Bezpecnostne sroby - pls help!!!

Fórum o všetkom, čo vás zaujíma ...

Moderátor: Elvis

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: Bezpecnostne sroby - pls help!!!

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Pondelok, 15. Októbra 2012, 15:50

este ze som si za ne nic nepytal, teraz by som sa citil este blbsie... no umna fungovali do prdele... :roll:
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: Bezpecnostne sroby - pls help!!!

Príspevok od používateľa spider207 » Pondelok, 15. Októbra 2012, 15:55

V poho Gabo, neries.. aj keby si pytal, tak to nebola Tvoja chyba (teda dufam :mrgreen: ).. Ako tiez nechapem preco to nejako nefachalo, ale keby sa mi toto stalo niekde na mojich 100km cestach, dakujem pekne.. Hlavne, ze uz mozem nahodit zimaky a mal by som dat autu aj sprchu, bo tak ako vyzera zozadu, to som uz teda dlho nevidel..

Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Re: Bezpecnostne sroby - pls help!!!

Príspevok od používateľa drgi » Pondelok, 15. Októbra 2012, 16:34

spider207 napísal:Problém vyriešený! Skočil som do profi-pneuservisu tu vo Zvolene, chlapík musel trošku pomajstrovať ale išlo to nakoniec povoliť. Posledný bezpečnostný mi odovzdával so slovami: "A môžete to celé rovno vyhodiť." Ako bonus bol, že za to ani nič nechcel, takže u mňa spokojnosť najvyššia.

Gabovi aj napriek tomu ďakujem za šróby, účel plnili na 120% (naozaj bežne dostupnými pomôckami nešli ani povoliť :D ).
no vidis, to nebola chyba, ale standardna fukcia tych srobov. mozes si pytat tantiemy od vyrobcu za reklamu :mrgreen:
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: Bezpecnostne sroby - pls help!!!

Príspevok od používateľa spider207 » Pondelok, 15. Októbra 2012, 20:27

No len bezny smrtelnik by predpokladal, ze origo nadstavcom tie bezpecaky aj pojdu dole :D Ale hlavne, ze to uz mam za sebou. Teda vlastne, ze tie sroby to uz maju za sebou :mrgreen:

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: Bezpecnostne sroby - pls help!!!

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Pondelok, 15. Októbra 2012, 20:47

zrejme si ten bezpecakovy adapter natiahol pri zatahovani... nemas foto, ako to vyzera? co presne bola pricina zlyhania?
110Nm uplne staci na zatiahnutie.. ja teraz tie lahke duralove matky dotahujem len na 100Nm..
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: Bezpecnostne sroby - pls help!!!

Príspevok od používateľa spider207 » Utorok, 16. Októbra 2012, 17:10

mohlo by byt, nevedel som, ze sa bezpecaky maju zatahovat menej (mal by som aj ten rozum obcas pouzit :mrgreen: ), na druhej strane nikdy veci nezatahujem tak aby to uz neslo v zivote povolit.. na tom som sa uz par krat pekne popalil :D videl by som to na suhru viacerych okolnosti - moje vacsie zatiahnutie, dotahovanie krutenim kolies (pri jazde), pri demontazi obruseny adapter alebo sroby.. kombinacia tohto by mohla viest ku spominanemu problemu..
foto nemam, ale sroby aj s adapterom stale su, tak Ti ich mozem kludne vratit ak by si chcel :D

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných