Dočasne odhlasenie vozidla.

Fórum o všetkom, čo vás zaujíma ...

Moderátor: Elvis

Používateľov profilový obrázok
clearess
panic
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Utorok, 15. Novembra 2016, 11:29

Re: Dočasne odhlasenie vozidla.

Príspevok od používateľa clearess » Pondelok, 24. Apríla 2017, 12:12

Poplatok neviem ci nieje nejak do 15€ sa mi vidi. A potom si ho len klasicky prihlasis a daju ti naspat spz a v niektorych poistovniach ti obnovia tvoju staru poistku takze si nemusis ani zakladat novu

Používateľov profilový obrázok
treelonek
panic
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Pondelok, 21. Novembra 2016, 14:07

Re: Dočasne odhlasenie vozidla.

Príspevok od používateľa treelonek » Utorok, 25. Apríla 2017, 13:49

hej tiež sme niečo podobné riešili nedávno a nie je to až také strašné. ten poplatok je v celku zanedbateľný, že sa nebudeš chytať za hlavu ešte mesiac. a mali sme ešte aj to šťastie, že nám aj tú poistku potom normálne obnovili takže sme to mali maximálne zjednodušené

Používateľov profilový obrázok
struhlo
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Streda, 19. Apríla 2017, 11:36

Re: Dočasne odhlasenie vozidla.

Príspevok od používateľa struhlo » Utorok, 25. Apríla 2017, 17:29

Tiez by som v tom nevidel nejaky proble. Ziadne papierovacky ani nic je to chvilkova zalezitost. Ja som to tak raz robil ked som auto rozoberal a nechcel som zbytocne platit poistku
Lutost je zadarmo, zavist si treba zasluzit

Používateľov profilový obrázok
robusejo
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Streda, 23. Novembra 2016, 12:42

Re: Dočasne odhlasenie vozidla.

Príspevok od používateľa robusejo » Streda, 26. Apríla 2017, 11:35

problem v tom ani ziadny nie je skor si treba na to najst cas lebo tie kolony, ktore si treba vystat kym sa na dopravnom dostanes na radu, tak je cista katasrofa, no radsej by som obetoval takto den ako platit poistku ak auto nebudem dlho potrebovat a bude len tak stat na dvore

Používateľov profilový obrázok
hugot
panic
Príspevky: 24
Dátum registrácie: Štvrtok, 24. Novembra 2016, 09:59

Re: Dočasne odhlasenie vozidla.

Príspevok od používateľa hugot » Utorok, 2. Mája 2017, 13:05

No tak to hej sak to je hruza tie sory co rano stretavam pri dopravnom ked idem okolo. Uz pred siedmou tam ludia stoja a cakaju jak na teple rozky

Používateľov profilový obrázok
ondrik
Toyota guru
Príspevky: 2442
Dátum registrácie: Sobota, 14. Mája 2005, 08:57
Bydlisko: PB - Mogoňov

Re: Dočasne odhlasenie vozidla.

Príspevok od používateľa ondrik » Utorok, 2. Mája 2017, 13:14

no, hlavne ze mame system za niekolko sto tisic eur, aby si sa mohol na presny datrum a cas objednat na DI, ale ovecky hlupe tam budu postavat 3-4 hodiny a pixovat ze aki su pomali ti fizli...
Prius 2012 hybrid + LPG... lacnejsie to uz nejde :-)
Celica 96 2,0 GT 3S-GE
Ex-Celica 92 1,6 STi 4A-FE
Ex-Corolla 89 5dHB 1,6 GL 4A-F

Používateľov profilový obrázok
lajos
panic
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Streda, 29. Marca 2017, 10:55

Re: Dočasne odhlasenie vozidla.

Príspevok od používateľa lajos » Streda, 3. Mája 2017, 13:35

ondrik napísal: Utorok, 2. Mája 2017, 13:14 no, hlavne ze mame system za niekolko sto tisic eur, aby si sa mohol na presny datrum a cas objednat na DI, ale ovecky hlupe tam budu postavat 3-4 hodiny a pixovat ze aki su pomali ti fizli...
no ved ale na ten cas sa moze objednat iba jeden clovek a ked si na kazdeho vyhradia nejaku pol hodinu tak tych objednanych vela nestihnu a ostatni si to musia pomedzi to odstat, ina moznost nie je
„Žena musí vedieť mlčať. Manželstvo bez mlčania je ako auto bez bŕzd.“

Používateľov profilový obrázok
ondrik
Toyota guru
Príspevky: 2442
Dátum registrácie: Sobota, 14. Mája 2005, 08:57
Bydlisko: PB - Mogoňov

Re: Dočasne odhlasenie vozidla.

Príspevok od používateľa ondrik » Streda, 3. Mája 2017, 14:02

lajos napísal: Streda, 3. Mája 2017, 13:35
ondrik napísal: Utorok, 2. Mája 2017, 13:14 no, hlavne ze mame system za niekolko sto tisic eur, aby si sa mohol na presny datrum a cas objednat na DI, ale ovecky hlupe tam budu postavat 3-4 hodiny a pixovat ze aki su pomali ti fizli...
no ved ale na ten cas sa moze objednat iba jeden clovek a ked si na kazdeho vyhradia nejaku pol hodinu tak tych objednanych vela nestihnu a ostatni si to musia pomedzi to odstat, ina moznost nie je
absolvoval si to niekedy? Ja posledne dva mesiace asi 6x... šesťkrát... prvykrat som sa neobjednal a cakal som cca hodinu. Pak mi fizel povedal sak ide to aj elektronicky, tak ostatne terminy som si pekne zarezervoval den vopred. Naposledy ked som bol objednany na 9.00, prisli sme 8.58, vytlacil listok, 9.05 ma volali dnu... Po mne isiel kolega, ktory mal na 9.05 cas (naschval sme si dali po sebe, isli sme spolu na DI), jeho zobrali 9.10 asi, k vedlajsiemu stolu. Samozrejme ludia v cakarni pozerali ako puci ze ako sme sa mohli predbehnut...
Vybavili nas do 10 minut cca. Takze z mojej strany spokojnost...
Prius 2012 hybrid + LPG... lacnejsie to uz nejde :-)
Celica 96 2,0 GT 3S-GE
Ex-Celica 92 1,6 STi 4A-FE
Ex-Corolla 89 5dHB 1,6 GL 4A-F

Používateľov profilový obrázok
DusanF
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Štvrtok, 27. Apríla 2017, 10:32
Bydlisko: vsade dobre doma naj

Re: Dočasne odhlasenie vozidla.

Príspevok od používateľa DusanF » Streda, 3. Mája 2017, 19:53

@ondrik tak to je celkom fajn, ze sa to da aj takto elektronicky ako to som netusil ale tam ja som bol zatial len prihlasit auto takze dobre vediet do buducna a aj sa za to nieco plati, ked si tak zajednas termin?

tofak
Toyota guru
Príspevky: 1314
Dátum registrácie: Nedeľa, 29. Júna 2008, 21:22
Bydlisko: Košťany nad Turcom (skoro MT)

Re: Dočasne odhlasenie vozidla.

Príspevok od používateľa tofak » Štvrtok, 4. Mája 2017, 09:58

To Ondrik:

Mas pravdu aj v tejto teme je kopec prispevkov od ludi ktory to urcite nikdy neabsolvovali a pisu tu len bludy: stoji to asi tolko, tolko , nie vela

a podobny balast, najprv som sa len pousmial , ale uz ma to ozaj niekedy nebavi citat, je to konkretna tema kde su presne poplatky a terminy a

nie nejake dohady s tym na policii nepochodis.



No mna to caka teraz za 2 tyzdne a potom este za mesiac ( carina + jawa ) a veru sa na to netesim,

lebo ked si to v MT dam na rannu hodinu tak asi do 9,30 je automat plne obsadeny ( teda ak vydava poradove listky ) a kedze na uplatnenie toho kodu

mas 15 +15 ( dopisane 04.05. ) min. cize napr. od 09,00 do 09,15 , potom prepadne tak vzdy trpnem ci to stihnem( uz budem menej trpnut ) .Ta rezervacia je zadarmo , len v MT ma nepustilo skor

ako za mesiac( dnes mi dalo aj zajtrajsi datum, cize 05.05.2017 ale neviem ci by to preslo ) musis tam ist po prejdeni roku od odhlasenia,

cize docasne vyradene do 15.05.2017 mozem ist az 16.05.2017.

Zatial som isiel tak 2x a veru to bolo neprijemne ked som musel prosit ludi co tam stali aby ma pustili dopredu ze mam rezervacku,

pustili ma aj ked tam bol kazdy teda riadne nasraty a to islo len o vytlacenie poradoveho listka.

Teraz uvazujem nad predlzenim aspon na 2 roky aj ked tie poplatky maju vymyslene ako debili:

V lehote
1. do jedného roka .................................................................................................... 5 eur,
2. od jedného roka do dvoch rokov ............................................................................ 20 eur,

keby to bol nasokok 5 eur kopec ludi by si to dalo na dlhsie ako rok ( ina moznost sa neoplati ) a v radoch by nas bolo menej.

Ak sa nieco v MT a okolo toho zmenilo, potom napisem, a drzim palce vsetkym nech to je len prijemna skusenost :-)
Naposledy upravil/-a tofak v Štvrtok, 4. Mája 2017, 14:03, upravené celkom 1 krát.
0. od 24.11.2018 aj UFO - 1,8 i-Vtec 103kW
1. Corolla E11 - 4ZZ-FE
2. Carina TA62 (r.v.1982) - 3T
Ex: Starlet darca EP 82- 4E FE
Ex: Starlet EP82-2E E,swap 4E FE(62 kW)
Ex: Carina 2- 4A FE(74 kW)
Ex: Carina E- 4A FE(85 kW)
Ex: Corolla AE86- 4A GE

Používateľov profilový obrázok
brommero
panic
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Piatok, 25. Novembra 2016, 16:29

Re: Dočasne odhlasenie vozidla.

Príspevok od používateľa brommero » Štvrtok, 4. Mája 2017, 13:09

zatial som nieco take riesit nemusel ale tak som raqd, ze som sa dozvedel, ze sa to da riesit aj cez net, ze si zajednam priamo hodinu a vybavene

tofak
Toyota guru
Príspevky: 1314
Dátum registrácie: Nedeľa, 29. Júna 2008, 21:22
Bydlisko: Košťany nad Turcom (skoro MT)

Re: Dočasne odhlasenie vozidla.

Príspevok od používateľa tofak » Štvrtok, 4. Mája 2017, 13:55

no idem na to

https://portal.minv.sk/wps/wcm/connect/ ... spektorat/

hotovo

Rezervácia vytvorená!
Uchovajte si pridelený PIN kód rezervácie. V čase vytvorenia rezervácie sa dostavte na pracovisko k dotykovému terminálu. Pomocou PIN-u a podľa pokynov na obrazovke terminálu si vytlačte lístok a počkajte, pokiaľ bude Vaše číslo vyvolané. Upozornenie: Vytlačenie lístku vykonajte do času platnosti rezervácie.
Údaje o vytvorenej rezervácii

PIN
1006439
Dohodnutý termín vybavenia na pracovisku
17.05.2017 16:00
Čas platnosti rezervácie do
17.05.2017 16:15
Vytlačenie lístku vykonajte do času platnosti rezervácie.

Platnosť Vášho PIN kódu:

• Ak PIN kód nestihnete zadať do Vám presne určeného termínu, PIN kód platí ešte 15 minút a v tejto lehote ho môžete použiť;
• Ak Vás vyvolajú na vykonanie administratívneho úkonu a nedostavíte sa včas, PIN kód platí ešte 15 minút a v tejto lehote ho môžete použiť;
• Ak je vykonanie Vášho administratívneho úkonu prerušené, PIN kód platí ešte 30 minút a v tejto lehote ho môžete použiť a úkon dokončiť;


aby to bolo cele , mozno si rezervovat termin na tieto ukony:

- odhlasenie vozidla
-prevod v ramci okresu
-prihlasenie vozidla
-strata,odcudzenie,vymena TEČ
-ukoncenie leasingu
-vratenie zadrzanych dokladov
-vydaj OEV alebo TEČ ( po elektronickej sluzbe )
-vyradenie vozidla z evidencie
-vyvoz do cudziny
-zmena adresy, priezviska
0. od 24.11.2018 aj UFO - 1,8 i-Vtec 103kW
1. Corolla E11 - 4ZZ-FE
2. Carina TA62 (r.v.1982) - 3T
Ex: Starlet darca EP 82- 4E FE
Ex: Starlet EP82-2E E,swap 4E FE(62 kW)
Ex: Carina 2- 4A FE(74 kW)
Ex: Carina E- 4A FE(85 kW)
Ex: Corolla AE86- 4A GE

Používateľov profilový obrázok
ondrik
Toyota guru
Príspevky: 2442
Dátum registrácie: Sobota, 14. Mája 2005, 08:57
Bydlisko: PB - Mogoňov

Re: Dočasne odhlasenie vozidla.

Príspevok od používateľa ondrik » Štvrtok, 4. Mája 2017, 14:09

Odporucam utorky a stvrtky, pokial vase KC pracuje... vtedy tam malokto byva...

napr. teraz, stvrtok, ako tak kukam, u vas moc ludi necaka...

Obrázok
Prius 2012 hybrid + LPG... lacnejsie to uz nejde :-)
Celica 96 2,0 GT 3S-GE
Ex-Celica 92 1,6 STi 4A-FE
Ex-Corolla 89 5dHB 1,6 GL 4A-F

Používateľov profilový obrázok
lajos
panic
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Streda, 29. Marca 2017, 10:55

Re: Dočasne odhlasenie vozidla.

Príspevok od používateľa lajos » Piatok, 5. Mája 2017, 10:47

ondrik napísal: Streda, 3. Mája 2017, 14:02
lajos napísal: Streda, 3. Mája 2017, 13:35
ondrik napísal: Utorok, 2. Mája 2017, 13:14 no, hlavne ze mame system za niekolko sto tisic eur, aby si sa mohol na presny datrum a cas objednat na DI, ale ovecky hlupe tam budu postavat 3-4 hodiny a pixovat ze aki su pomali ti fizli...
no ved ale na ten cas sa moze objednat iba jeden clovek a ked si na kazdeho vyhradia nejaku pol hodinu tak tych objednanych vela nestihnu a ostatni si to musia pomedzi to odstat, ina moznost nie je
absolvoval si to niekedy? Ja posledne dva mesiace asi 6x... šesťkrát... prvykrat som sa neobjednal a cakal som cca hodinu. Pak mi fizel povedal sak ide to aj elektronicky, tak ostatne terminy som si pekne zarezervoval den vopred. Naposledy ked som bol objednany na 9.00, prisli sme 8.58, vytlacil listok, 9.05 ma volali dnu... Po mne isiel kolega, ktory mal na 9.05 cas (naschval sme si dali po sebe, isli sme spolu na DI), jeho zobrali 9.10 asi, k vedlajsiemu stolu. Samozrejme ludia v cakarni pozerali ako puci ze ako sme sa mohli predbehnut...
Vybavili nas do 10 minut cca. Takze z mojej strany spokojnost...
no praveze absolvoval :D ja som tam prisiel o pol hodinu skor, vytlacil som si listok a este som cakal hodinu co znamena ze ma zobrali o pol hodinu neskor ako mali ale mohlo to byt sposobene aj tym ze zo vsetkych okienok fachcili iba dve
„Žena musí vedieť mlčať. Manželstvo bez mlčania je ako auto bez bŕzd.“

tofak
Toyota guru
Príspevky: 1314
Dátum registrácie: Nedeľa, 29. Júna 2008, 21:22
Bydlisko: Košťany nad Turcom (skoro MT)

Re: Dočasne odhlasenie vozidla.

Príspevok od používateľa tofak » Piatok, 5. Mája 2017, 11:48

V MT je to tak ze su tam 3 pracoviska a napr. cisla idu 95,96,99
tie volne su pre ludi co pridu s PIN kodom z netu a mne napriklad hodilo 98 a ked niekto z tych 3roch je uz vybaveny tak nasledujuce cislo im naskoci to moje.
Takze ak prave niekoho zobrali a ukon trva na uvolnenie cisla 20min. tak cakas 20min. a potom ide tvoje cislo.
Ale kludne aj hned, cakanie zavisi od toho ako rychlo su schopny ukoncit ukon a na tabuli prehodit na dalsie poradove cislo.
0. od 24.11.2018 aj UFO - 1,8 i-Vtec 103kW
1. Corolla E11 - 4ZZ-FE
2. Carina TA62 (r.v.1982) - 3T
Ex: Starlet darca EP 82- 4E FE
Ex: Starlet EP82-2E E,swap 4E FE(62 kW)
Ex: Carina 2- 4A FE(74 kW)
Ex: Carina E- 4A FE(85 kW)
Ex: Corolla AE86- 4A GE

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných