guru
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: Streda, 24. Januára 2007, 09:29
Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto

TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2012 - Detský kútik

Príspevok od používateľa chmelo » Utorok, 26. Mája 2009, 15:47

Zdravím všetkých,

s Fajrym sme trochu rozdebatovali tému detského kútika na zraze, aby sme my, ktorí už máme nejakých tých následníkov mali možnosť "odložiť" naše ratolesti niekde bokom a zabezpečili im nejakú tú zábavu....a sebe tiež :mrgreen:

Ja beriem zo sebou synátora (4,5 roka) a možno zlomím aj mangelínu s našou mladou (1,5 roka) a počítam, že kukanie na autá ich bude baviť tak možno 5 minút :roll:

Takže k veci:
1. My by sme zobrali elektrickú motorku (trojkolesovú), možno aj el. teréniaka (teda ak ho zmestím a zoženiem zopár náhradných baktérií, keďže je to dosť hebedo a rýchlo sa to vybije), jeden, dva detské bicykle, dva šľapacie traktory, nejakú tú kolobežku a pár podobných capín. Bolo by asi vhodné, keby roditelia hodili do kufra pre svoje detváky aj nejaký ten bicyk, kolobežku, alebo niečo, s čím sa ich mladí zabavia, aby sa nám decká nepobili o vozidlá...čím viac toho bude, tým lepšie. Ak by mal niekto k dispozícii ešte nejaké to el. vozítko a tiež zopár náhradných baktérií do nich, tak by to bola špica, aby sme ich mohli priebežne meniť a nabíjať.

2. Zabezpečil by som nejaké to pitivo, aby nám decká neprischli k asfaltu, prípadne navrhnite, čo by bolo vhodné.

3. Ešte mi napadlo kúpiť pár krabíc farebných kried, aby si decká mohli kresliť na zem...to by ich tiež možno bavilo.

4. A aby som nezabou, bolo by gut, keby sa k nám pripojili aj ostatní roditelia, aby sme sa mohli pri "dozore" semtam prestriedať a aby tam bolo viac očí, ktoré budú dozerať na bezpečnosť pri tom ich nevinnom šantení :lol:

Skúste pošpekulovať, čo by sme tam ešte mohli spáchať a hlavne, kto by bol ochotný stráviť tam nejakú tú minútku...hodinku....predpoludnie ;-)
Myslím, že netreba nejaké extra programy, hlavne nech sa decká trochu vyblbnú a prežijú to v zdraví ;-)
Naposledy upravil/-a chmelo v Utorok, 26. Mája 2009, 23:32, upravené celkom 1 krát.
Palculienka - Sienna, 3,5L 2GR-FE
Reiner - 4Runner, 2,4L 22R-E - v opatere:)
Anička Dušička - Honda CX500C

Používateľov profilový obrázok
Legon
Toyota guru
Príspevky: 1417
Dátum registrácie: Nedeľa, 22. Júna 2008, 02:58
Bydlisko: Jarok
Kontaktovať používateľa:

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2009 - Detský kútik

Príspevok od používateľa Legon » Utorok, 26. Mája 2009, 20:49

jj kriedy su SUPER VEC to decka vzdy bavi...

Da sa s nimi aj na zem nakreslit preskacky na jednej nohe, nacrtnut sachovnica na damu atd...

Pingpongove lopticky a hod na nejaky ciel :D trebarz do otvoreneho predneho okna na aute :D.

Neviem ako su na tom ceny, mozno aj nejaky diplom pre deti za ucast :) to si radi vylepsia nad postel ze boli niekde s rodicmi ...

tahat cukrik na spakatiku do ust :D kto vyhra :D

musim popozerat pocas studia sme mali nejake EKO hry pre decka len to boli hry pre take vacsie deti...

Používateľov profilový obrázok
chmelo
Toyota guru
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: Streda, 24. Januára 2007, 09:29
Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2009 - Detský kútik

Príspevok od používateľa chmelo » Utorok, 26. Mája 2009, 23:36

Jj, niečo im veru vymyslíme ;-)
Vidíš, ten nápad s diplomami je fajn...možno by sa dalo vymyslieť niečo na spôsob tých účastníckych kariet, ktoré chalani robia pre členov za okno...keby sa urobilo nejakých dajme tomu 50 kusov pre detváky, tak by to bolo fajn, čo vy na to? Chalani, vedeli by ste to spáchať popri tých "veľkých" kartách?
Palculienka - Sienna, 3,5L 2GR-FE
Reiner - 4Runner, 2,4L 22R-E - v opatere:)
Anička Dušička - Honda CX500C

Používateľov profilový obrázok
grexos
Toyota guru
Príspevky: 2461
Dátum registrácie: Štvrtok, 8. Marca 2007, 10:27
Bydlisko: Gbely
Kontaktovať používateľa:

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2009 - Detský kútik

Príspevok od používateľa grexos » Streda, 27. Mája 2009, 08:42

taaa skusim pootravovat moju porodnu asistentku s pupkom ci sa neprida a uvidaaame
Corolla TE71 GT 2T-G
Previa TCR1 2TZ-FE
Yaris 2 1.3
Mazda 5 2i
Ex: Ford Cortina MK3, AE111L, H Stream 2.0, AE92L GTi

Používateľov profilový obrázok
chmelo
Toyota guru
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: Streda, 24. Januára 2007, 09:29
Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2009 - Detský kútik

Príspevok od používateľa chmelo » Streda, 27. Mája 2009, 08:54

Joooj kamarát neviem, neviem...tá toho bude mať určite plné polobotky po hodine postávania...radšej ju nechaj v kľude, nech niečo nevyparatíte...ale snaha sa cení ;-)

Zabudol som ale na podstatnú vec a to, aby sa ostatní vyňadrili, či to má vôbec zmysel...či si potiť tričko, alebo na to hodiť bobek. Predsalen sa mi nechce zbytočne ťahať plné auto harapaší, aby som sa na to len díval...to by bolo asi platné jak hadovi noha.

Takže otázka dňa je: Zaoberať sa detským kútikom na TTS zraze 2009, alebo nie :?: :?: :?: :!:
Palculienka - Sienna, 3,5L 2GR-FE
Reiner - 4Runner, 2,4L 22R-E - v opatere:)
Anička Dušička - Honda CX500C

Používateľov profilový obrázok
Sezu
panic
Príspevky: 50
Dátum registrácie: Pondelok, 23. Júla 2007, 15:23
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2009 - Detský kútik

Príspevok od používateľa Sezu » Streda, 27. Mája 2009, 09:44

K tym diplomom...

Ak sa dohodnete na nejakom tom spolocnom postupe pre deti, tak mi staci dat vediet.
Pripravit par diplomov by nemal byt problem....


P.S. Nezabudajte, ze na zraze bude aj baba s kozmetikou co urobi program pre nezne polovicky. Takze s presvedcovanim o ucasti by mal byt mensi problem.
Naposledy upravil/-a Sezu v Streda, 27. Mája 2009, 09:46, upravené celkom 1 krát.
Toyota Carina E 2,0 sedan 3S-FE
Toyota Celica 2,0 GTI 1990 "dama v najlepsich rokoch"

Používateľov profilový obrázok
fajry
administrátor
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
Kontaktovať používateľa:

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2009 - Detský kútik

Príspevok od používateľa fajry » Streda, 27. Mája 2009, 09:45

Ak to zvládneš, zorganizuješ a postaráš sa o to, prečo nie. Ale zas nemusíte vymýšľať nejaké extra veci. A samozrejme treba dať pozor na to, že v areály sú autá. A tie autá sa hýbu - takže pozor na deti! Aby sa nestalo, že sa tam veľké auto s malým na baterky zrazí ...
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback

Používateľov profilový obrázok
chmelo
Toyota guru
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: Streda, 24. Januára 2007, 09:29
Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2009 - Detský kútik

Príspevok od používateľa chmelo » Streda, 27. Mája 2009, 09:52

Tiež si myslím, že netreba z toho robiť vedu...ide o to, nech sa decká trochu vybavia...aj tak niesom nejak extra organizačno-moderátorský typ, takže by sme len vyhradili nejaké to miesto, najlepšie kdesi v tieni a ústraní, aby sa nemotali detváky na kolobrndách pomedzi autá a ľudí a hotofka.
Myslím, že im stačí dať nejaké vozítka, kriedy, zápalky a stoh slamy a oni si už poradia...no a trochu dohliadnuť, aby sa im nič nestalo...toť vše ;-)
Palculienka - Sienna, 3,5L 2GR-FE
Reiner - 4Runner, 2,4L 22R-E - v opatere:)
Anička Dušička - Honda CX500C

Používateľov profilový obrázok
JirkaC
panic
Príspevky: 120
Dátum registrácie: Nedeľa, 12. Septembra 2004, 13:26

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2009 - Detský kútik

Príspevok od používateľa JirkaC » Streda, 27. Mája 2009, 13:30

Loni tam byl skákací hrad to bylo super

Používateľov profilový obrázok
chmelo
Toyota guru
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: Streda, 24. Januára 2007, 09:29
Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2009 - Detský kútik

Príspevok od používateľa chmelo » Streda, 27. Mája 2009, 14:47

Ten už zajednal Fajry ;-)
Palculienka - Sienna, 3,5L 2GR-FE
Reiner - 4Runner, 2,4L 22R-E - v opatere:)
Anička Dušička - Honda CX500C

Používateľov profilový obrázok
mimo
Mimo prevádzky
Príspevky: 948
Dátum registrácie: Utorok, 28. Júna 2005, 21:00
Bydlisko: Bratislava a okolie :-)
Kontaktovať používateľa:

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2009 - Detský kútik

Príspevok od používateľa mimo » Streda, 27. Mája 2009, 14:58

Chmelo chválim ťa veľmo dobrý nápad ... a aj viem kde by sa na Babe našiel priestor na túto aktivitu ...

Obrázok
Toyota RAV 4 2,0 VVT-i (112 kW) Obrázok
Toyota Yaris 1.0 VVT-i (48 kW) Obrázok
ex:
Toyota Carina E 1.8 SW Obrázok
Corolla E10 1.4 XLi combi
Corolla E9 1.6 GTi

Používateľov profilový obrázok
chmelo
Toyota guru
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: Streda, 24. Januára 2007, 09:29
Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2009 - Detský kútik

Príspevok od používateľa chmelo » Streda, 27. Mája 2009, 15:17

No, no, no, nooooo...toto som potreboval...človeka znalého miestnych pomerov, lebo ja som tam v živote nebol.
Vysiera to byť super flíček na také bujačenie ;-) Za toto máš u mňa pivo...ale iba malé, aby si si nenamýšľal, že ťa balím...chápeš ;-) :mrgreen:

PS. len aby nám to neobsadili hentí estéti na barbie autách na tie ich lascívne podmostové hry....šak oni veľmo dobre vedia...a my tiež :mrgreen:

Fajry, vieš nám to rezervovať?
Palculienka - Sienna, 3,5L 2GR-FE
Reiner - 4Runner, 2,4L 22R-E - v opatere:)
Anička Dušička - Honda CX500C

Používateľov profilový obrázok
mimo
Mimo prevádzky
Príspevky: 948
Dátum registrácie: Utorok, 28. Júna 2005, 21:00
Bydlisko: Bratislava a okolie :-)
Kontaktovať používateľa:

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2009 - Detský kútik

Príspevok od používateľa mimo » Streda, 27. Mája 2009, 15:51

Na tom drevenom pódiu by si to mohli rozložiť tie vyzážistky a bolo by to v postate na jednom mieste , min. rok tam bol rozložený aj ten skákací hrad ...( nedaleko pódia )

natiahne sa tam páska aby niektorý jedinci nerobili slalom medzi detmi A JE TO ... ;-) :lol:

mojej malej (r.v.2004) pred rokom stačil ten hrad ... bola by skákala až do odpadnutia...

počuj chmelo ty prídeš autobusom ? ked som čítal čo tam všetko chceš doniesť tak mi to nejak nevojde ani do dvoch áut ...ja by som mohol doniesť kolobežku a bicykel (bez pomocných koliesok) ale či mi to všetko vojde do auta teda netuším . Tie kriedy sú super nápad , môžem ich doniesť ja ... , a čo ta týka občerstvenia pre deti , skúsim to vybaviť od Kofoly ( nejaké nápoje pre deti boli aj minule)
a ked diplomy tak potom by som navrhol slalom pre deti ( kolobežka , bicykel ) tie 3-4 pneumatiky tam v piatok pripravím ...
Toyota RAV 4 2,0 VVT-i (112 kW) Obrázok
Toyota Yaris 1.0 VVT-i (48 kW) Obrázok
ex:
Toyota Carina E 1.8 SW Obrázok
Corolla E10 1.4 XLi combi
Corolla E9 1.6 GTi

Používateľov profilový obrázok
chmelo
Toyota guru
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: Streda, 24. Januára 2007, 09:29
Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2009 - Detský kútik

Príspevok od používateľa chmelo » Streda, 27. Mája 2009, 16:03

Super, takže to vysiera celkom nádejne...úprimne povedané, nieže by som sa v organizovaní podobných psích kusov nejak extra vyžíval, alebo sa chcel silou mocou realizovať, ale tento rok na zraz chcem ísť a niesme zvyknutí naše detváky nechávať kade tade pohodené po rodine, tak by som spojil príjemné s užitočným a toto mi prišlo ako celkom fajn nápad...

No veru vysiera to tak, že ak budem chcieť doviezť aspoň väčšiu časť toho harampádí, tak si budem musieť požičať kolegovu Prevku, ale to si už nejako poriešim...preto som aj apeloval na to, aby podľa možností roditelia zobrali svojim dietkam nejakú tú kolobrndu.

No som veru zvedavý, či to všetko klapne a či to zvládneme...hlavne psychicky :lol:
Palculienka - Sienna, 3,5L 2GR-FE
Reiner - 4Runner, 2,4L 22R-E - v opatere:)
Anička Dušička - Honda CX500C

Používateľov profilový obrázok
chmelo
Toyota guru
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: Streda, 24. Januára 2007, 09:29
Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2009 - Detský kútik

Príspevok od používateľa chmelo » Štvrtok, 28. Mája 2009, 12:13

A čo keby sme použili tie isté karty, ktoré budú pri vstupe, len by sa tam napísalo meno prcka s iným číslovaním a vybavená vec. Detváky by aspoň mali frajerinu do škôlky/školy, že boli naozajstnými účastníkmi a ty o robotu menej ;-)
Sezu napísal:K tym diplomom...

Ak sa dohodnete na nejakom tom spolocnom postupe pre deti, tak mi staci dat vediet.
Pripravit par diplomov by nemal byt problem....
Palculienka - Sienna, 3,5L 2GR-FE
Reiner - 4Runner, 2,4L 22R-E - v opatere:)
Anička Dušička - Honda CX500C

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 38 neregistrovaných