CARAT TUNING PARTY I - 8. - 9. JUN LETISKO PIESTANY

Informácie o zrazoch a akciách, ...

Moderátor: Elvis

daweed
nula
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Streda, 2. Augusta 2006, 17:55

CARAT TUNING PARTY I - 8. - 9. JUN LETISKO PIESTANY

Príspevok od používateľa daweed » Streda, 23. Mája 2007, 15:58

Cavte,

Dovoľte mi, aby som vás všetkých pozval na tohto ročnú Carat Tuning Party, ktorá sa bude opäť konať na letisku v Pieštanoch.

Termíny, dokedy treba mať určite nachystané autá sú:

CARAT TUNING PARTY I. : 8. – 9. Jún 2007
&
CARAT TUNING PARTY II. : 10. – 11. August 2007

Na akcii sme pre vás pripravili jednu novinku a to KLUBOVÉ PARKOVISKO. Toto parkovisko bude výhradne pre kluby, ktoré sa vopred zaregistrujú (stačí poslať email na carattuningparty@gmail.com a uviesť meno klubu a počet áut). My vám zarezervujeme miesto, aby ste mohli všetci parkovať pokope a prezentovať svoj klub.

Programovo akcia ponúka opäť kvalitu a množstvo disciplín / možností zabaviť sa, ako žiadna iná akcia na Slovensku.

Piatok sa bude už klasicky niesť v duchu kvalitnej zábavy, ktorú zabezpečia opäť chalani z Kontrafaktu. Po nich zábavu preberie Doc. Hormón a Ing. Vagimír s ich K-FUN Party, v ktorej budú na vás čakať rôzne zaujímavé ceny. V piatok sa vám taktiež po prvý krát predstavia finalistky MISS TUNING 2007 a budete môcť hlasovať za vašu favoritku, ktorej budete držať palce počas veľkého finále. Toto sa tento rok bude konať práve počas CARAT TUNING PARTY II. Nočná strip show ukončí piatkovú noc a zaháji sobotný deň plný sútaži.

Kráľovskou disciplínou CARAT TUNING PARTY budú aj tento rok merané šprinty na ¼ míle. Trénovať sa bude dať opäť počas celého trvania akcie počas voľných NON-STOP šprintov, ktoré sú aj tento rok pre všetkých účastníkov ZDARMA!!!

Keďže CARAT TUNING PARTY rastie, rastie aj plocha, na ktorej sa koná. To nám umožnilo pre vás prichystať veľkú slalomovú trať, na ktorej si užijú všetci tí, ktorých nebavi jazdiťiba rovno. Po skončení špritnov bude celá plocha určená pre pálenie gúm, šmýkanie, blbnutie...

Počas konca minulej sezóny sa objavili názory, že slovenským zrazom chýba disciplína V-MAX. To sa stáva týmto rokom minulosťou a CARAT TUNING PARTY bude merať V-MAX na 1KM a to hneď tým, čo máte všetci najradšej – policajným radarom!!!

Všetci hifisti sa môžu tešiť na dB Drag a EMMU, ktorá žiaľ z dôvodu veľkej výstavy v Čechách nebude prítomna počas CARAT TUNING PARTY I. dB Drag bude prebiehať v piatok po zotmení a bude to prvé nočné meranie dB Dragu na Slovensku doplnené o neónovú show.

Show & Shine sa bude opäť riadiť pravidlami českého Tuningcupu – 13 kategórií. Ďaľšia novinka, Škoda Scene sa bude hodnotiť ako dve kategórie a to Škoda Scene do roku výroby ’94 a po roku výroby ’94. Veríme, že to ocenia všetci majitelia nádherne upravených klasických “škodoviek”.

Na všetkých vás, čo sa radi rýpete v motore a vôbec netušíte, koľko tam tých koní naozaj je, bude čakať válcova motorová brzda, ktorá vám to hneď všetko objasní.

Pre malých ale aj pre veľkých máme pripravené na akcii prekvapenie vo forme X-Box Stanu, kde bude 10 zosieťovaných X-Boxov 360 a bude sa pretekať v absolútnej novinke – FORZA 2. Bude sa hrať o kopu zaujímavých cien takže kto môže, nech trénuje! 

Veríme, že v programe, ktorý sme pre vás na tento rok nachystali, si každý nájde to svoje a že všetci spoločne zahájime prvý ročník CARAT TUNING PARTY. Tentoraz už aj so zrazovými nálepkami!

Tešíme sa na vás všetkých, a vy, čo sa tešíte na CARAT TUNING PARTY I môžte už teraz kliknúť na http://www.eventim.sk kde je už spustený predpredaj vstupeniek za akciovú cenu!

Cena vstupu v predpredaji: 250Sk na osobu (na celú akciu)

Cena vstupu na mieste : v piatok 300Sk na osobu
v sobotu 250Sk na osobu

Veľa trpezlivosti pri úpravách, kopu srandy, úspechov po zrazoch a najmä šťastných kilometrov v tomto roku vám praje

Organzátor CARAT TUNING PARTY – David

Viac info: http://www.carattuningparty.sk

Používateľov profilový obrázok
kre
toyoťák
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Streda, 3. Mája 2006, 14:00
Kontaktovať používateľa:

Re: CARAT TUNING PARTY I - 8. - 9. JUN LETISKO PIESTANY

Príspevok od používateľa kre » Utorok, 12. Júna 2007, 10:20

mikro-fotoreport...

Obrázok
Obrázok

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

aj sa troska zavodilo
Obrázok

hm, skoda ;)
Obrázok

bonusovy material, "starterka" a moje spolocnicky...
Obrázok Obrázok

piestansky novy most a apollo ;)
Obrázok
Obrázok

a zhorel som jak zapalka...
Obrázok
Radšej mŕtvy ako druhý...

Používateľov profilový obrázok
kici
toyoťák
Príspevky: 530
Dátum registrácie: Štvrtok, 16. Marca 2006, 10:15
Bydlisko: Prešov

Re: CARAT TUNING PARTY I - 8. - 9. JUN LETISKO PIESTANY

Príspevok od používateľa kici » Utorok, 12. Júna 2007, 10:38

Za tu prvu celicu by som mu ...
:shock:
Lexus IS 200 1G-FE
Toyota Corolla E12 1,4 vvti
Yamaha XTZ 660 TENERE
EX - Toyota Starlet EP82 JednacelatriXLi

Používateľov profilový obrázok
fajry
administrátor
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
Kontaktovať používateľa:

Re: CARAT TUNING PARTY I - 8. - 9. JUN LETISKO PIESTANY

Príspevok od používateľa fajry » Utorok, 12. Júna 2007, 11:12

kre: pocul som, ze bolo teplucko a vsetci moji kamarati, co tam boli su ruzovi jak prasiatka :-)

tu zlatu/oranzovu celicu som videl asi vlani v Hubiciach pri BA. Vtedy bola este cierna, ale bolo to nieco otrasne. Ten predny "naraznik a maska" ako s papiera ...
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback

Používateľov profilový obrázok
kre
toyoťák
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Streda, 3. Mája 2006, 14:00
Kontaktovať používateľa:

Re: CARAT TUNING PARTY I - 8. - 9. JUN LETISKO PIESTANY

Príspevok od používateľa kre » Utorok, 12. Júna 2007, 11:43

ja som prihorel tak troska nesumerne ;) ale uz je to hnede, bo som si to osetroval dost casto kremami s obsahom vselijakych tych hovadin ako aloe vera a inymi afterburnermi... tak je to v pohode. ale ze vyzlecem si tricko? neeeeeeee, vyzeram jak cyklista po giro d'italia, opalene tricko a kratasy...
ale niektore auta sa mi dokonca aj pacili ako boli spravene. take tie full-tuningy vizualne. ziadne ulety ale decentne a precizne spracovanie... ved snad niekde zavesim fotky keby ste chceli.
Obrázok
Radšej mŕtvy ako druhý...

Používateľov profilový obrázok
mimo
Mimo prevádzky
Príspevky: 948
Dátum registrácie: Utorok, 28. Júna 2005, 21:00
Bydlisko: Bratislava a okolie :-)
Kontaktovať používateľa:

Re: CARAT TUNING PARTY I - 8. - 9. JUN LETISKO PIESTANY

Príspevok od používateľa mimo » Utorok, 12. Júna 2007, 14:54

kua... niekto mi zobral nick :shock:
Toyota RAV 4 2,0 VVT-i (112 kW) Obrázok
Toyota Yaris 1.0 VVT-i (48 kW) Obrázok
ex:
Toyota Carina E 1.8 SW Obrázok
Corolla E10 1.4 XLi combi
Corolla E9 1.6 GTi

Používateľov profilový obrázok
Elvis
Toyota guru
Príspevky: 1989
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 12:30
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: CARAT TUNING PARTY I - 8. - 9. JUN LETISKO PIESTANY

Príspevok od používateľa Elvis » Utorok, 12. Júna 2007, 14:56

no snad uz v auguste dofrcim aj s corelou, mohli by sme ist naraz niekolko kusov aut, co vy na to?
Obrázok
Autá, ľudia, príbehy. Vyberáme tie najlepšie témy, príbehy a živé prenosy z motoršportu. volant.tv

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných