xty minizraz

Informácie o zrazoch a akciách, ...

Moderátor: Elvis

Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa drgi » Štvrtok, 15. Júna 2006, 12:40

wakkee napísal:ja by som aj dosiel :)
sak sa dojdi ukazat aj s fabiou kombi, alebo ako ty vravis, avensis 2.0 benzin :-)
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

Používateľov profilový obrázok
wakkee
Toyota guru
Príspevky: 1312
Dátum registrácie: Streda, 1. Júna 2005, 09:42
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa wakkee » Štvrtok, 15. Júna 2006, 13:13

drgi napísal:
wakkee napísal:ja by som aj dosiel :)
sak sa dojdi ukazat aj s fabiou kombi, alebo ako ty vravis, avensis 2.0 benzin :-)
no prinesiem aspon kluce a mozes odbornym okom pozret na ten ovladac :)
Today, Tomorrow, To ..... to co je? (R)
Speed's just a question of money. How fast can you go?

Opat Toyota
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa drgi » Štvrtok, 15. Júna 2006, 22:54

no kokso, ze Toyota minizraz.
2x Corolla, 1x Carina, 1x Celica, 1x Galant, 1x Fabia, 1xSuzuki, esteze elvis neprisiel na turbosvini :-)
letaky sme si porozdavali, kofola sa dala pit, obsluhovalo nas nejake 7rocne dieta. wakkeho kluc sme neopravili.
celicaNR nema rozbitu polovicu auta ako sa tu snazil nahovorit, ale ma trosku poskrabany blatnik, trosku naraznik a trosku dvere. ako keby nevedel parkovat, ale nebudem to rozmazavat :-)

rozlucili sme sa s Andy GoesToEnglandom, zelame mu vela stastia, zdravia a bude nam chybat (chvilu).

drgi
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa AndyGTP » Štvrtok, 15. Júna 2006, 23:04

drgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii CMUK jaky report, hlavne to 7rocne dieta, koxo ja som sa skoro posral. Je to pravda:) no a este GoesToEngland :) cmuk budete mi chybat!

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
wakkee
Toyota guru
Príspevky: 1312
Dátum registrácie: Streda, 1. Júna 2005, 09:42
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa wakkee » Štvrtok, 15. Júna 2006, 23:26

nahodou to dieta bolo celkom zlate :lol:
Today, Tomorrow, To ..... to co je? (R)
Speed's just a question of money. How fast can you go?

Opat Toyota
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa AndyGTP » Štvrtok, 15. Júna 2006, 23:49

peďák! :D

akoze mimova dcerka je zlata, ale 7rocna casnicka je aj na marca dutrouxa vela asi :)

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
mimo
Mimo prevádzky
Príspevky: 948
Dátum registrácie: Utorok, 28. Júna 2005, 21:00
Bydlisko: Bratislava a okolie :-)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mimo » Piatok, 16. Júna 2006, 11:04

no neviem neviem nabudúce asi prídem sám :twisted: a vyzerali ste tak slušne :lol:

ale ináč som rád že som zase stretol niekoho naživo :lol:
Toyota RAV 4 2,0 VVT-i (112 kW) Obrázok
Toyota Yaris 1.0 VVT-i (48 kW) Obrázok
ex:
Toyota Carina E 1.8 SW Obrázok
Corolla E10 1.4 XLi combi
Corolla E9 1.6 GTi

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa AndyGTP » Piatok, 16. Júna 2006, 11:54

nééé mimo, sak my o tej casnicke kecame, snad si si ju vsimol. Teda to dievca, co vyzeralo na 7rokov a roznasalo chlast a cigarety

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa drgi » Piatok, 16. Júna 2006, 12:11

ono nevyzeralo, ono MALO sedem rokov.
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

Používateľov profilový obrázok
mimo
Mimo prevádzky
Príspevky: 948
Dátum registrácie: Utorok, 28. Júna 2005, 21:00
Bydlisko: Bratislava a okolie :-)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mimo » Piatok, 16. Júna 2006, 12:23

andy keby som si myslel niečo iné tak som s vami skončil :!:

čašníčku sa nedalo nevšimnúť,nebola o moc väčšia od mojej malej :lol:
Toyota RAV 4 2,0 VVT-i (112 kW) Obrázok
Toyota Yaris 1.0 VVT-i (48 kW) Obrázok
ex:
Toyota Carina E 1.8 SW Obrázok
Corolla E10 1.4 XLi combi
Corolla E9 1.6 GTi

Používateľov profilový obrázok
Ryousuke
začiatočník
Príspevky: 334
Dátum registrácie: Pondelok, 30. Augusta 2004, 09:38
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ryousuke » Piatok, 16. Júna 2006, 14:47

:cry: ja som bol v domienke ze ten zraz je dnes no to som teda magor.
No nic to nabuduce musim pozornejsie pozerat forum.
85' AE86 GT Coupe silver/black - 2003 - 2016 - Toyota AE86 zavislost :-)
88' Suzuki Swift GTi
88' Mitsubishi Colt GTi
ex. 89' Toyota Corolla E9 gti 4A-GE Tvis


http://go2id.net
http://www.aeu86.org
http://www.club4ag.com

Ado
Toyota guru
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: Streda, 27. Júla 2005, 09:10
Bydlisko: Tábor

Príspevok od používateľa Ado » Pondelok, 24. Júla 2006, 13:20

čo takto isť na nejaku kofolu pod starý most???
Lexus RX 400h,2008
Ex:RAV 4 II (XA2) 2.0 VVTi 4WD,r.v.2004
Ex:Celica AT200,r.v.96
1.8,85kw
Ex:Celica AT180,r.v.92
1.6Sti,74kw

Používateľov profilový obrázok
CelicaNR
Toyota guru
Príspevky: 1599
Dátum registrácie: Utorok, 3. Augusta 2004, 16:44
Bydlisko: Bratislava, Slovakia
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa CelicaNR » Pondelok, 24. Júla 2006, 13:59

no pome aj dnes, aspon mi donesies ten dzindzik merak.
Sweet and sexy..
tobe CH-R 1.8 Hybrid ... 11.1sec@0-60mph
Octavia RS 2.0 ... 6.9sec@0-60mph
exDucati 0.8 Monster ... 4.2sec@0-60mph
exCelica 2.0 GT with 3SGE ... 7.6sec@0-60mph

Ado
Toyota guru
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: Streda, 27. Júla 2005, 09:10
Bydlisko: Tábor

Príspevok od používateľa Ado » Pondelok, 24. Júla 2006, 14:11

daj čas
Lexus RX 400h,2008
Ex:RAV 4 II (XA2) 2.0 VVTi 4WD,r.v.2004
Ex:Celica AT200,r.v.96
1.8,85kw
Ex:Celica AT180,r.v.92
1.6Sti,74kw

Používateľov profilový obrázok
wakkee
Toyota guru
Príspevky: 1312
Dátum registrácie: Streda, 1. Júna 2005, 09:42
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa wakkee » Pondelok, 24. Júla 2006, 14:52

ja som za nejaky zraz, aspon mozem konecne prist na toyote :)
Today, Tomorrow, To ..... to co je? (R)
Speed's just a question of money. How fast can you go?

Opat Toyota
Obrázok

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný