poradte s kúpou toyoty

Fórum o všetkom, čo vás zaujíma ...

Moderátor: Elvis

Používateľov profilový obrázok
kronwel
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Sobota, 25. Marca 2017, 11:06

Re: poradte s kúpou toyoty

Príspevok od používateľa kronwel » Streda, 29. Marca 2017, 19:32

tak ono kto chce si dokaze auto este pred kupou prekutrat to je jasne ale vela ludi zhana co najlacnejsie a potom sa cuduju za ato po nie dlhom case odide do vecnych lovist
„Neúspech je len šanca začať znova, tentokrát o niečo rozumnejšie.“

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: poradte s kúpou toyoty

Príspevok od používateľa spider207 » Streda, 29. Marca 2017, 21:06

Ono sa da zohnat auto aj vo velmi dobrom stave a aj za slusne peniaze, ale taketo ponuky sa nevyskytuju casto. Idealne je mat nachystane prasule a ked sa nieco objavi tak po tom skocit. Ja som IS200ku zhanal asi pol roka, Corollu teraz cca 2 mesiace. Najlepsie je neriesit a ono sa to casom vyriesi same. Samozrejme ak si to clovek moze dovolit...

Používateľov profilový obrázok
remusromus
panic
Príspevky: 28
Dátum registrácie: Utorok, 18. Októbra 2016, 12:51

Re: poradte s kúpou toyoty

Príspevok od používateľa remusromus » Pondelok, 10. Apríla 2017, 13:42

to je ako so vsetkym ked nieco na rychlo potrebujes nemas sancu to zohnat no ked nezhanas a nepotrebujes je toho plne vrece a zvlast auto by sa nemalo kupovat len tak na rychlo ako nevravim stat sa moze ze sa z nicoho objavi dobry kus no ten vie aj velmi lahko a hlavne rychlo zmiznut

Používateľov profilový obrázok
samieson
panic
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Streda, 22. Marca 2017, 20:03

Re: poradte s kúpou toyoty

Príspevok od používateľa samieson » Štvrtok, 1. Júna 2017, 09:19

ja som zacal poskulovat po niecom novom, neviete ako to ma toyota s dodanim uplne noveho auta, kolko to teda asi trva?
„Rýchlejšie, rýchlejšie, rýchlejšie, kým vzrušenie z rýchlosti neprekoná strach zo smrti.“

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: poradte s kúpou toyoty

Príspevok od používateľa spider207 » Sobota, 17. Júna 2017, 17:30

Zalezi od modelu, nieco byva skladom, nieco treba vyrobit.. ak je o dany model zaujem tak sa mozes nacakat aj mesiace. Poznam pripady, ze sa cakalo aj 9 mesiacov.. zbehni k dealerovi a informuj sa, lahsia a rychlejsia cesta nie je.

Používateľov profilový obrázok
marcko
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Pondelok, 27. Marca 2017, 10:31

Re: poradte s kúpou toyoty

Príspevok od používateľa marcko » Pondelok, 19. Júna 2017, 09:55

9 mesiacov? to je nejak vela, ci? este tak 2-3 mesiace, by som bol zobral v pohode no pomaly rok by sa mi isto cakat nechcelo, mozno by bolo fajn porozmyslat aj o predvadzackach, niekedy sa predavaju v podstate za babku a este maju aj malo najazdene
I live my dream

Používateľov profilový obrázok
Bebo
Toyota guru
Príspevky: 1015
Dátum registrácie: Streda, 1. Júla 2009, 14:36
Bydlisko: MT

Re: poradte s kúpou toyoty

Príspevok od používateľa Bebo » Pondelok, 19. Júna 2017, 16:56

Okolo 9 meiacov to bolo napr. pri RAV4 hybrid, hadam sa to uz zlepsilo.
Toyota RAV4 Hybrid AWD Selection
Toyota Previa 2,4 XL

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: poradte s kúpou toyoty

Príspevok od používateľa spider207 » Pondelok, 19. Júna 2017, 20:04

presne tak, ked mi hovoril o tej cakacke na Ravku svokor tak som cumel ako puk :shock: podobny pripad bol aj Yaris hybrid, ale tam to bolo tusim v rozpati tych 2-3 mesiacov, co sa este ako-tak da. Suhlasim, ze cakat na auto 9 mesiacov je prilis dlho, ak sa teda bavime o obycajnom aute. Samozrejme specialky typu LFA a ine limited edition sa daju pochopit.
Predvadzaciek by som sa nebal, ak to nemali v ruke kreteni (tocenie za studena a pod) tak je to v podstate nove auto, akurat s krajsou cenovkou.

Používateľov profilový obrázok
Bebo
Toyota guru
Príspevky: 1015
Dátum registrácie: Streda, 1. Júla 2009, 14:36
Bydlisko: MT

Re: poradte s kúpou toyoty

Príspevok od používateľa Bebo » Pondelok, 19. Júna 2017, 22:28

Ale tie cakacky nie su take len teraz. Pamatam sa, ked rodicia kupovali Corrolu E11 - bola moznost mat kus vyrobeny v Europe do cca 2 mesiacov, ale otec chcel auto vyrobene v Japonsku a cakali nan skoro pol roka. Ale oplatilo sa :), mladsi bracho v podstate bez poruchy na nej jazdi doteraz a je uplne spokojny.
Toyota RAV4 Hybrid AWD Selection
Toyota Previa 2,4 XL

Používateľov profilový obrázok
struhlo
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Streda, 19. Apríla 2017, 11:36

Re: poradte s kúpou toyoty

Príspevok od používateľa struhlo » Streda, 21. Júna 2017, 09:30

Tak na niektore auta sa fakt oplati cakat:) No zas to je jedno, ked clovek chce, moze si kupit aj jazdenku, ak ju chce hned a cakat sa mu nechce. kazdy ma predsa na vyber
Lutost je zadarmo, zavist si treba zasluzit

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: poradte s kúpou toyoty

Príspevok od používateľa spider207 » Štvrtok, 22. Júna 2017, 14:51

K tomuto by som este dodal, ze takisto ako pri inych veciach, aj pri aute je najlepsie riesit ho vtedy ked ho nepotrebujes. Teda v tom zmysle, ze nemusis vyriesit vsetko teraz a hned, proste mat nachystane bubaky a ked Ta nieco oslovi (akciova ponuka, predvadzacka, jazdenka, ..) tak po tom skocit. Vtedy nakupis najlepsie, ale samozrejme takto sa da kupovat auto aj rok.

Používateľov profilový obrázok
Marco666
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Pondelok, 8. Mája 2017, 10:06

Re: poradte s kúpou toyoty

Príspevok od používateľa Marco666 » Utorok, 27. Júna 2017, 13:27

spider207 napísal: Štvrtok, 22. Júna 2017, 14:51 K tomuto by som este dodal, ze takisto ako pri inych veciach, aj pri aute je najlepsie riesit ho vtedy ked ho nepotrebujes. Teda v tom zmysle, ze nemusis vyriesit vsetko teraz a hned, proste mat nachystane bubaky a ked Ta nieco oslovi (akciova ponuka, predvadzacka, jazdenka, ..) tak po tom skocit. Vtedy nakupis najlepsie, ale samozrejme takto sa da kupovat auto aj rok.
to je pravda, len je to tazko ked su peniaze, tak sa cloveku moc cakat nechce a zas cakat kym bude akcia na nejaky novy model napriklad a potom zas cakat kym ho vyrobia, no dva krat by som si premyslel, ci by som do toho siel
Live my life

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: poradte s kúpou toyoty

Príspevok od používateľa spider207 » Utorok, 27. Júna 2017, 21:46

cakat nechce.. no bud to nutne potrebujem a cakat nechcem, alebo to nutne nepotrebujem a povedzme som ochotny nejaku dobu pockat a za usetrene peniaze si dopriat zase iny, dalsi "darcek".. napr. takto to vidim ja. Vec priorit a nazorov, niekomu vyhovuje to, niekomu ono.

Používateľov profilový obrázok
Dusankoo
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Piatok, 5. Mája 2017, 08:27

Re: poradte s kúpou toyoty

Príspevok od používateľa Dusankoo » Štvrtok, 29. Júna 2017, 10:26

Tazko sa zaclenit k niekomu k danemu nazoru, lebo ako uz bolo viac krat spomenute, je to od danejs ituacie. Ja by som aj bol ochotny pockat, no asi tak max 3 mesiace, le to neviem, ci by mi ho vedeli tak aj vyrobit?

Používateľov profilový obrázok
Hajro
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Utorok, 25. Apríla 2017, 10:30

Re: poradte s kúpou toyoty

Príspevok od používateľa Hajro » Streda, 5. Júla 2017, 13:24

Dusankoo napísal: Štvrtok, 29. Júna 2017, 10:26 Tazko sa zaclenit k niekomu k danemu nazoru, lebo ako uz bolo viac krat spomenute, je to od danejs ituacie. Ja by som aj bol ochotny pockat, no asi tak max 3 mesiace, le to neviem, ci by mi ho vedeli tak aj vyrobit?
to by bolo take max no na niektore ziadane modely si vedie ludia pockat aj rok
rychlost bola v poriadku, len zakruta bola prilis tesna

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 13 neregistrovaných