SAMOOBSLUZNA autoumyvarka

Fórum o všetkom, čo vás zaujíma ...

Moderátor: Elvis

emel
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Nedeľa, 13. Júna 2010, 23:59
Bydlisko: Kosice

SAMOOBSLUZNA autoumyvarka

Príspevok od používateľa emel » Streda, 28. Septembra 2011, 15:21

Ahojte toyotaci,

viete mi poradit nejaku nejaku samoobsluznu autoumyvarku v Kosiciach? Skusal som aj googlit, ale nasiel som len rucne autoumyvarky (teda auto vam rucne umyva niekto iny, nie vy). Ja praveze hladam umyvarku, kde si mozem cele auto umyt komplet sam, nejake samoobsluzne boxy, ako ma OMV na Juznej triede, hodim zeton (pripadne 50 centov), zoberiem pistol a umyvam cca 1.5 minuty (myslim, ze tak byva nastaveny impulz...)
Neverim, ze samoobsluzne boxy na OMV na Juznej triede su jedine v Kosiciach...

Vdaka za rady :)

Používateľov profilový obrázok
jarson
toyoťák
Príspevky: 660
Dátum registrácie: Pondelok, 12. Mája 2008, 17:09
Bydlisko: Rožňava

Re: SAMOOBSLUZNA autoumyvarka

Príspevok od používateľa jarson » Streda, 28. Septembra 2011, 15:59

u nas v roznave mame - 4 programy: umytie, oplach, vosk, lestidlo. sam si umyvas aj prepinas. ak chces , mozes sa hrat hoci hodinu :lol: priemerne auto umujes za cca 3€.
len je to miligram vedla od kosic :D
Civic 1.8 FD7 06 Turkey Obrázok
Carina E 1.6 XLi Lift japan 92Obrázok
Carina E 1.8 GLi Lift UK 96 R.I.P.

Používateľov profilový obrázok
scream
toyoťák
Príspevky: 753
Dátum registrácie: Pondelok, 7. Marca 2011, 09:28
Bydlisko: Kosice

Re: SAMOOBSLUZNA autoumyvarka

Príspevok od používateľa scream » Streda, 28. Septembra 2011, 16:06

tomu ver, ze nie su:) ... Boxy ako hladas, su na jazere hned vedla pumpy lukoil. No a cerstvo otvorene su aj pred mojou robotou na Polskej ulici (vzdusnou ciarou mozno 200m od boxov na OMW:) ), chodim okolo nich kazdy den ale este som nemal tu cest vyskusat:)

Ak dodrzis postup 1-2-3-4 tak sa da pekne umyt auto bez kropajov od vody za 2,5-3E, nevyhoda je, ze je zakaz pouzivat vlastnu chemiu ako aj umyvat motor koli cistickam vody.
Swift Sport ZC32S
Mazda 626 2002 1.8
ex:Accord Cl9 2.4 Vtec-i
ex:Celica 7A-FE
ex: Felicia 1.3 1999

emel
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Nedeľa, 13. Júna 2010, 23:59
Bydlisko: Kosice

Re: SAMOOBSLUZNA autoumyvarka

Príspevok od používateľa emel » Piatok, 7. Októbra 2011, 11:09

Scream, myslis tie akoze "bezdotykove"? Bol som v nich, nie je to zle, ale relativne drahe. Za 50 contov, co je jeden impulz nestihnes ani poriadne obist auto. Ak chces umyt naozaj kvalitne, priprav si tak cca 6 az 8 eur, inak neumyjes poriadne.
Navyse fungovali vtedy len 2 boxy, hoci ich je tam 4 alebo 5.
Najlepsiu skusenost v Kosiciach mam na OMV boxoch, kde sa clovek v pohode zmesti do 4 eur a za 5 eur umyje aj povysava :-)

Používateľov profilový obrázok
scream
toyoťák
Príspevky: 753
Dátum registrácie: Pondelok, 7. Marca 2011, 09:28
Bydlisko: Kosice

Re: SAMOOBSLUZNA autoumyvarka

Príspevok od používateľa scream » Sobota, 8. Októbra 2011, 13:16

no ja som (na jazere) pocitovo odsledoval viac veci ako to funguje...

- ked hodis len 50cent tak to ozaj rychlo zmizne.
- pri 1. mikroprasok, to tiez mizne velmi rychlo
- pri 2. oplachnutie vodou mozes striekat do aleluja:)
- pri 3-4 uz staci len obehnut rychlo auto (karoseriu), cize z toho sa nestriela...

Cize moj postup:

Hodim naraz 2,5-3E podla toho ako je zasraty spodok auta od blata

a) dam 1. mikroprasok a co najrychlejsie obehnem cele auto nech sa rozpusta spina, kolesa a blatniky len navlhcim a moc sa im nevenujem
b) dam 2. cista voda, pekne vystriekam kolieska, blatniky, musky a celu karoseriu
c) podla kreditu, co mi ostane dam 3.,4. alebo len 4. kde len rychlo obehnem karoseriou, kedze auto je uz ciste....

este sa mi nestalo aby som za 3E nestihol poriadne umyt auto.

No a bol som to testnut aj na tej polskej minule a tam ked som hodil 3E tak som stihol vsetkych 5 programov prejst a nakonci som len tak striekal disky lebo uz som nemal co stou vodou robit :)... je tam naviac 1. nejaka aktivna pena a 2. miroprasok.
Swift Sport ZC32S
Mazda 626 2002 1.8
ex:Accord Cl9 2.4 Vtec-i
ex:Celica 7A-FE
ex: Felicia 1.3 1999

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných