Drifting Day 5.4.2008 - review

Informácie o zrazoch a akciách, ...

Moderátor: Elvis

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Drifting Day 5.4.2008 - review

Príspevok od používateľa AndyGTP » Sobota, 5. Apríla 2008, 22:41

Boli ste tam niekto?? Ja ano a som dost sklamany. Neviem, ci organizatori boli ti isti, ako ked sme tam naposledy na nejakom nultom rocniku boli s Walkmanom a LeviS-om, ale toto bolo dost brekeke...

Cista ryza: zasvateni vieme, kolko stoji Paddock, tak si predstavte, co to spravi, ked vstup pre zavodne auto je liter a bolo ich tam mozno 15 (odisli sme o 13h, tesne pred zaciatkom meranej sutaze). Bol tam DJ, silne audio, v kutiku schovany Db Drag (o ten sa zaujimalo menej ludi, samozrejme) a ako bonus drifterske zavody RC auticok blizko dreveneho podia. Organizacia celkom dobra - vela securities, vysielacky, pneuservis, opaskovane priestory, kde ludia nemaju co hladat... to je vsetko ok, aj mikrofon a komentator... ale nech sa na mna nikto nehneva,

120 SKK VSTUPNE ???? PK Baba bola NARVATA ludmi, parkovalo tam podla mna aspon 200 aut, krat minimalne 2 ludia na jedno. Trzbu si zratajte. Komercne to muselo byt velmi uspesne, ale (Aspon do zaciatku sutaze) ziadne BMW E30 so sikovnymi vodicmi za volantom, zopar vyslovenych amaterov (samozrejme nic im nevycitam, ved treba si to skusat - ide o ten vstup a atraktivitu podujatia) a hrstka dobrych jazdcov (nejake SX200, nove M3). Bufety boli dva, ale klasika, ten uvodny sa ultra rychlo preplnil a rady boli ufff. Program bol husty naozaj, ale vzhladom na kvalitu ucastnikov, sme tam vydrzali ledva tri hodiny a sklamani sme utekali prec odtial. 120 korun je prilis vela za taku akciu, ktora mala o.i. urcite dost vela sponzorov.

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
wakkee
Toyota guru
Príspevky: 1312
Dátum registrácie: Streda, 1. Júna 2005, 09:42
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: Drifting Day 5.4.2008 - review

Príspevok od používateľa wakkee » Nedeľa, 6. Apríla 2008, 08:14

Ja som tam prisiel o cca 14.30, vstupne som neplatil lebo nikto ho nechcel a prisiel som prave na finale, takze som videl the best of .. :) Bufety neriskujem, parkoval som nedaleko vstupu. Takze Andula, vezmi si poucenie :lol:
Today, Tomorrow, To ..... to co je? (R)
Speed's just a question of money. How fast can you go?

Opat Toyota
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: Drifting Day 5.4.2008 - review

Príspevok od používateľa AndyGTP » Nedeľa, 6. Apríla 2008, 21:02

ach TYYYYY, si mi ani nemal kazit naladu, na lada power mas dvere otvorene vsade co? :P

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
Elvis
Toyota guru
Príspevky: 1989
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 12:30
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Drifting Day 5.4.2008 - review

Príspevok od používateľa Elvis » Pondelok, 7. Apríla 2008, 09:06

wakac oklamal chlapca na vstupe, ze on je pan Tsuchia a ide robit exibiciu tak nech nezavadza :)
Obrázok
Autá, ľudia, príbehy. Vyberáme tie najlepšie témy, príbehy a živé prenosy z motoršportu. volant.tv

Používateľov profilový obrázok
Elvis
Toyota guru
Príspevky: 1989
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 12:30
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Drifting Day 5.4.2008 - review

Príspevok od používateľa Elvis » Pondelok, 7. Apríla 2008, 09:09

inak fotogaleria: http://www.atmag.sk/fotogaleria/zrazy-a ... -day-2008/

snad next year uz budem aj ja sutazit :(
Obrázok
Autá, ľudia, príbehy. Vyberáme tie najlepšie témy, príbehy a živé prenosy z motoršportu. volant.tv

Používateľov profilový obrázok
Orech2
panic
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Nedeľa, 1. Januára 2006, 21:11
Bydlisko: Liptovský Hrádok
Kontaktovať používateľa:

Re: Drifting Day 5.4.2008 - review

Príspevok od používateľa Orech2 » Nedeľa, 13. Apríla 2008, 10:21

každý auto znižuje a ja ho zvyšujem:-D
toyota rav 4, SPL a SQ.
http://www.tuning4ever.sk

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 30 neregistrovaných