Problem s motorom 1az-fe

Fórum o všetkom, čo vás zaujíma ...

Moderátor: Elvis

Jarooo
nula
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Streda, 5. Októbra 2011, 17:14

Problem s motorom 1az-fe

Príspevok od používateľa Jarooo » Streda, 5. Októbra 2011, 19:31

Ahojte , mam Rav 4 s motorom 2.0vvti ktory bol davany do modelov 01-05 a problem spociva v tom, ze ked sa este len motor zohrieva tj tak 1 az 1.5km mi po preradeni na neutral zhasne.. jednoducho neudrzi otacky,rozsvietia sa kontrolky a hotovo. Po opatovnom nastartovani uz to nespravi ani po zohriati na prevadzkovu teplotu ani ked idem usek cca do 1km so studenym motorom. Ked necham
auto zohriat tak do 5 min tak to nespravi taktiez. Tak isto to nerobi ani ked je vonku aspon 20 stupnov a viac. Problem uz zacina ked je pod tych 15 az po -minusove teploty.

Na aute som uz dal vymenit sviecky ,palivovy filter,vzduch filter,precistit skrtiacu klapku, 3x som bol na diagnostike ktora 2x nic neukazala 1x mi spomenuli nejaky snimac polohy hriadele ale po vymazani tam uz nebola. Chystam sa do servisu na diagnostiku ci tam nebude zas ked uz mi to 2x od poslednej diagnostiky tak chciplo.

Este chcem skusit vymenit volnobezny ventil ,pripadne snimac teploty motora ,chlad.kvapaliny alebo uz neviem co :? .

Az mal uz niekto s tymto skusenost v com to bolo,rsp. v com by to mohlo byt tak by som poprosil o info :D

Dikiiii

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných