Dočasne odhlasenie vozidla.

Fórum o všetkom, čo vás zaujíma ...

Moderátor: Elvis

Používateľov profilový obrázok
Hajro
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Utorok, 25. Apríla 2017, 10:30

Re: Dočasne odhlasenie vozidla.

Príspevok od používateľa Hajro » Pondelok, 8. Mája 2017, 09:01

a pri motorke to je ako? tam to nie je bez platne, kedze sa v zime jazdit neda? zda sa mi, ze to je tak pri babetach, ale mna by zaujimala normalna, velka motorka
rychlost bola v poriadku, len zakruta bola prilis tesna

Používateľov profilový obrázok
robusejo
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Streda, 23. Novembra 2016, 12:42

Re: Dočasne odhlasenie vozidla.

Príspevok od používateľa robusejo » Pondelok, 8. Mája 2017, 12:42

no ja neviem ci to bude uplne zadarmo lebo tu nepremeskaju ziadnu sancu aby ti mohli nieco vytiahnut z vrecka ale mozno to nebude take ako pri aute no

tofak
Toyota guru
Príspevky: 1314
Dátum registrácie: Nedeľa, 29. Júna 2008, 21:22
Bydlisko: Košťany nad Turcom (skoro MT)

Re: Dočasne odhlasenie vozidla.

Príspevok od používateľa tofak » Utorok, 9. Mája 2017, 09:53

Raz prisiel typek v Novembri v kratasoch na policiu a mu to asi uznali , spominal ze ma nindžu , alebo je nindža , neni som si uplne isty
stal som v druhej chodbe , ale ked odchadzal tak sa usmieval, myslim si ze to bolo ok.
0. od 24.11.2018 aj UFO - 1,8 i-Vtec 103kW
1. Corolla E11 - 4ZZ-FE
2. Carina TA62 (r.v.1982) - 3T
Ex: Starlet darca EP 82- 4E FE
Ex: Starlet EP82-2E E,swap 4E FE(62 kW)
Ex: Carina 2- 4A FE(74 kW)
Ex: Carina E- 4A FE(85 kW)
Ex: Corolla AE86- 4A GE

Používateľov profilový obrázok
majky
panic
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Pondelok, 23. Januára 2017, 14:02

Re: Dočasne odhlasenie vozidla.

Príspevok od používateľa majky » Streda, 10. Mája 2017, 13:49

heh to museli teda cumet. v novembri a v kratasoch. no isto by som tak vytiahol paty z domu

Používateľov profilový obrázok
samieson
panic
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Streda, 22. Marca 2017, 20:03

Re: Dočasne odhlasenie vozidla.

Príspevok od používateľa samieson » Utorok, 16. Mája 2017, 09:58

napodobne ale tak mozno preto mu ju aj odhlasili, ako vsatk to je dobre riesenie ak je auto alebo motorka chvilu nepojazdna, len aby aj nba to nedali vacsie poplatky, ako su teraz
„Rýchlejšie, rýchlejšie, rýchlejšie, kým vzrušenie z rýchlosti neprekoná strach zo smrti.“

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: Dočasne odhlasenie vozidla.

Príspevok od používateľa AndyGTP » Utorok, 16. Mája 2017, 22:13

ondrik napísal: Streda, 3. Mája 2017, 14:02
lajos napísal: Streda, 3. Mája 2017, 13:35
ondrik napísal: Utorok, 2. Mája 2017, 13:14 no, hlavne ze mame system za niekolko sto tisic eur, aby si sa mohol na presny datrum a cas objednat na DI, ale ovecky hlupe tam budu postavat 3-4 hodiny a pixovat ze aki su pomali ti fizli...
no ved ale na ten cas sa moze objednat iba jeden clovek a ked si na kazdeho vyhradia nejaku pol hodinu tak tych objednanych vela nestihnu a ostatni si to musia pomedzi to odstat, ina moznost nie je
absolvoval si to niekedy? Ja posledne dva mesiace asi 6x... šesťkrát... prvykrat som sa neobjednal a cakal som cca hodinu. Pak mi fizel povedal sak ide to aj elektronicky, tak ostatne terminy som si pekne zarezervoval den vopred. Naposledy ked som bol objednany na 9.00, prisli sme 8.58, vytlacil listok, 9.05 ma volali dnu... Po mne isiel kolega, ktory mal na 9.05 cas (naschval sme si dali po sebe, isli sme spolu na DI), jeho zobrali 9.10 asi, k vedlajsiemu stolu. Samozrejme ludia v cakarni pozerali ako puci ze ako sme sa mohli predbehnut...
Vybavili nas do 10 minut cca. Takze z mojej strany spokojnost...
oník & spol, prispejem aj ja svojou troskou. Viaceri ste sa tu trochu opreli o novy rezervacny system. Ja sam som uz vybavil viacero veci elektronicky, aj som buzeroval pol MinV a callcentrum stalo nastupene v pozore, lebo tam maju chyby a casti procesov, ktore mylia logicky uvazujuceho uzivatela. Ale ot je vedlajsie teraz. Chcel som len zdoraznit, ze je sice pekne, ze mimo Bratislavsky kraj sa veci daju vybavit promptnejsie, ale som presvedceny, ze kazde krajske mesto trpi nedostatkom terminov. Viem co hovorim, riesil som to v dvoch okresoch a napr. v takom posranom madarskom senci som to 2x namatkovo kontroloval a bezne boli terminy s minimalne 2 tyzdnovym casovym odstupom. Cize treba si uvedomit, ze nie kazdy komu vznikne nahle potreba riesit nieco na evidencii MV dokaze v realnom zivote vyuzit tuto vymozenost. Absolutne tragikomicke je, ze v taky neatraktivny (velmi casto proklamovany ako "vhodny" a "malo vytazeny") utorok (dnes 16.5) uz vyrazne pred 9h rano nevydavali ZIADNE casenky pre ukony suvisiace s evidenciou MV. Bol som dnes nahodou v seneckom KC kvoli niecomu a uprimne mi bolo tych ludi luto. V Bratislave sa to nastastie vo vykladnej skrini Kalinakovych biznisov toci ovela, ovela lepsie a efektivnejsie.

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
ondrik
Toyota guru
Príspevky: 2442
Dátum registrácie: Sobota, 14. Mája 2005, 08:57
Bydlisko: PB - Mogoňov

Re: Dočasne odhlasenie vozidla.

Príspevok od používateľa ondrik » Streda, 17. Mája 2017, 09:34

vyhody maleho mesta... :D

inak, co sa v tom senci deje, tam je doupe autickarov ci co? Alebo nejaky miestny danovy raj? Sa mi zda ze posledne roky vsetky auta vyssej triedy maju SC znacky...
Prius 2012 hybrid + LPG... lacnejsie to uz nejde :-)
Celica 96 2,0 GT 3S-GE
Ex-Celica 92 1,6 STi 4A-FE
Ex-Corolla 89 5dHB 1,6 GL 4A-F

Používateľov profilový obrázok
pomaranc
panic
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Štvrtok, 23. Marca 2017, 10:37

Re: Dočasne odhlasenie vozidla.

Príspevok od používateľa pomaranc » Štvrtok, 18. Mája 2017, 08:19

Myslis, ze by to tam mali lahsie? Treba kjuknut do registra, ci sa tam nenachadza viac firiem a ak hej, nieco na tom bude. Kazda krajina ma svoje doupie ako vravis :D
„Najvacsou poverou dneska je verit na prednost v jazde.“

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: Dočasne odhlasenie vozidla.

Príspevok od používateľa AndyGTP » Štvrtok, 18. Mája 2017, 09:04

mas bystre oko onik, ale dovod je podla mna prozaickejsi. Subjektivne sa mi zda, ze zrovna v okrese Senec sa v ramci BA kraja stavia asi najviac satelitov a vysidlencov vratane obyvatelov luxusnych stvrti s trvalym pobytom je tam mozno coraz viac (takych co nepotrebuju mat auto na firmy). To je moj nazor. Podla koncoviek ECV rychlostou minania sice ani jeden z troch malych okresov (MA, PK, SC) nedostihne bratislavske prepisy v kvantite, ale zas vzhladom na velkost a pomalost lokalnych DI je tam situacia podla mna horsia nez v hlavnom meste. Kalinakova vykladna skrina dostala priemernu dobu vybavovania v BA pod 1 hodinu v bezny pracovny den. Netusim sice, ci su tam aj horsie situacie, ale 1h na obhliadku (vezmem ticket vonku, pockam na obhliadku a uz ma drzi v poradi automaticky aj vnutri na samotny ukon) vratane prihlasenia, zaplatenia poplatkov a montaze znaciek je podla mna velmi dobry cas.

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
Boro
panic
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Piatok, 27. Januára 2017, 15:19

Re: Dočasne odhlasenie vozidla.

Príspevok od používateľa Boro » Piatok, 19. Mája 2017, 14:00

možno sa tam dejú nejaké nekalé činnosti no :D tam majú nejaké výhody, o ktorých zvyšok slovenska ani len netuší. asi viac poslúchali
Ženy a autá sa nepožičiavajú

Používateľov profilový obrázok
Marco666
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Pondelok, 8. Mája 2017, 10:06

Re: Dočasne odhlasenie vozidla.

Príspevok od používateľa Marco666 » Piatok, 19. Mája 2017, 15:13

kazdorocne tak odhlasujem motorku, no mne sa nechce za nu zbytocne platit pzp
Live my life

Používateľov profilový obrázok
caesarx
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Pondelok, 28. Novembra 2016, 11:50

Re: Dočasne odhlasenie vozidla.

Príspevok od používateľa caesarx » Sobota, 20. Mája 2017, 08:32

Motorku to ešte pochopím, aj auto, ak je pokazené ale ja poznám človeka, ktorý na zimu odhlasuje auto, pretože nechce jazdiť na snehu. To mi príde už trocha cez. Sú to sezónny vodiči a tí by podľa m§a na cestách nemali čo robiť

Používateľov profilový obrázok
Dusankoo
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Piatok, 5. Mája 2017, 08:27

Re: Dočasne odhlasenie vozidla.

Príspevok od používateľa Dusankoo » Nedeľa, 21. Mája 2017, 19:43

Ja by som sa chcel spytat, ked odhlasim auto, ci ho mozem prihlasit skor ako za tych 5-6 mesiacov. Mam rozrobeny jeden projekt a ak by sa stalo, ze ho zlozim skor, aby som nemusel cakat

tofak
Toyota guru
Príspevky: 1314
Dátum registrácie: Nedeľa, 29. Júna 2008, 21:22
Bydlisko: Košťany nad Turcom (skoro MT)

Re: Dočasne odhlasenie vozidla.

Príspevok od používateľa tofak » Pondelok, 22. Mája 2017, 11:35

Za poplatok 5eur ti hocikedy vratia znacky, neni to limitovane, len musis mat so sebou platnu zluvu o poistke ktora plati uz v den ked si prides po znacky.
0. od 24.11.2018 aj UFO - 1,8 i-Vtec 103kW
1. Corolla E11 - 4ZZ-FE
2. Carina TA62 (r.v.1982) - 3T
Ex: Starlet darca EP 82- 4E FE
Ex: Starlet EP82-2E E,swap 4E FE(62 kW)
Ex: Carina 2- 4A FE(74 kW)
Ex: Carina E- 4A FE(85 kW)
Ex: Corolla AE86- 4A GE

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: Dočasne odhlasenie vozidla.

Príspevok od používateľa AndyGTP » Utorok, 23. Mája 2017, 23:27

aby ste mi verili, ako to je s tym skur.. Sencom, tak dnes 23.5 (utorok) sa nedalo zaregistrovat na termin na DI skor ako pondelok 5.6. Snad tato presne 2 tyzdnova lehota je dostatocne ilustrativna, ze ako "dobre" to "funguje" v praxi.

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných