Zapisanie alternativnych diskov a pneu do TP

Fórum o všetkom, čo vás zaujíma ...

Moderátor: Elvis

MartinStracar
nula
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Nedeľa, 3. Júna 2007, 20:51

Re: Zapisanie alternativnych diskov a pneu do TP

Príspevok od používateľa MartinStracar » Pondelok, 4. Júna 2007, 19:41

potreboval by som certifikat na pneu 205/45/R16.Potrebujem poradit ako sa to da oficialne zapisat do TP alebo hladam niekoho kto by mi mohol tento certifikat priniest na Pezisku Babu 30.6. na zraz Toyota Team.

Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Re: Zapisanie alternativnych diskov a pneu do TP

Príspevok od používateľa drgi » Pondelok, 4. Júna 2007, 22:14

MartinStracar napísal:potreboval by som certifikat na pneu 205/45/R16.Potrebujem poradit ako sa to da oficialne zapisat do TP alebo hladam niekoho kto by mi mohol tento certifikat priniest na Pezisku Babu 30.6. na zraz Toyota Team.
precitaj si o com sa tu od zaciatku pise :wink:
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

Používateľov profilový obrázok
kuki
toyoťák
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Utorok, 7. Novembra 2006, 17:30
Bydlisko: Bratislava

Re: Zapisanie alternativnych diskov a pneu do TP

Príspevok od používateľa kuki » Utorok, 5. Júna 2007, 17:05

naozaj zalezi "od kusu" ze co sa dozvies a ci sa to da a ci nie. Ja si to akurat idem vybavit (samozrejme inak ako tym Andyho postupom) tak mi drzte palce
auto: Fun Or Racing Daily in STyle with More Power 260 - 267hp a 398Nm bratm
priblizovadlo: Honda City 1.4 Cool
predtym: dlllho dlllllllho Corolla E10 5D : 1,3 16V EFI : KS-One

MartinStracar
nula
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Nedeľa, 3. Júna 2007, 20:51

Re: Zapisanie alternativnych diskov a pneu do TP

Príspevok od používateľa MartinStracar » Sobota, 9. Júna 2007, 20:35

A aj ja uz to mam za sebou podla toho postupu,ako je to tam napisane.Vyslo mi to.Chcel som 16-tky a uz ich mam aj v TP.Huraaa

Používateľov profilový obrázok
kuki
toyoťák
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Utorok, 7. Novembra 2006, 17:30
Bydlisko: Bratislava

Re: Zapisanie alternativnych diskov a pneu do TP

Príspevok od používateľa kuki » Pondelok, 11. Júna 2007, 08:36

MartinStracar napísal:A aj ja uz to mam za sebou podla toho postupu,ako je to tam napisane.Vyslo mi to.Chcel som 16-tky a uz ich mam aj v TP.Huraaa
kde si si to bol vybavovat, na kopcianskej?
auto: Fun Or Racing Daily in STyle with More Power 260 - 267hp a 398Nm bratm
priblizovadlo: Honda City 1.4 Cool
predtym: dlllho dlllllllho Corolla E10 5D : 1,3 16V EFI : KS-One

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: Zapisanie alternativnych diskov a pneu do TP

Príspevok od používateľa AndyGTP » Pondelok, 11. Júna 2007, 12:24

gratulujem.

Kuki: asi naozaj nemas stastie alebo je tam vyssia koncentracia primitivov nez inde.

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

MartinStracar
nula
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Nedeľa, 3. Júna 2007, 20:51

Re: Zapisanie alternativnych diskov a pneu do TP

Príspevok od používateľa MartinStracar » Pondelok, 18. Júna 2007, 19:23

Cau kuki.ja pochadzam z okresu myjava a bol som to zapisovat na D.I.Myjava.prebehlo to v pohode.Drzim palce vsetkym ktory sa chystaju na D.I.

ReasoN
nula
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Štvrtok, 21. Júna 2007, 10:00

Re: Zapisanie alternativnych diskov a pneu do TP

Príspevok od používateľa ReasoN » Štvrtok, 21. Júna 2007, 13:57

Zdravim pani.
Nahodou som nasiel toto forum cez google ked som zadal nazov teda Zapisanie alternativnych diskov a pneu do TP...
ja mam sice Peugeot ale to je pri tomto probleme jedno.
Konkretne mam Peugeot 407 1.6 HDi a v TP mam len 205/60 R16 a ziadne alternativy a chcel by som si dat 235/40 R18 alebo 235/45 R18 to mi je jedno obidvoje by tam mali ist podla konfiguratorov na nete a dokonca aj na http://www.peugeot.de/ihr_peugeot/model ... etails,290
sa to da normalne dokupit len to je nemecko....
tak teda zacalo to tak ze najprv som isiel do obycajneho servisu peugeot v BA tam mi povedali ze si to mozem dat ale ze policajti mi mozu robit problemy ze mam ist za vyrobcom...tak som isiel na patronku kde ma peugeot sidlo a tam som podal ziadost o zapis alternativ...samozrejme ty mi este v ten den co som tam bol volaju naspat ze to nejde
(argumentoval som tym ze do Peugeotu 407 2.7 HDi davaju seriovo take aj na Slovensku v nemecku maju este aj verziu sport kde 18 davaju seriovo aj do 1.6 Hdi tak preco mne to tam nemozu dopisat) ale nepomohlo ze to nejde a hotovo...potom som este isiel za vyrobcom diskov kde si ich chcem kupit a tam mi vraveli ze oni mi mozu max. vystavit ten TUV certifikat a pomocou neho to zapisem na policii...tak som to vysvetlil fotrovi (ja mam len 18 rokov :) ) ktory ma znameho co ma autoskolu a na kopcianskej je castejsie jak doma nech sa na to popyta a zistil ze to bez suhlasu vyrobcu nejde teda na kopcianskej...tusim sa prestahujem aby som si to vybavil lebo som pocul ze mimo BA to ide vybavit bez problemov...ja tam este skusim dojst s prelozenim tym TUV certifikatom a uvidim mozno sa to podari...a co najviac nechapem tak som dosiel do peugeotu a povedal som ze chcel by som original 18 disky na 407 (aj keby som to preplatil hlavne ze by som to mal a maju to v ponuke prislusenstva) a ten predajca mi povedal ze to nejde, tak som mu povedal ze ste tak trochu sami proti sebe a on pokrcil pleciami...asi tolko...

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: Zapisanie alternativnych diskov a pneu do TP

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Piatok, 22. Júna 2007, 18:05

kym nekupujes nove afto, sa stebou ani nebavia tie SVINE!!! fuj im...
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: Zapisanie alternativnych diskov a pneu do TP

Príspevok od používateľa AndyGTP » Sobota, 23. Júna 2007, 01:14

cele sa to da zhrnut ako tyranie a vymysly na Kopcianskej. Ciganske lži. Koniec koncov, na tej ulici sa vrazdi, kradne a este aj fizli su tam. No bodaj by sa v takej odpadkovej jame diali normalne veci, jasne ze nedeju, ze je tam geopatogenna zona a uradnici-tyrani sikanuju Slovač.

Papier od vyrobcu je prekrasna vyhovorka. Pažrút na Brnianskej ti tiez nepomoze, lebo ta firma je kvalitne zazmrdovana a taketo veci mau na haku, podobne ako importer Toyoty.

Riesenie? asi naozaj prestahovat sa...

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
Canabik
panic
Príspevky: 120
Dátum registrácie: Nedeľa, 11. Septembra 2005, 13:37
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Zapisanie alternativnych diskov a pneu do TP

Príspevok od používateľa Canabik » Utorok, 7. Augusta 2007, 20:42

akoze jak to citam tak sa na to asi vybodnem...grc a spina... :cry:
Toyota Yaris Dream 1.0 VVTi
Toyota Yaris TS 1.5 VVTi

Používateľov profilový obrázok
kuki
toyoťák
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Utorok, 7. Novembra 2006, 17:30
Bydlisko: Bratislava

Re: Zapisanie alternativnych diskov a pneu do TP

Príspevok od používateľa kuki » Streda, 8. Augusta 2007, 08:30

Canabik napísal:akoze jak to citam tak sa na to asi vybodnem...grc a spina... :cry:
Ja to este skusim, ked si konecne najdem chvilku a hlavne chut ist na ten blby "urad". Urcite dam vediet, ako to slo
auto: Fun Or Racing Daily in STyle with More Power 260 - 267hp a 398Nm bratm
priblizovadlo: Honda City 1.4 Cool
predtym: dlllho dlllllllho Corolla E10 5D : 1,3 16V EFI : KS-One

Používateľov profilový obrázok
Youngblood
začiatočník
Príspevky: 198
Dátum registrácie: Streda, 20. Júna 2007, 19:11
Bydlisko: Dunajská Streda / Bratislava

Re: Zapisanie alternativnych diskov a pneu do TP

Príspevok od používateľa Youngblood » Piatok, 7. Marca 2008, 23:43

Tak teraz to čaka na mna... TUV prüfung som nasiel na http://www.tte.de Budem zvedavi ako s tym dopadnem na fizlici ja. Rad by som 17" a to by som mal mat rozmer pneu 215/40 R17. Ked budem mať čas a naladu tak to poriešim a napišem ako som dopadol 8)
Toyota Celica TS23, VVTL-i (2ZZ-GE)
Ex:Toyota Celica T23, VVT-i (1ZZ-FE)
If U dont fight, U lost allready!!!
トヨタ セリカ

Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

Re: Zapisanie alternativnych diskov a pneu do TP

Príspevok od používateľa miguellito » Utorok, 15. Júla 2008, 20:12

dobre hosi tato tema tu je rok stara takze by som cel vediet ci sa nieco nezmenilo, idem teraz pisat 16 ky do TP,tiez odo mna celi na obvodnom urade to potvrdenie od Toyoty ,tam som pisal povedali mi ze potvrdenie mi mozu dat len na 14,ktore vlastne mam origo ,to su debili tak naco asi by som od nich potreboval potvrdenie na kolesa ,ktore sa davali k tomu autu.ty brdo vrchol ko....tizmu.takze na ten obvodny rovno serem.,pojdem na to cez tu policiu,
napriklad v cechach to maju vysvetlene aj s postupom na stranke Ministerstva dopravy ,a tam je rovno pisane ,ze netreba ale vobec povolenie od vyrobcu auta,jezis cesi su zase v dalsej veci prednami ,sa tam asi prisam bohu prestahujem aspon za hranice.mam 16 ky a su na nich brutal dobre Pirelli P ZERO Assimetrico funglovky,takze tychto sa nevzdam,ale cem sa spytat ,ze ci si musim kupit Nejaku konkretnu znacku diskov a k nim pri kupe pytat uz prelozeny certifikat ,lebo v cechach to uz tak u niektorych autorizovanych predajcov konkretnej znacky davaju ak si u nich kupite tie disky.alebo sa da ten certifikat zohnat aj v nejakej vseobecnej forme ,kedze neviem aku mam znacku tych diskov,cize proste by na nom bolo napisane ze na tuto celicu proste moze ist disk 7x16 + s tymito gumami.alebo teda musim ist kupit aspon tie disky ktore uz maju TUV certifikat a bud ho dostat v predajni alebo si ho vytlacit z netu,inak uznaju ten certifikat ked je len vytlaceny a neni original s modrym podpisom a peciatkou?. piste lebo za tyzden budem mat slovenske papire a tam uz to bude uvedene a ked ma budu kontrolovat som v p....teraz jazdim na prevozkach a ked ma stopli tak som ukazal len registracku-evidencku,zelenu kartu,vodicak....ale tie disky si tam nemal de overit ale ked budem mat doklady nase a tam to bude tak to uz veget nebude. 8) :twisted: :D
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: Zapisanie alternativnych diskov a pneu do TP

Príspevok od používateľa AndyGTP » Utorok, 15. Júla 2008, 22:11

boha ty pises strasne. Sak to ani citat neda, neprehladne, bez interpunkcie, sa nediv, ze ludia ti ani nechcu radit. Vytlac si na nete HOCIJAKY certifikat na dany rozmer, aky potrebujes. Vytlac si teda napr. OZ 17x7" + zoznamy pneu k tomu, alebo hocico podobne. Alebo radsej nejaku nemecku znacku diskov, s tym papierom to skus potom na policii pri zapise do TP nejak zlegalizovat. Malo by to ist.

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 19 neregistrovaných