Servis Zilina

Fórum o všetkom, čo vás zaujíma ...

Moderátor: Elvis

marion
nula
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Utorok, 4. Januára 2011, 15:49

Servis Zilina

Príspevok od používateľa marion » Štvrtok, 18. Októbra 2012, 07:52

Ahojte,
Viem ze sa o tom uz pisalo no nasiel som kontakt len na KNM. Neviete este o niekom blizsie v ZA co robi servis? Mam auris a rad by som opustil autorizovany servis v ZA. Pocul som o niekom v Horkach tak pls ak mate kontakt resp. aj na niekoho ineho poradte.Dakujem pekne.

Používateľov profilový obrázok
grexos
Toyota guru
Príspevky: 2461
Dátum registrácie: Štvrtok, 8. Marca 2007, 10:27
Bydlisko: Gbely
Kontaktovať používateľa:

Re: Servis Zilina

Príspevok od používateľa grexos » Štvrtok, 18. Októbra 2012, 08:19

Dobry servis robil Lubos z ruzomberku co viem. Rasto mozno poradi viac
Corolla TE71 GT 2T-G
Previa TCR1 2TZ-FE
Yaris 2 1.3
Mazda 5 2i
Ex: Ford Cortina MK3, AE111L, H Stream 2.0, AE92L GTi

tofak
Toyota guru
Príspevky: 1314
Dátum registrácie: Nedeľa, 29. Júna 2008, 21:22
Bydlisko: Košťany nad Turcom (skoro MT)

Re: Servis Zilina

Príspevok od používateľa tofak » Štvrtok, 18. Októbra 2012, 10:22

Cislo som mal, ale zmizlo so starym telefonom. Ale ked pojdes od ZA do Horok tak hned prvy dom na lavo. Na dvore sa to bude urcite riadne Toyotit to neprehliadnes. Myslim, ze ked len tak na blink zazvonis urcite mu to nebude vadit, pan je total v pohode.
0. od 24.11.2018 aj UFO - 1,8 i-Vtec 103kW
1. Corolla E11 - 4ZZ-FE
2. Carina TA62 (r.v.1982) - 3T
Ex: Starlet darca EP 82- 4E FE
Ex: Starlet EP82-2E E,swap 4E FE(62 kW)
Ex: Carina 2- 4A FE(74 kW)
Ex: Carina E- 4A FE(85 kW)
Ex: Corolla AE86- 4A GE

marion
nula
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Utorok, 4. Januára 2011, 15:49

Re: Servis Zilina

Príspevok od používateľa marion » Štvrtok, 18. Októbra 2012, 12:56

Ok, super. Pojdem sa previest a hladat Toyoty :-) Mas s nim aj realnu skusenost? Aku? Dik.

tofak
Toyota guru
Príspevky: 1314
Dátum registrácie: Nedeľa, 29. Júna 2008, 21:22
Bydlisko: Košťany nad Turcom (skoro MT)

Re: Servis Zilina

Príspevok od používateľa tofak » Štvrtok, 18. Októbra 2012, 15:00

Moja skusenost je len ze mal plny dvor aj garaz Toy na opravu a ze ma toho ozaj vela. Kupoval som od neho motor a nechcel na nom zarobit, dokonca ho ani nechvalil a nic nezatajoval. Paradne sme si pokecali , fajn clovek a urcite aj majster.
0. od 24.11.2018 aj UFO - 1,8 i-Vtec 103kW
1. Corolla E11 - 4ZZ-FE
2. Carina TA62 (r.v.1982) - 3T
Ex: Starlet darca EP 82- 4E FE
Ex: Starlet EP82-2E E,swap 4E FE(62 kW)
Ex: Carina 2- 4A FE(74 kW)
Ex: Carina E- 4A FE(85 kW)
Ex: Corolla AE86- 4A GE

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: Servis Zilina

Príspevok od používateľa spider207 » Štvrtok, 18. Októbra 2012, 15:35

Ja mam dvorneho mechanika v Trnovom (momentalne to mam zo ZV pomerne daleko, ale oplati sa mi chodit za nim), som s nim maximalne spokojny, servisuje tam aj bracho aj oco.. Mlady chalan + jeho kamos robi vo firme s nahradnymi dielmi, takze sa vhodne doplnaju, nie je problem objednat, vyskusat a ked nepasuje tak objednaju ine.. samozrejme zaplatis len za to co Ti nakoniec daju na auto.. Casu uz ma sice pomenej odkedy zacal full-time pracovat, ale na auta si stale cas najde. Keby si nepochodil v Horkach tak napis SS a dam Ti jeho kontakt, hadam sa neurazi.

Používateľov profilový obrázok
tomtoylc
panic
Príspevky: 55
Dátum registrácie: Sobota, 9. Marca 2013, 09:45
Bydlisko: ZA (SK) / OV (CZ)

Re: Servis Zilina

Príspevok od používateľa tomtoylc » Nedeľa, 10. Marca 2013, 19:47

pána v Hôrkach poznám a môžem doporučiť :!:
... len pre informáciu pán robil v žilinskej toyote takže to nebude žiadný fušér ... no je pravda, že roboty ma vždy nad hlavu a nestíha ... ja mám auto u neho už 4 mesiace :D
... dva krát som si dal opravovať karosériu na Lande a som v celku spojný resp. na koniec tej druhej opravy ešte len čakám :D :)
Land Cruiser family :arrow: : EX: HJ60 , KZJ 70 VX , KZJ 70 LX ,HDJ 80 VX ,KDJ 150 Executive , EX: LJ70 LX
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
tomtoylc
panic
Príspevky: 55
Dátum registrácie: Sobota, 9. Marca 2013, 09:45
Bydlisko: ZA (SK) / OV (CZ)

Re: Servis Zilina

Príspevok od používateľa tomtoylc » Utorok, 25. Júna 2013, 16:31

tak auto tam je už 8 mesiacov a už strácam nervy takže ak to nebude piatok hotové tak bude zle nedobre :!: :evil:
(a to bola robota max na mesiac ani to nie)
Land Cruiser family :arrow: : EX: HJ60 , KZJ 70 VX , KZJ 70 LX ,HDJ 80 VX ,KDJ 150 Executive , EX: LJ70 LX
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
moschino
lexusák
Príspevky: 728
Dátum registrácie: Nedeľa, 7. Júna 2009, 23:00
Bydlisko: BA

Re: Servis Zilina

Príspevok od používateľa moschino » Utorok, 25. Júna 2013, 23:12

Neviem, nedokazem pochopit zmyslanie podobnych ludi ktori si naberu roboty a zakaznici cakaju. Ano je blbe ked zakaznikovi povie clovek nie, ale ked je dohoda mozna a zakaznik by pockal, tak by to bolo lepsie. Dobre po nehode, alebo podobne ked sa caka na diely, volny zdvihak atd nevravim ze mesiac je relativne dostacujuci cas na rozobranie a zlozenie ale za osem mesiacov ja lama co som v podstate len ,,prijmaci technik,, (rozumej viem dost dobre kde co je a vyznam sa a co to obcas vymenim) tak by som rozlozil a zlozil komplet moj lexus.... Nie to este fachman.... Ber auto od neho, teda ja by som bral....
EX: TOYOTA Corolla E11

ist das auto und LEXUS!

Používateľov profilový obrázok
tomtoylc
panic
Príspevky: 55
Dátum registrácie: Sobota, 9. Marca 2013, 09:45
Bydlisko: ZA (SK) / OV (CZ)

Re: Servis Zilina

Príspevok od používateľa tomtoylc » Streda, 26. Júna 2013, 13:03

mám to v pláne - ho zobrať pokiaľ to nebude v piatok hotové
... ja som mu síce povedal, že to neponáhľa ale tým som nemyslel, že mu tam to auto nechám stáť rok
... navyše termín dokončenia posunul 5 krát a minimálne 5 krát som mu volal alebo písal
... auto tam stojí od konca októbra - najskôr povedal, že bude auto hotové pred vianocami potom v januári , apríl máj ... a už je jún ... a možno tých termínov bolo aj viac

aby som bol konkrétny tak opaviť mal : zadné lémy až po prahy (pod plastami to bolo trochu prehnité - ale inak to vidno nebolo), bublina pod čelným oknom , jedna menšia premáčklina na zadných dverách a následne opravované časti do farby a laku + nástrek dutín a komplet podvozku
... potom už len drobnosti ako výmena združených zadných svetlometov, výmena vzduchového a palivového filtra a ešte blbol spínač predného pohonu 4x4
... toť vše

a bavíme sa o tomto aute
http://www.flickr.com/photos/tomtoylc/8 ... otostream/

btw. už sme dávali opravovať pred 2 rokmi jedno auto (také isté)
... vtedy auto opravil za dva týždne , cena slušná ... no teraz je auto zrelé na opravu znova ale v tomto prípade to skôr odfláknul lakýrnik

nechcem mu tu robiť zle méno, robil v toyote a videl som čo za autá opravil preto som auto dal opraviť práve k nemu
... vie spraviť a dá sa s ním dohodnúť ale toto trošku (dosť) prehnal
Land Cruiser family :arrow: : EX: HJ60 , KZJ 70 VX , KZJ 70 LX ,HDJ 80 VX ,KDJ 150 Executive , EX: LJ70 LX
Obrázok

tofak
Toyota guru
Príspevky: 1314
Dátum registrácie: Nedeľa, 29. Júna 2008, 21:22
Bydlisko: Košťany nad Turcom (skoro MT)

Re: Servis Zilina

Príspevok od používateľa tofak » Streda, 26. Júna 2013, 13:36

Mal ti radsej povedat, ze to nespravi ako ta natahovat, ved toto ti mohol spravit daky autoklampiar.
Ked som tam bol ja tak skor vyzeral ze spravi vsetko teda okrem vyvarania a lakovania.
0. od 24.11.2018 aj UFO - 1,8 i-Vtec 103kW
1. Corolla E11 - 4ZZ-FE
2. Carina TA62 (r.v.1982) - 3T
Ex: Starlet darca EP 82- 4E FE
Ex: Starlet EP82-2E E,swap 4E FE(62 kW)
Ex: Carina 2- 4A FE(74 kW)
Ex: Carina E- 4A FE(85 kW)
Ex: Corolla AE86- 4A GE

Používateľov profilový obrázok
tomtoylc
panic
Príspevky: 55
Dátum registrácie: Sobota, 9. Marca 2013, 09:45
Bydlisko: ZA (SK) / OV (CZ)

Re: Servis Zilina

Príspevok od používateľa tomtoylc » Streda, 26. Júna 2013, 14:33

ja som mu povedal čo bude treba opraviť ... on súhlasil ... a normálne opravuje aj menšie búračky takže v tom problém nebude
Land Cruiser family :arrow: : EX: HJ60 , KZJ 70 VX , KZJ 70 LX ,HDJ 80 VX ,KDJ 150 Executive , EX: LJ70 LX
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
tomtoylc
panic
Príspevky: 55
Dátum registrácie: Sobota, 9. Marca 2013, 09:45
Bydlisko: ZA (SK) / OV (CZ)

Re: Servis Zilina

Príspevok od používateľa tomtoylc » Piatok, 12. Júla 2013, 18:11

tak nakoniec som si to nechal preležať v hlave a nechal som mu to nech to už dorobí
... áno je 12.7 čo znamená, že tam auto dolodokopy 8 mesiacov aj 2 týždne
... dnes som si bol po auto
... môžem len povedať, že s opravou som spokojný a napriek tomu čo sa udialo tak by som dal opraviť auto znova
... na cene sme sa tiež dohodli
... sám povedal, že ho to mrzí a že je rád že som ho nezbil :mrgreen:
... a dodal mi aj foto-dokumentaciu z opravi
Land Cruiser family :arrow: : EX: HJ60 , KZJ 70 VX , KZJ 70 LX ,HDJ 80 VX ,KDJ 150 Executive , EX: LJ70 LX
Obrázok

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných