Ako vypnúť dažďový senzor?!

Fórum o všetkom, čo vás zaujíma ...

Moderátor: Elvis

Používateľov profilový obrázok
Kubino
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Apríla 2017, 09:54

Re: Ako vypnúť dažďový senzor?!

Príspevok od používateľa Kubino » Streda, 2. Augusta 2017, 10:17

To poznam velmi doverne. Ja si mozem povedat, ze je to len malickost, no aj tak ta to nastve, ze sa vobec nieco take objavilo.
„Rýchlosť ešte nikdy nikoho nezabila, náhle znehybnenie… to je to, čo ťa dostane.“

Používateľov profilový obrázok
viktor74
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Streda, 3. Mája 2017, 09:11

Re: Ako vypnúť dažďový senzor?!

Príspevok od používateľa viktor74 » Štvrtok, 3. Augusta 2017, 09:43

netreba sa tu nejako do seba pustat chlapi, ono to ma dve strany. ked sa na to clovek pozrie z pohladu kupujuceho tak jasne, ze by ho to nastavalo ale ked sa na to zase pozrie z pohladu predavajuceho tak vtedy by kazdemu bodlo taketo veci "zamlcat"

Používateľov profilový obrázok
DusanF
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Štvrtok, 27. Apríla 2017, 10:32
Bydlisko: vsade dobre doma naj

Re: Ako vypnúť dažďový senzor?!

Príspevok od používateľa DusanF » Streda, 9. Augusta 2017, 19:15

to je pravda, v tejto veci asi neexistuje dobry a zly clovek, proste zalezi od toho z akej strany sa na to clovek pozera, treba byt v kazdej situacii realista, ked chce niekto bezchybne auto tak si treba kupit nove

Používateľov profilový obrázok
struhlo
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Streda, 19. Apríla 2017, 11:36

Re: Ako vypnúť dažďový senzor?!

Príspevok od používateľa struhlo » Piatok, 11. Augusta 2017, 08:58

Ja som akurat minule cital na inom fore, ze chlap predal auto a po piatich mesiacoch sa mu ozval ten typek co to od neho kupoval, ze ho ma v oprave a ze chce aby mu dal 2000€ na opravu, no som nevedel ci sa mam smiat alebo co mam robit. Vy by ste mu tie peniaze dali? Lebo podla mna je to hlupost, za tych 5 mesiacov s tym mohol tolko dorobit
Lutost je zadarmo, zavist si treba zasluzit

Používateľov profilový obrázok
marcko
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Pondelok, 27. Marca 2017, 10:31

Re: Ako vypnúť dažďový senzor?!

Príspevok od používateľa marcko » Utorok, 15. Augusta 2017, 15:27

ja by som mu ich nedal ani nahodou, sak to kde sme pre boha? ja ked kupim ojazdene auto tak si mozem akoze za desat rokov zavolat povodnemu majitelovi, ze s nim nieco mam nech mi da peniaze na opravu? to podla mna typek iba skusa a dufa, ze narazi na nejakeho dobraka co by mu tie peniaze dal
I live my dream

Používateľov profilový obrázok
ondrik
Toyota guru
Príspevky: 2442
Dátum registrácie: Sobota, 14. Mája 2005, 08:57
Bydlisko: PB - Mogoňov

Re: Ako vypnúť dažďový senzor?!

Príspevok od používateľa ondrik » Utorok, 15. Augusta 2017, 15:35

joj, chlapci, darmo sa tu hadate a bijete do prs, vsetko je to o dohode predavajuci vs. kupujuci, o tom ako maju postavenu zmluvu pri predaji auta a o tom co za chybu/servis to bol... Existuju take veci ako skryte vady, zamlcane skutocnosti, ale vsetko je to na dlhe lakte a tahanie po sudoch, znalecke posudky, dokazovanie zo servisov atd... Takze treba citat poriadne zmluvu, a nenechat sa odrbat ze "sak si verime", aj ked sa vidia prvykrat v zivote.
A inak, nazov temy je dost iny, takze dost offtopic...
Prius 2012 hybrid + LPG... lacnejsie to uz nejde :-)
Celica 96 2,0 GT 3S-GE
Ex-Celica 92 1,6 STi 4A-FE
Ex-Corolla 89 5dHB 1,6 GL 4A-F

Používateľov profilový obrázok
fuflo
panic
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Štvrtok, 6. Júla 2017, 11:34
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Ako vypnúť dažďový senzor?!

Príspevok od používateľa fuflo » Pondelok, 4. Septembra 2017, 11:46

no treba si prečítať zmluvu a tie skryté vady sa fakt takto riešiť môžu ale na druhej strane by bola fakt hlúposť keby sa takto dozadu vyplácajú peniaze za opravy, pri ojazdenom aute by mal rátať s tým, že bude niečo treba sem tam opraviť.. ale čo pozerám tak sa tu riešili aj iné veci a je tu aj dosť iných tém pri ktorých sa to zvrtlo na niečo iné takže by som z toho nerobil vedu :)

siskos
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Sobota, 10. Júna 2017, 09:36

Re: Ako vypnúť dažďový senzor?!

Príspevok od používateľa siskos » Streda, 6. Septembra 2017, 10:51

Vsetko zalezi od toho aky je clovek predvidavy a co vsetko si da do zmluvy. Tak isto to robia aj autobazare, tie tam maju poistene vsetko a aj keby si niekto kupi auto a hned pri brane zisti, ze mu nefunguje brzdy ale zmluva je uz podpisana tak oni sa z toho vykrutia.

Používateľov profilový obrázok
peketo
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Streda, 31. Mája 2017, 09:33

Re: Ako vypnúť dažďový senzor?!

Príspevok od používateľa peketo » Utorok, 12. Septembra 2017, 18:17

to je možno pravda, ale to sú zase ľudia bez chrbtovej kosti a bez fungujúce svedomia, ja by som nedokázal len tak predať auto keď viem, že nie je úplne v takom stave ako by malo byť. normálne by som na to kupujúceho upozornil a hotovo, nech sa sám rozhodne či sa mu aj tak oplatí kúpiť ho
toyota forever

siskos
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Sobota, 10. Júna 2017, 09:36

Re: Ako vypnúť dažďový senzor?!

Príspevok od používateľa siskos » Streda, 13. Septembra 2017, 08:52

peketo napísal: Utorok, 12. Septembra 2017, 18:17 to je možno pravda, ale to sú zase ľudia bez chrbtovej kosti a bez fungujúce svedomia, ja by som nedokázal len tak predať auto keď viem, že nie je úplne v takom stave ako by malo byť. normálne by som na to kupujúceho upozornil a hotovo, nech sa sám rozhodne či sa mu aj tak oplatí kúpiť ho
Aj to je pravda, no ale vies, co si budeme hovorit. Nie kazdy tu chrbtovu kost ma :twisted:

samurajjj
panic
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Streda, 14. Júna 2017, 09:55

Re: Ako vypnúť dažďový senzor?!

Príspevok od používateľa samurajjj » Piatok, 15. Septembra 2017, 13:11

preto, keď idete kupovať auto, tak je vhodné si so sebou vziať nejakého mechanika

Používateľov profilový obrázok
radimm
panic
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Streda, 17. Mája 2017, 10:20

Re: Ako vypnúť dažďový senzor?!

Príspevok od používateľa radimm » Pondelok, 18. Septembra 2017, 13:34

Presne tak, to je najistejšie. Ten vie aj odhadnúť napríklad či je auto v takom stave akom by malo byť podľa počtu kilometrov.

Používateľov profilový obrázok
robro
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Piatok, 2. Júna 2017, 09:10

Re: Ako vypnúť dažďový senzor?!

Príspevok od používateľa robro » Utorok, 19. Septembra 2017, 08:55

tak by to malo byť a nie strúhať frajera, že sa všetkému rozumie a nakoniec zistí, že kúpil doslova šrot

Používateľov profilový obrázok
jokso
panic
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Štvrtok, 8. Júna 2017, 10:31

Re: Ako vypnúť dažďový senzor?!

Príspevok od používateľa jokso » Štvrtok, 21. Septembra 2017, 08:38

No lenze takych je 70% kupujucich. Aspon maju potom co servisaci robit :D

rikoro
panic
Príspevky: 18
Dátum registrácie: Utorok, 4. Júla 2017, 10:28

Re: Ako vypnúť dažďový senzor?!

Príspevok od používateľa rikoro » Štvrtok, 21. Septembra 2017, 11:15

jokso napísal: Štvrtok, 21. Septembra 2017, 08:38 No lenze takych je 70% kupujucich. Aspon maju potom co servisaci robit :D
byt tak servisakom, co

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných