Pripojenie mp3 k original radiu w58802

Fórum o všetkom, čo vás zaujíma ...

Moderátor: Elvis

Používateľov profilový obrázok
ceno
panic
Príspevky: 28
Dátum registrácie: Pondelok, 24. Novembra 2008, 11:47

Pripojenie mp3 k original radiu w58802

Príspevok od používateľa ceno » Streda, 3. Apríla 2013, 22:10

Mam problem, ktory uz cca v roku 2006 riesil nejaky Greek z Aten, takze asi to je riesitelne, ale k veci.... Mam radio s oznacenim w58802 s CD a je knemu pripojena Toyota GPS, ktoru mam pod sedackou. GPS je na vyhodenie, bo tam mam iba talianske CD a nove CD vraj cca 200€, takze je jasne, ze pouzivam gps v smartfone a hotowo. Chcem k tomu radiu priamo pripojit mp3, skratka cokolvek s 3.5mm jack vystupom. Viem o rieseniach za 100€, ktore sa vedia tvarit ako cd menic (myslim ze sa to vola xlink), ale to ozeliem a budem radsej pouzivat fm transmitter, aj ked zvuk je horsi.... Moj umysel je pomocou 12 pinoveho konektoru ktorym sa k danemu radiu pripaja CD menic alebo GPS pripojit audio in kabel s 3.5mm jackom. Moja otazka, je to mozneee? A ak ano, tak ako? Videl som niekde popis jednotlivych pinov, a je tam lavy/pravy +,-, takze tak by sa mali dat pripojit pravy/lavy kanal, ale ako to aktivovat? Ked kabel vytiahnem z GPS, tak mi lavy predny reprak prestane fungovat. Uz ste to niekto riesili? Ako na to? vopred diky.
Corolla Combi 2.0 d-4d 66kw,'03,5.4l/100km

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných