ziskavanie novych clenov

Informácie o zrazoch a akciách, ...

Moderátor: Elvis

Používateľov profilový obrázok
Sezu
panic
Príspevky: 50
Dátum registrácie: Pondelok, 23. Júla 2007, 15:23
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: ziskavanie novych clenov

Príspevok od používateľa Sezu » Utorok, 28. Augusta 2007, 11:07

No a ked uz chcete propagovat clenstvo, tak vsimol som si ze Mimo ma na aute "nenapadne" www.toyotateam.sk
(Aj ja chcem taky)
Tak si myslim ze by bolo dobre urobit nejaky putavejsi plagat a ten dat k dispozicii na nalepenie si na auto.
Ja by som urcite nejaky na svoju Carinu svacol..

Co sa tyka vizitiek. Mozem pomoct s tlacenim.

A logo toyota by bolo zaujimave na tej vizitke. Preco vlastne tam nemoze byt?
Toyota Carina E 2,0 sedan 3S-FE
Toyota Celica 2,0 GTI 1990 "dama v najlepsich rokoch"

Používateľov profilový obrázok
academic
začiatočník
Príspevky: 310
Dátum registrácie: Pondelok, 30. Apríla 2007, 12:39
Bydlisko: Zvolen/BA

Re: ziskavanie novych clenov

Príspevok od používateľa academic » Utorok, 28. Augusta 2007, 11:16

lebo nas skvely importer je neschopny! Stavim sa, ze keby sa poziadalo vedenie Toyoty niekde v Japonsku (pripadne) v europskej pobocke, tak suhlas daju - na pouzivanie pre tento TTS a vsetky jeho aktivity!!!
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Rasťo
Vševed
Príspevky: 3806
Dátum registrácie: Streda, 7. Marca 2007, 17:45
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: ziskavanie novych clenov

Príspevok od používateľa Rasťo » Utorok, 28. Augusta 2007, 17:27

Ty Academic - text na tej druhej vizitke mi skôr pripomína prosbu o pomoc, ako ponuku stať sa členom nejakého klubu...v tom, bol ten prvý návrh textu lepší...
Ja viem - ja viem - kritizovať vie každý...kua keby som mal čas, ako nemám... :twisted:
Inak malý nápad - obojstranná tlač predsa nie je problém... ;-) ...na jednej strane vizitky len text http://www.toyotateam.sk" target="_blank bez obrázkov - len holý text nejakým pekným fontom - najlepšie niečo ako je 3D písmo na naších Toykách a na druhú stranu znak TTS, text a možno nejaký obrázok autíčka...
Zariadim pre TN tlač a aj to rozdám... Myslím, že pre RK sa nájdu aj iní šikovní ľudia...
Hlavne to spracujte graficky do nejakej slušnej podoby, aby som to len vytlačil a narezal...v robote mám teraz nenormány zahul... :?

Inak nápad s podložkami pod ŠPZ je dobrá vec, len aby to zas neboli tie trápne podložky, čo sa predávajú v Tescu za 60,-Sk kus a namontovať do tej podložky značku je hudiniovský kúsok...

Na nálepku na zadné sklo myslím čakáme viacerí a kľudne by sme za ňu zaplatili aj tie výrobné náklady...
Na čase nezáleží...záleží pouze na životě

Lexus RX400h, ´08, 1MZ-FE
Toyota MR-2 W3, ´00, 1ZZ-FE
Toyota Corolla AE92, ´88, 4A-GE 16V
Ex : Toyota Yaris XP10, ´01-´05, 1SZ-FE
Ex : Toyota Celica RA61. ´85, 21R-C
Ex : Toyota Corolla E11, ´98, 4E-FE

Používateľov profilový obrázok
academic
začiatočník
Príspevky: 310
Dátum registrácie: Pondelok, 30. Apríla 2007, 12:39
Bydlisko: Zvolen/BA

Re: ziskavanie novych clenov

Príspevok od používateľa academic » Utorok, 28. Augusta 2007, 19:57

ja by som tam dal jednoduchy text:
"stan sa clenom toyota clubu" .....zaregistruj sa na stranke http://www.......a" target="_blank" target="_blank podel sa o rady a skusenosti!"

"stan sa clenom toyota clubu- viac informacii na stranke: http://www.t.......sk" target="_blank" target="_blank"

"jazdis na toyote? Zaregistruj sa na stranke http://www.t...............sk" target="_blank" target="_blank a vstup do klubu toyotakov."



"navstiv stranku: http://www.tts.sk" target="_blank, jediny slovensky funklub majitelov znacky toyota!"

atd...

ved nikomu sa nechce vela citat. A aj tak je najdolezitejsi tento link: www.toyotateam.sk !!!!!!
uplne by stacil na tu vizitku len ten link...a kazdy bude zvedavy tak na to pojde kliknut
Naposledy upravil/-a academic v Streda, 29. Augusta 2007, 00:40, upravené celkom 1 krát.
Obrázok

ToyoCarE

Re: ziskavanie novych clenov

Príspevok od používateľa ToyoCarE » Utorok, 28. Augusta 2007, 23:13

co vlastne treba aby sme si mohli na tie vizitky hodit znak Toyoty? To im treba prispievat alebo co?! Bolo by to profesionalnejsie,, bo kazdy znas uz mal za stieracom nejaky reklamny letak,, a ja ich napr uz ani necitam,, bo su to vo vacsine pripadov podvody,,, mozno trepem,,, ale ten znak by velmo helfol.

Používateľov profilový obrázok
academic
začiatočník
Príspevky: 310
Dátum registrácie: Pondelok, 30. Apríla 2007, 12:39
Bydlisko: Zvolen/BA

Re: ziskavanie novych clenov

Príspevok od používateľa academic » Utorok, 28. Augusta 2007, 23:44

nuz treba len toto:
- ak toto forum ma predsedu, spravnu radu.......musia napisat taky strucny dopis v anglictine, ze kto, co, kde, ako ....bla, bla, bla a ze teda chcu pouzivat logo toyoty v letakoch,ktore budu prezentovat znacku toyota a TTS ..........a uvidime, co japoncikovia odpisu. Myslim, ze treba objednat peknu gejšu a tu s tym listom k tomu sefovi poslat :mrgreen: :mrgreen:

a uplne idealne by bolo vy.rat sa na logo .....ale mali by sme sa dohodnut na jednoduchej vete.....ktoru hodim na tu vizitku ......a idealna by bola: "Jazdis na Toyote? Tak navštiv stránku: http://www.toyotateam.sk" target="_blank zaregistruj sa v diskusnom fore a podel sa o skusenosti s ostatnymi uzivatelmi znacky Toyota!"

smitec a basta!
Obrázok

ToyoCarE

Re: ziskavanie novych clenov

Príspevok od používateľa ToyoCarE » Utorok, 28. Augusta 2007, 23:54

hmmm oKi,,, tak nech to je potom tak,,, len sa treba dohodnut,,, co keby sa hlasovalo o tie vety? hod anketu,,, a uvidi sa,,,

Používateľov profilový obrázok
Rasťo
Vševed
Príspevky: 3806
Dátum registrácie: Streda, 7. Marca 2007, 17:45
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: ziskavanie novych clenov

Príspevok od používateľa Rasťo » Streda, 29. Augusta 2007, 09:38

academic napísal:a uvidime, co japoncikovia odpisu. Myslim, ze treba objednat peknu gejšu a tu s tym listom k tomu sefovi poslat
Japonci sa na nás vykašlú. Právo na používanie loga Toyota a na povolenie jeho používania na dokumentoch má oficiálny dovozca v krajine - tým som si istý - veď ten aj určuje využívanie ich loga v predajniach a servisoch - tlačí materiály...buletíny a pod... Mi to nejde do hlavy - som si myslel, ža niekto z členov robí priamo v SK centrále Toyoty...a je mi aj dosť divné, že nás niekto niac ako PPC nezasetrešuje na zrazoch a nepodporuje... Kua však do nich vrážame nemalé prachy...
Súhlas s hlasovaním o texte...v momente ako sa vyjadrí viac ako 30 ľudí by som bral výsledky ako smerodajné - by sa vyjadrili ľudia, čo toto fórum využívajú najviac a sú tak trochu "skalní"...
Na čase nezáleží...záleží pouze na životě

Lexus RX400h, ´08, 1MZ-FE
Toyota MR-2 W3, ´00, 1ZZ-FE
Toyota Corolla AE92, ´88, 4A-GE 16V
Ex : Toyota Yaris XP10, ´01-´05, 1SZ-FE
Ex : Toyota Celica RA61. ´85, 21R-C
Ex : Toyota Corolla E11, ´98, 4E-FE

Používateľov profilový obrázok
academic
začiatočník
Príspevky: 310
Dátum registrácie: Pondelok, 30. Apríla 2007, 12:39
Bydlisko: Zvolen/BA

Re: ziskavanie novych clenov

Príspevok od používateľa academic » Streda, 29. Augusta 2007, 10:30

navrhujem:
---------------------------------------------------------------------------
Prvý a zatiaľ jediný, Toyota klub na Slovensku!


na stránke:www.toyotateam.sk

sa mozete zoznamit s ostatnymi majitelmi vozidiel Toy a podelit sa s nimi o skusenosti, dozvediet sa o akciach a zrazoch alebo poziadat o cenne rady.

-----------------------------------------------------------------------------------------

tu: http://www.toyota.wz.sk" target="_blank" target="_blank
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Rasťo
Vševed
Príspevky: 3806
Dátum registrácie: Streda, 7. Marca 2007, 17:45
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: ziskavanie novych clenov

Príspevok od používateľa Rasťo » Streda, 29. Augusta 2007, 11:17

Na jednej strane vizitky :

www.toyotateam.sk

Na druhej znak TTS a text ako navrhol Academic + malá zmena :

ToyotaTeam Slovakia - Prvý a zatiaľ jediný, Toyota klub na Slovensku!
Ak ste vlastníkom znacky Toyota a Lexus, nevahajte a pridajte sa k nam!


V diskusnom fóre sa možete zoznámiť s ostatnými majiteľmi vozidiel značky Toyota, podeliť sa s nimi o skúsenosti, dozvedieť sa mnoho hodnotných informácií a rád od ostatných členov TOYOYTATEAM SLOVAKIA.
Na čase nezáleží...záleží pouze na životě

Lexus RX400h, ´08, 1MZ-FE
Toyota MR-2 W3, ´00, 1ZZ-FE
Toyota Corolla AE92, ´88, 4A-GE 16V
Ex : Toyota Yaris XP10, ´01-´05, 1SZ-FE
Ex : Toyota Celica RA61. ´85, 21R-C
Ex : Toyota Corolla E11, ´98, 4E-FE

Používateľov profilový obrázok
academic
začiatočník
Príspevky: 310
Dátum registrácie: Pondelok, 30. Apríla 2007, 12:39
Bydlisko: Zvolen/BA

Re: ziskavanie novych clenov

Príspevok od používateľa academic » Streda, 29. Augusta 2007, 11:22

suhlasim s Rastom ....len by som bol za jednostranne vizitky, lebo mnohi nevedia nastavit poriadne tlaciaren pre jednostrannu tlac :mrgreen: ...
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
fajry
administrátor
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
Kontaktovať používateľa:

Re: ziskavanie novych clenov

Príspevok od používateľa fajry » Streda, 29. Augusta 2007, 11:37

academic: dobry navrh! Tento sa mi uz paci. Urcite som len za jednostranne vizitky!

Co sa tyka pouzivania loga Toyoty, podpori nasho klubu, ... vsetko tu uz bolo opisovane. Staci pouzit vyhladavanie! Neviem preco ste mali pocit, ze niekto z klubu robi v SK Toyote? Klub sme zakladali cisto ako nase hobby s tym, ze neskor oslovime importera. Importer bol osloveny (Elvis tam bol na rokovani), ale neprejavil ziadny zaujem o nieco podobne, ako je TTS. Preto som JA pisal o stupienok vyssie = importerovi do Prahy a do EU centraly. EU centrala nas odporucila na nasho SK importera, pripadne na Prahu. Praha mi odpisala, ze oni s tym nic nemaju, vsetky taketo veci si riesi v konkretnej krajine jej importer. Takze sme sa nikam nepohli. Mozeme to skusit o rok opat.

Kvoli nasmu zrazu, ktory je vlastne celoslovenskou akciou sme chceli mat aspon oficialneho partnera Toyoty a tak po rokovaniach sme zvolili PPC Team. Ten nam umoznil pouzit na letakoch logo Toyoty + uhradil vacsinu nakladov spojenu so srazom, priniesol predvadzacie auta ...

No nemozeme a nechceme zasa na kazdom letaku propagovat PPC alebo nejakeho ineho partnera len preto, aby sme mohli pouzivat logo Toyoty. ToyotaTeam Slovakia je obcianskym zdruzenim, co je vlastne samostatny objekt. Mame nejake to nase logo, mame web, forum, chat, ... treba nas klub len zviditelnovat a hovorit ludom, ze sme klub priatelov znaciek Toyota a Lexus. Ja osobne nepotrebujem ziadne logo Toyoty alebo Lexusu. Predsa vsetci vieme o com tento klub je a loga nam stacia na nasich autickach.

Dufam, ze som sa vyjadril dostatocne zrozumitelne a tema logo Toyoty, importer, ... je nateraz uzavreta.

Teraz sa dohodnime na jednostrannej vizitke, na texte, obrazku, ... a zavesme to na forum a webstranku, aby si to ludia mohli stiahnut a tlacit. Ja to mozem cez forummail rozposlat kazdemu registrovanemu clenovi ...
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: ziskavanie novych clenov

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Streda, 29. Augusta 2007, 12:50

Suhlasim s Fajrym... Logo nemusi byt, vieme o com to je a novy clenovia zistia, o com to je.
;-)
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
Rasťo
Vševed
Príspevky: 3806
Dátum registrácie: Streda, 7. Marca 2007, 17:45
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: ziskavanie novych clenov

Príspevok od používateľa Rasťo » Streda, 29. Augusta 2007, 12:57

Kua chlapi ma štvete s tými jednostrannými vizitkami... :twisted: :lol: :lol:
Ja som Fajry vedel ako to asi je - sám chodím na podoné jednania a viem aké sú vzťahy medzi firmami a ľuďmi, čo od nich niečo chcú...
Čo sa týka grafiky, tak Academic to zvládne v pohode - som si istý...len aby tam neboli voľné miesta - aby bola efektívne vyplnená plocha vizitky...znak TTS v niektorom z horných rohov - pôvodný návrh je myslím OK a ten text o fóre jesné upraviť do nejakej možno zrozumiteľnejšej podoby oproti tomu, čo som napísal ja, ale dať ho rozhodne menší ako hlavný text o klube...
:!: :?: ...pripomienky ostatných členov k textu a obrázkom... :?: :!:
Na čase nezáleží...záleží pouze na životě

Lexus RX400h, ´08, 1MZ-FE
Toyota MR-2 W3, ´00, 1ZZ-FE
Toyota Corolla AE92, ´88, 4A-GE 16V
Ex : Toyota Yaris XP10, ´01-´05, 1SZ-FE
Ex : Toyota Celica RA61. ´85, 21R-C
Ex : Toyota Corolla E11, ´98, 4E-FE

ToyoCarE

Re: ziskavanie novych clenov

Príspevok od používateľa ToyoCarE » Streda, 29. Augusta 2007, 16:27

to fajry,, viem ze sa to tu uz preberalo,,, a bol to len vstrel do tmy,, ,navrh,,ktory nepresiel,, neva,,,

nebolo by lepsie keby to bolo na cosi vacsom ako je vizitka? Predsa len, je to maly priestor na solidnu vetu,, abo dve. Ved sa na to mozme vsetci zlozit,,, tak by to malo byt kapanek jedno,, ci to ma 5 x 3cm,, alebo 8 x 8cm,, (priklad, rozmer som strelil). tam by uz bolo viacej miesta,,, a o tej vete,,, ako hovorim,, navrhov je vela,, a hlasovanie by urcite rozhodlo,,,

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 34 neregistrovaných