Servisná akcia Toyota

Informácie o zrazoch a akciách, ...

Moderátor: Elvis

Používateľov profilový obrázok
Csabika
začiatočník
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Piatok, 27. Apríla 2007, 20:47
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať používateľa:

Re: (pred)Zimná prehliadka

Príspevok od používateľa Csabika » Pondelok, 19. Novembra 2007, 12:28

Ja som bol dnes na zimnej prehliadke, zavolal som tam okolo 9 tej a povedala mi slecna nejaka ze ma zavolaju spat, asi za 20 minut ma zavolal prijimaci technik, a opytal sa co chcem, povedal som mu že zimnu prehliadku tak mi vravel, že mozem aj hned dojst ze ma volneho mechanika, ja ze super, som tam za 10-15 minut, dopil som kafe a skocil do mojho tátoša a za cca.10 minut uz som mu odovzdaval kluciky. Tam mi prevzali auto a prezerali ho asi tak dobrú polhodinku, vymenili 2 ziarovky nad špz, nastavili svetla, pozreli olej, asi aj baterku, v pneumatikach tlak určite nemerali ako píšu, asi videli že sú tam nové pneu tak sa na to vykaslali. Inak som spokojny, ale nič nedali, a ani nepovedali že do koľkých stupňov je chladiaca kvapalina a pod. Len povedal technik že auto je v poriadku, nič netreba meniť alebo doliať. To že by meral pomer nemrz zmesi v chladiacej kvapaline som ale nevidel, lebo kapota bola zdvihnuta, no možno... Takže len vymenili tie 2x´5W žiarovky za necelych 100 koruníek aj s robotou. Asi hlavne sa zameriavaju na nastavenie svetiel a pozru či netreba doliať olej a pozru či nedojde niekto na letnych pneu. Inak nejak extra veľký prínos tej prehliadky nevidím. Pýtal som sa v akom stave je baterka a technik bol zjavne zaskočený a začal rozprávať o tom že no to zavisi od pomeru vybijacieho a nabijacieho prudu, tiež asi len tak naoko akože ak dobre štartuje tak je dobra baterka :-). Čiže je to akcia ako všetky a za 129 Sk veľa človek nemôže čakať.
E11 WAGON 2.0 D = Hihinka
MADE IN JAPAN
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Csabika
začiatočník
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Piatok, 27. Apríla 2007, 20:47
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať používateľa:

Re: (pred)Zimná prehliadka

Príspevok od používateľa Csabika » Pondelok, 19. Novembra 2007, 18:15

A ešte niečo, dajú sa konzervovať pólové vývody akumulátora bez toho aby sa dali dole napájacie kábely ? Lebo nemusel som nic nastavovat, hodiny išli ako predtým. A tiež neskúšali určite ostrekovače, no som hlupák že som hneď neprečítal čo všetko majú robiť a nereklamoval na mieste. Už tak spokojný ako pri písaní prvého príspevku nie som. Asi to také super s tou kvalitou práce v tom servise nebude, ak im tam nenecháš majlant tak sa na teba vykašlú, asi budem chodiť ku garažistom.
Bol to servis toyota autocentrum v Nitre, no môžu sa hanbiť .
E11 WAGON 2.0 D = Hihinka
MADE IN JAPAN
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Re: (pred)Zimná prehliadka

Príspevok od používateľa drgi » Pondelok, 19. Novembra 2007, 18:55

ja som bol dnes (AWF BA), a takisto - nic extra.
ujo (nie vlasto) nastavil svetla, vymenil jednu nesvietiacu parkovacku (za 13 korun, ved to je uz uzera :roll: ), nastriekal kontakty baterie nejakym modrym bordelom (bez odpajania); dolial nemrznucu zmes do nadrzky, v doliati oleja som mu stihol zabranit (to by som rad vedel, skadial berie tu istotu ze sa trafi aspon do viskozitnej specifikacie).
este so sebou nebol spokojny, tak doniesol merak na meranie bodu tuhnutia chladiacej kvapaliny, zobral z tej nadrzky do ktorej pred par minutami dolieval cerstvu :mrgreen:
pneumatiky a ostrekovace nekontrolovali ani nenastavovali.
prijimaci technici mali hlavy v smutku, lebo akurat im nainstalovali nejaky novy program na zakazky, v ktorom (ako inac) vsetko trva 5x dlhsie a 4x komplikovanejsie. takze som tam stvrdol na hodinu :roll:

myslim ze aj auto sa na to pozera rovnako, a bude chodit radsej k vlastovi do garaze :mrgreen:
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

Používateľov profilový obrázok
Csabika
začiatočník
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Piatok, 27. Apríla 2007, 20:47
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať používateľa:

Re: (pred)Zimná prehliadka

Príspevok od používateľa Csabika » Pondelok, 19. Novembra 2007, 19:21

No mne uctovali za nesvietiace ziarovky 2x12sk +54 sk praca bez dane,to je v poriadku, mozno im aj krivdim za tu baterku, no to sa mi nezdalo že ani neodpoji baterku :x .
Inak som sa pytal co by ma stala vymena brzdovych dosticiek vpredu, tych klatikov do bubnov vzadu a vymena brzdovej kvapaliny (toto planujem na jar), tak mi zacal pocitat a vyslo to nieco cez 8000 sk, ja ze kolko roboty ked tolko to stoji že kolko to bude trvat a on že trištvrte hodiny a že to súčiastky sú také drahé, že dopredu doštičky 3000 sk a pod, to som ho radsej zastavil, lebo sa mi to zda ohromne veľa, keď od Idaha som kupil dopredu japonske kashiyama dosticky za 500 KC, predsa len to auto skonci u garazistu v Lužiankách alebo v Lehote.
E11 WAGON 2.0 D = Hihinka
MADE IN JAPAN
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
ondrik
Toyota guru
Príspevky: 2442
Dátum registrácie: Sobota, 14. Mája 2005, 08:57
Bydlisko: PB - Mogoňov

Re: (pred)Zimná prehliadka

Príspevok od používateľa ondrik » Streda, 21. Novembra 2007, 01:13

Ja som bol v pondelok v AT ZA, mimochodom som to okukol, ze ako to prestavali cele (ako hovorili v tom autosalone - iny topic), a celkom sa mi pozdavalo. Jednanie ako v rukavickach, ujo prijimaci pochvalil afto, ze velmo zachovale, ze tam mali minuly tyzden 2 take typovo rovnake kusy, ale boli vseliake oblepene otuzene kadecim, a ze neveril ze na SK sa najde u takeho mladeho ako ja este seriovka. Ponatahoval handry, a ze ci chcem ist kukat do dielne. Ta ze hej. Bol tam nejaky mlady servisak, pokukal vsetko mozne, aj ostrekovace mi nastavili :-) a aj ma na moje naliehanie a porusenie bezpecnej zony zakaznika postavil pod zdvihnute afto a ukazal mi, ze tento srobik na tomto plechovom kryte vyfuku je utrhnuty a ze mi ho vymenia aby ten plech nerezonoval. No a este mi tak rozpraval ze na co si mam davat pozor, ze brzdovu kvap. bude treba vymenit, chladiacu tiez, samozrejme tie svetla a ostatne ukony, bavkal sa s tym asi 3/4 hodiny...
Mojej polovicke sa to postavanie v dielni po 10 minutach zunovalo, tak ju ujo posadil na tie nove oranzove fotelky co tam tak ukazovali v TV, dala si kafe, posurfovala na nete co tam mali, a... maju tam kraaaasnu cervenu Ravku (ze uz vie co chce pod stromcek) tak si ju tam furt obzerala, a ked som ja prisiel z dielne, ona sa akurat vracala s tym typkom v sedej predvadzacej Ravke a sackom z mcdonalda v ruke na parkovisko pred AT. Som cumel ako puk ze co to....
A tak sme domov okrem pekneho zapalovaca s logom Toy trepali aj kvanta prospektov o Ravke a lizingove tabulky...
Takze si myslim, oproti poslednej prehliadke ked som bol s cel5 a kolorkou, sa toho dost zmenilo. A moja bola tusim este spokojnejsia....
Prius 2012 hybrid + LPG... lacnejsie to uz nejde :-)
Celica 96 2,0 GT 3S-GE
Ex-Celica 92 1,6 STi 4A-FE
Ex-Corolla 89 5dHB 1,6 GL 4A-F

Používateľov profilový obrázok
fajry
administrátor
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
Kontaktovať používateľa:

Re: Servisná akcia Toyota

Príspevok od používateľa fajry » Utorok, 27. Mája 2008, 10:40

a máme tu ďalšiu servisnú akciu:

http://www.toyotateam.sk/new/index.php? ... &Itemid=96

Využite ponuku zvýhodneného servisu.

V období od 1. 6. do 30. 6. 2008 vám autorizovaný servis Toyota urobí prehliadku a vyčistenie ventilačného a klimatizačného systému vašej Toyoty iba za 299 Sk!
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback

Používateľov profilový obrázok
sokce
začiatočník
Príspevky: 395
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Júna 2007, 09:39
Bydlisko: Bratislava - Rača
Kontaktovať používateľa:

Re: Servisná akcia Toyota

Príspevok od používateľa sokce » Utorok, 27. Mája 2008, 10:48

To prebieha iba v PPC, alebo aj v autogrande? A dá sa veriť tej cene? Nie že tam dojdem, a odídem o 2000sk ľahší :evil:
Toyota Celica T20 1,8
EX - Toyota Corolla e11 1.4 16v, 3dv, rv 1997 - "snowwhite"
www.androidzone.sk

Používateľov profilový obrázok
fajry
administrátor
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
Kontaktovať používateľa:

Re: Servisná akcia Toyota

Príspevok od používateľa fajry » Utorok, 27. Mája 2008, 10:57

Ak je to akcia Toyota Motor Slovakia, tak to platí u všetkých predajcov Toyoty na SK. Presne to však neviem. Cena 299,- Sk je za prehliadku, vyčistenie, ... Pokiaľ Ti tam budú niečo dopĺňať, nalievať, tak za to zaplatíš. Ja som bol na jarnej prehliadke minulý rok a mi tam doplnil vodu do ostrekovačov, vymenil žiarovku a platil som 129,- Sk za prehliadku + žiarovka nejakých 40,-Sk + voda tuším 10,- Sk :-)
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback

Používateľov profilový obrázok
chmelo
Toyota guru
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: Streda, 24. Januára 2007, 09:29
Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto

Re: Servisná akcia Toyota

Príspevok od používateľa chmelo » Utorok, 27. Mája 2008, 11:04

Aj v ZA to platí, takže to bude akcia celoslovenská, prípadne celosvetová, prípadne intergalaktická :mrgreen:
Palculienka - Sienna, 3,5L 2GR-FE
Reiner - 4Runner, 2,4L 22R-E - v opatere:)
Anička Dušička - Honda CX500C

Používateľov profilový obrázok
Martin E11
panic
Príspevky: 130
Dátum registrácie: Štvrtok, 20. Septembra 2007, 12:34
Bydlisko: Hriňová/Bratislava

Re: Servisná akcia Toyota

Príspevok od používateľa Martin E11 » Streda, 4. Júna 2008, 09:12

cafte uz niekto stihol absolvovat tu prehliadku?
Corolla Verso
corolla E11 Combi
favo black line
s105

Používateľov profilový obrázok
chmelo
Toyota guru
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: Streda, 24. Januára 2007, 09:29
Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto

Re: Servisná akcia Toyota

Príspevok od používateľa chmelo » Streda, 4. Júna 2008, 09:43

Včera ju mala dostať karolína k meninám, len na to popri inej robote zabudli :roll: Pár našich firemných áut už to absolvovalo a vrele doporučujem ;-)
Palculienka - Sienna, 3,5L 2GR-FE
Reiner - 4Runner, 2,4L 22R-E - v opatere:)
Anička Dušička - Honda CX500C

Používateľov profilový obrázok
sokce
začiatočník
Príspevky: 395
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Júna 2007, 09:39
Bydlisko: Bratislava - Rača
Kontaktovať používateľa:

Re: Servisná akcia Toyota

Príspevok od používateľa sokce » Streda, 4. Júna 2008, 10:24

Práve som sa objednal, budúci týždeň v utorok sa ide čistiť :) Chcem sa len na taký OT názor spýtať: Je bezepčno nehať moju snowwhite bez dozoru v autogrande na Vajnorskej? že či mi ju neotlču, nerozkradnú a tak :-D
Toyota Celica T20 1,8
EX - Toyota Corolla e11 1.4 16v, 3dv, rv 1997 - "snowwhite"
www.androidzone.sk

Používateľov profilový obrázok
sokce
začiatočník
Príspevky: 395
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Júna 2007, 09:39
Bydlisko: Bratislava - Rača
Kontaktovať používateľa:

Re: Servisná akcia Toyota

Príspevok od používateľa sokce » Utorok, 10. Júna 2008, 16:15

No takže čistenie máme už za sebou :) Vyzerá to pomerne úspešne, bez nejakých problémov... ešte pozriem či mi z kufra nezmizli veci... a zistil som, že doteraz som tam žiaden peľový filter nemal... haluz... tak teraz budem žiť hygienicky aj v corollke :mrgreen:
Toyota Celica T20 1,8
EX - Toyota Corolla e11 1.4 16v, 3dv, rv 1997 - "snowwhite"
www.androidzone.sk

Používateľov profilový obrázok
Martin E11
panic
Príspevky: 130
Dátum registrácie: Štvrtok, 20. Septembra 2007, 12:34
Bydlisko: Hriňová/Bratislava

Re: Servisná akcia Toyota

Príspevok od používateľa Martin E11 » Streda, 25. Júna 2008, 10:12

ja som bol teraz v pondelok,nakolko som mal vymeneni pelovy filter,dezinfikovali klimu.
Super to vonia a servis bol super.
Corolla Verso
corolla E11 Combi
favo black line
s105

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 29 neregistrovaných