prídavné svetlá

Fórum o všetkom, čo vás zaujíma ...

Moderátor: Elvis

Používateľov profilový obrázok
marcko
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Pondelok, 27. Marca 2017, 10:31

Re: prídavné svetlá

Príspevok od používateľa marcko » Štvrtok, 13. Júla 2017, 09:24

povedzme si tak, clovek ked si kupuje jazdenku aj rata s tym, aj ked sa mu predavajuci neprizna, ze sa mohlo nieco stat, no je to podla mna bezna vec a ak sa spravne a kvaliktne opravi, tak by to malo byt aj jedno, pokial teda nebola zrusena polka auta :lol:
I live my dream

Používateľov profilový obrázok
Kubino
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Apríla 2017, 09:54

Re: prídavné svetlá

Príspevok od používateľa Kubino » Štvrtok, 13. Júla 2017, 11:30

marcko napísal: Štvrtok, 13. Júla 2017, 09:24 povedzme si tak, clovek ked si kupuje jazdenku aj rata s tym, aj ked sa mu predavajuci neprizna, ze sa mohlo nieco stat, no je to podla mna bezna vec a ak sa spravne a kvaliktne opravi, tak by to malo byt aj jedno, pokial teda nebola zrusena polka auta :lol:
Skus mi povedat, ze by ta to nenastvalo, ak by si prisiel na to, ze by to nesedelo? Je to nastastie taka vec, ktora sa da v pohode zistit bez vacsich problemov.
„Rýchlosť ešte nikdy nikoho nezabila, náhle znehybnenie… to je to, čo ťa dostane.“

Používateľov profilový obrázok
farnell
panic
Príspevky: 136
Dátum registrácie: Pondelok, 25. Januára 2016, 14:44

Re: prídavné svetlá

Príspevok od používateľa farnell » Štvrtok, 13. Júla 2017, 14:16

A nie je to jedno?
Motor a brzdy sú prvoradé.
Všetko ostatné pokiaľ auto neťahá do strán je iba kozmetický balíček.
To len tu každý čaká ,že za cenu jazdenky bude mať nové auto.
Pani ilúzie a falošné nádeje, to je to čo už dávno nemám.

Používateľov profilový obrázok
marcko
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Pondelok, 27. Marca 2017, 10:31

Re: prídavné svetlá

Príspevok od používateľa marcko » Štvrtok, 20. Júla 2017, 12:56

Kubino napísal: Štvrtok, 13. Júla 2017, 11:30
marcko napísal: Štvrtok, 13. Júla 2017, 09:24 povedzme si tak, clovek ked si kupuje jazdenku aj rata s tym, aj ked sa mu predavajuci neprizna, ze sa mohlo nieco stat, no je to podla mna bezna vec a ak sa spravne a kvaliktne opravi, tak by to malo byt aj jedno, pokial teda nebola zrusena polka auta :lol:
Skus mi povedat, ze by ta to nenastvalo, ak by si prisiel na to, ze by to nesedelo? Je to nastastie taka vec, ktora sa da v pohode zistit bez vacsich problemov.
nadseny by som z toho asi nebol ale musis to brat tak, ze keby si ty predal auto tak sa tiez nepriznas, proste tak to u nas chodi a je fakt, ze pokial auto normalne fachci, motor a brzdy su ok tak nic tragicke sa nedeje, vsetko ostatne sa da dat do poriadku bez velkych financnych strat
I live my dream

Používateľov profilový obrázok
Bebo
Toyota guru
Príspevky: 1015
Dátum registrácie: Streda, 1. Júla 2009, 14:36
Bydlisko: MT

Re: prídavné svetlá

Príspevok od používateľa Bebo » Štvrtok, 20. Júla 2017, 23:52

marcko napísal: Štvrtok, 20. Júla 2017, 12:56 ale musis to brat tak, ze keby si ty predal auto tak sa tiez nepriznas, proste tak to u nas chodi
Ty sa mozno nepriznas, ja vsak pri predaji auta kupujucemu nic netajim a ze to u nas tak chodi (co je dost smutne) nie je ziadne ospravedlnenie a neznamena, ze to tak budem robit aj.
Toyota RAV4 Hybrid AWD Selection
Toyota Previa 2,4 XL

Používateľov profilový obrázok
Kubino
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Apríla 2017, 09:54

Re: prídavné svetlá

Príspevok od používateľa Kubino » Streda, 26. Júla 2017, 13:30

marcko napísal: Štvrtok, 20. Júla 2017, 12:56
Kubino napísal: Štvrtok, 13. Júla 2017, 11:30
marcko napísal: Štvrtok, 13. Júla 2017, 09:24 povedzme si tak, clovek ked si kupuje jazdenku aj rata s tym, aj ked sa mu predavajuci neprizna, ze sa mohlo nieco stat, no je to podla mna bezna vec a ak sa spravne a kvaliktne opravi, tak by to malo byt aj jedno, pokial teda nebola zrusena polka auta :lol:
Skus mi povedat, ze by ta to nenastvalo, ak by si prisiel na to, ze by to nesedelo? Je to nastastie taka vec, ktora sa da v pohode zistit bez vacsich problemov.
nadseny by som z toho asi nebol ale musis to brat tak, ze keby si ty predal auto tak sa tiez nepriznas, proste tak to u nas chodi a je fakt, ze pokial auto normalne fachci, motor a brzdy su ok tak nic tragicke sa nedeje, vsetko ostatne sa da dat do poriadku bez velkych financnych strat
Tym si chcel povedat, ze ked si kupujem ojazdene auto tak mam byt rad, ze vobec ide funguju mu zakladne veci? Lebo mne to teda neride fer voci kupujucemu
„Rýchlosť ešte nikdy nikoho nezabila, náhle znehybnenie… to je to, čo ťa dostane.“

Používateľov profilový obrázok
marcko
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Pondelok, 27. Marca 2017, 10:31

Re: prídavné svetlá

Príspevok od používateľa marcko » Pondelok, 31. Júla 2017, 08:04

ja som ani nepovedal, ze je to fer, ale povedzme si pravdu, vacsina aut, ktore sa predavaju z druhej ruky v sebe nejaku tu chybu aj tak skryvaju
I live my dream

Používateľov profilový obrázok
farnell
panic
Príspevky: 136
Dátum registrácie: Pondelok, 25. Januára 2016, 14:44

Re: prídavné svetlá

Príspevok od používateľa farnell » Pondelok, 31. Júla 2017, 08:47

marcko napísal: Pondelok, 31. Júla 2017, 08:04 ja som ani nepovedal, ze je to fer, ale povedzme si pravdu, vacsina aut, ktore sa predavaju z druhej ruky v sebe nejaku tu chybu aj tak skryvaju
Konecne dakto rozumný, kto si zbytocne nenahovara blbosti a hlavne je nohami pevne na zemi.
Tu by kazdy chcel aby 10 rocne auto bolo ako keby prave zislo z pasu.
A ja sa pytam preco dakto a hlavne kde berie tu istotu?
Za kazdym takymto predanym autom je daka ta historia, nik nemoze ocakavat ,ze kupi absolutne bezchybne auto.
Fer to nie je, no ani nahovarat si daco nema absolutne zmysel.
Kupte si kazdy nove auto a mate po probleme.
A co je hlavne, potom ho mozte predat dakomu aj so skrytymi vadami a tesit sa z vyhodneho predaja, ktory sa rovna takmer cene nového auta.
Pretoze takto si to mnohí z Vas predstavuju.
Kazdy ma predsa pravo auto si dat skontrolovat a nik z Vas nie je predsa povinny to ktore auto kupit.
Nik Vam nedrzi noz pod krkom.
Bud akceptujete to co ponuka trh ,alebo budete vyberat tolko az "preberiete".
Ano, je seriozne ak majitel informuje zaujemcu, ale uprimne kolko je takých?
A verim,ze prave Ti co najviac okolo toho obkecavaju budu prave Ti najvacsi "hajzlici" co zabudnu na "chybycky krasy" predavaneho kusu.

Používateľov profilový obrázok
marcko
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Pondelok, 27. Marca 2017, 10:31

Re: prídavné svetlá

Príspevok od používateľa marcko » Pondelok, 7. Augusta 2017, 11:09

dobre si to napisal, hlavne v takychto veciach treba byt realista a ratam s tym, ze sa moze nejaky problem objavit ale netreba z toho robit vedu chlapi
I live my dream

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných