Ako prehovorit cloveka, aby si kupil Toyotu? :)

Fórum o všetkom, čo vás zaujíma ...

Moderátor: Elvis

ToyoCarE

Re: Ako prehovorit cloveka, aby si kupil Toyotu? :)

Príspevok od používateľa ToyoCarE » Pondelok, 29. Augusta 2011, 12:12

drgi: ak chces nieco ine,, tak si to kup,, my sme zatazeni na Toyoty,, a proste aj ja si chcem urobit Carinu s motorom 175PS,, proste pre mna je to Toyota,, a nikdy nic ine nechcem,, ak sa ti paci Megane,, tak si to kup,, pre mna je to kopa hnisu, bordelu a neviem coho,, si vezmi taky priklad,, peugeot 405,, totalny nepodarok,, mal som 3kusy,, v maximalnej verzii mal turbo motor a vykon 200PS,, ja osobne by som si do toho ani nesadol,, pretoze to auto je nebezpecne aj pri motor 1,6,,, takze nieje tazke urobit na akomkolvek aute urobit trebars aj 500PS,,

este nieco,, FT86 uz tu mala byt,, pretoze jej vypaluje rybnik napr Hyundai Coupe,, takze ak nepride tento rok,, tak vela ludi sa nedocka,, a kupia si nieco ine,.... takze,, kto si chce,, tak si urobi Toyotu podla vlastneho gusta,,

este nieco,, kto si chce postavit lahodku,, tak peniaze ho netrapia,, takze nezalezi na tom, ze niekto da do auta viac penazi ako stoji nejaka francuzska horcica,, su tu luia, ktori do obycajnej generalky motora vedia dat cez 4 000€,, a nevadi im to, pretoze ide o TOYOTY,, proste ide o nic ine len o patriotizmus,,

Používateľov profilový obrázok
sonnicek
Toyota guru
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: Utorok, 9. Novembra 2010, 19:51
Bydlisko: Bratislava - Nove Mesto

Re: Ako prehovorit cloveka, aby si kupil Toyotu? :)

Príspevok od používateľa sonnicek » Pondelok, 29. Augusta 2011, 12:53

a samozrejme pocit ze mas nieco originalne a si jediny na svete ;-)
Corolla 1.4 VVT-i, 71 kW, r.v. 2003, update 1.2.2012 priemerka na palubnom uz neukazuje nic :)

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: Ako prehovorit cloveka, aby si kupil Toyotu? :)

Príspevok od používateľa spider207 » Pondelok, 29. Augusta 2011, 12:54

FT86ka ma byt tusim oficialne od roku 2012, ak ma pamat neklame.. osobne si radsej pockam na kvalitne auticko od Toyoty ako sa uponalhat a zobrat nieco ine, pochybne. Aj ked nehovorim, ten Hyundai ma celkom dobre ohlasy v testoch, navyse pre neho hra cena a je pravda, ze aj ked ktovie ako to auto bude slapat za 3, 4, 5 rokov tak si to dnes mnohi ludia kupia a ked budu mat taketo auto tak ho nebudu za pol roka abo rok predavat aby si kupili FT86.. takze ano, vlastne suhlasim, ze FTcko by malo prist cim skor..

inak k tym scirocco, megane GT, clio sport a podobne - tymto autam tiez neviem prist na chut resp. neviem co sa na tom ludom paci, ale budiz. Kazdy mame iny vkus.

Používateľov profilový obrázok
sonnicek
Toyota guru
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: Utorok, 9. Novembra 2010, 19:51
Bydlisko: Bratislava - Nove Mesto

Re: Ako prehovorit cloveka, aby si kupil Toyotu? :)

Príspevok od používateľa sonnicek » Pondelok, 29. Augusta 2011, 14:05

spider207 napísal: inak k tym scirocco, megane GT, clio sport a podobne - tymto autam tiez neviem prist na chut resp. neviem co sa na tom ludom paci, ale budiz. Kazdy mame iny vkus.
to su take imidzovky pre ludi ktory maju vela penazi a ziadnu rodinu (aj FT86) pretoze pre mna ako obycajneho smrtelnika to auto nema ziadny zmysel s takou cenou, budem si kupovat auto za 30 tisic euro ktore vytiahnem o slnecnom vikende? alebo si kupim GT4-ku za nejakych 6000-7000?
Corolla 1.4 VVT-i, 71 kW, r.v. 2003, update 1.2.2012 priemerka na palubnom uz neukazuje nic :)

ToyoCarE

Re: Ako prehovorit cloveka, aby si kupil Toyotu? :)

Príspevok od používateľa ToyoCarE » Pondelok, 29. Augusta 2011, 15:08

pre mna je dolezite napr aj to, ze Toyota ma tituly v rally,, kolko ich ziskal Renault,, alebo VW? Potom budu tie znacky pre mna nieco znamenat,, samozrejme, ze napr v pusti dosahuju tieto znacky nejake uspechy,, ale to nic neznamena. takze Celica, Carina, Corolla, Camry, atd,, ostatne vo svete su smeti. Zoberme si aj to, ze GT verzie modelov EU znaciek niesu masovky,, ale limitovane verzie,, takze nechajme sa prekvapit,, mozno aj Toyota nieco take vymysli,,

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: Ako prehovorit cloveka, aby si kupil Toyotu? :)

Príspevok od používateľa spider207 » Pondelok, 29. Augusta 2011, 17:03

titul v relly je cisto marketingova zalezitost, si zober Citroen - kolko ten ma titulov a ake su to v skutocnosti auta? to ma tak hupave podvozky a tak nekomunikativne riadenie, ze to az boli.. to iste aj F1, keby tam aj renault bol neviem aky top tak seriovky su tie auta uplne inak zamerane, ziadna "formula" na beznej ceste z toho nikdy nebola a ani nebude..

Používateľov profilový obrázok
sonnicek
Toyota guru
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: Utorok, 9. Novembra 2010, 19:51
Bydlisko: Bratislava - Nove Mesto

Re: Ako prehovorit cloveka, aby si kupil Toyotu? :)

Príspevok od používateľa sonnicek » Pondelok, 29. Augusta 2011, 18:09

nie je to len cisty marketing su tam aj technologie ktore sa potom prenasaju k nam beznym smrtelnikom
Corolla 1.4 VVT-i, 71 kW, r.v. 2003, update 1.2.2012 priemerka na palubnom uz neukazuje nic :)

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: Ako prehovorit cloveka, aby si kupil Toyotu? :)

Príspevok od používateľa spider207 » Pondelok, 29. Augusta 2011, 20:22

ano, v pripade F1 nejaky KERS alebo predtym radenie pod volantom a pod, to ano.. ale to je len zlomok technologie a tie auta su uplne ine.. a to nehovorim o rallye, tam jedine co je zhodne so seriovym autom je tvar karoserie.. ako som spominal, moze mat citroen aj 15 titulov v rallye a v zivote by som si to auto nekupil, proste typicky francuz so vsetkym co mi na nich nevyhovuje :)

Používateľov profilový obrázok
sonnicek
Toyota guru
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: Utorok, 9. Novembra 2010, 19:51
Bydlisko: Bratislava - Nove Mesto

Re: Ako prehovorit cloveka, aby si kupil Toyotu? :)

Príspevok od používateľa sonnicek » Pondelok, 29. Augusta 2011, 21:44

urcite sa mylis, tam ide napriklad o pouzite materialy a spravanie aut, mnoho a mnoho dalsich poznatkov ktore ziskaju pri rallye, tie auta nemusia mat toho vela rovnakeho ale to co funguje pri rally autach pri niekolkonasobnom zatazeni preco by nemalo fungovat pri beznych vozidlach?
Corolla 1.4 VVT-i, 71 kW, r.v. 2003, update 1.2.2012 priemerka na palubnom uz neukazuje nic :)

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: Ako prehovorit cloveka, aby si kupil Toyotu? :)

Príspevok od používateľa spider207 » Utorok, 30. Augusta 2011, 16:40

vsak jasne, poznatky sa daju vyuzit alebo aspon nieco z toho vytazit.. ale proste riadit sa tym, ze tato znacka ma xy titulov v rallye alebo F1 tak si ju preto kupim, mi pride trosku.. usmevne :) ono mozno to zle chapem, ale je naivne si mysliet, ze ked C4ka vyhrava s Loebom vsetko mozne a ma v rallye napr. dobry podvozok, ze je taka aj seriovka.. staci sa v tom aute previest a vieme ktora bije :) ale marketing je marketing..

Používateľov profilový obrázok
sonnicek
Toyota guru
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: Utorok, 9. Novembra 2010, 19:51
Bydlisko: Bratislava - Nove Mesto

Re: Ako prehovorit cloveka, aby si kupil Toyotu? :)

Príspevok od používateľa sonnicek » Utorok, 30. Augusta 2011, 21:02

dnes to uz nejsu milove kroky to je jasne
Corolla 1.4 VVT-i, 71 kW, r.v. 2003, update 1.2.2012 priemerka na palubnom uz neukazuje nic :)

Používateľov profilový obrázok
smutok
Toyota guru
Príspevky: 2145
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Marca 2008, 15:12
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: Ako prehovorit cloveka, aby si kupil Toyotu? :)

Príspevok od používateľa smutok » Štvrtok, 1. Septembra 2011, 10:07

Inak vypisujete tu ake auto vam chyba, a kupili ste vobec take auto nove, je jedno od akej automobilky? Vyrobcu nezaujma banda nadsencov co kupuju 10 a viacrocne vraky a staraju sa o nie ako keby mali doma zberatelsky kusok. Vyrobcu zaujma len to ake nove auta sa kupuju a ci potom najdu odbyt ako ojazdene je mu fakt jedno.
EE111 4EFE ATM3FC, LXH12 2L MTM, SCP10 1NZFE MTM5F, ACV30 2AZFE ATM, ZZE120 4ZZFE MTM5F, KSP90 1KRFE MTM5F, AE111 4AGE MTM6F, NDE180 1NDTV MTM6F, NSP130 1NRFE MTM6FS, ZRE181 1ZRFAE CVT, NHP130 1NZFXE CVT

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 46 neregistrovaných