zmena akcie pri kupe vozidla

Fórum o všetkom, čo vás zaujíma ...

Moderátor: Elvis

Používateľov profilový obrázok
diana3
panic
Príspevky: 55
Dátum registrácie: Sobota, 25. Júna 2011, 10:35
Bydlisko: Bratislava

zmena akcie pri kupe vozidla

Príspevok od používateľa diana3 » Piatok, 15. Júla 2011, 20:13

Caute @,

mam taku otazku, zaujima ma vas nazor.

Nemate niekto skusenost s tym, ze ak si objednate auto (zaplatite zalohu), na auto sa caka 6 tyzdnov a pocas tych 6 tyzdnov sa zmeni akcia na dane auto, po 6 tyzdnoch idete vyplatit zvysnych 90% auta a ze co dostanete... Ci s tou vybavou, kt. bola, ked ste platili zalohu, alebo s vybavou, ked platite zvysnu ciastku?

zaujimam sa o to preto, lebo tie veci/tu vybavu co k autu davali aj pred tymi 2-3 tyzdnami, ked som bola dat zalohu ponukaju nadalej, nejake veci mi ponukli naviac, ale momentalne k toyote davaju aj zimne kolesa. akoze nijak extra ma to nestve, len zaujima ma ci tie kolesa sa tykaju aj mna...

dakujem za kazdy nazor :)
Toyota Auris, 1.6 Valvematic Luna + parkovacie senzory + cierne skla, biele. Kupene 22.8.2011

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: zmena akcie pri kupe vozidla

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Piatok, 15. Júla 2011, 22:17

podla mna by to bolo logickejsie dostat to, na com ste sa dohodli pri plateni zalohy...
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
grexos
Toyota guru
Príspevky: 2461
Dátum registrácie: Štvrtok, 8. Marca 2007, 10:27
Bydlisko: Gbely
Kontaktovať používateľa:

Re: zmena akcie pri kupe vozidla

Príspevok od používateľa grexos » Piatok, 15. Júla 2011, 22:38

Nemas nejaku zmluvu alebo nieco ?
Corolla TE71 GT 2T-G
Previa TCR1 2TZ-FE
Yaris 2 1.3
Mazda 5 2i
Ex: Ford Cortina MK3, AE111L, H Stream 2.0, AE92L GTi

Používateľov profilový obrázok
diana3
panic
Príspevky: 55
Dátum registrácie: Sobota, 25. Júna 2011, 10:35
Bydlisko: Bratislava

Re: zmena akcie pri kupe vozidla

Príspevok od používateľa diana3 » Piatok, 15. Júla 2011, 22:42

Njn, musim este raz detailne prestudovat zmluvu. Precitala som ju a sustredila sa na ine veci
Toyota Auris, 1.6 Valvematic Luna + parkovacie senzory + cierne skla, biele. Kupene 22.8.2011

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: zmena akcie pri kupe vozidla

Príspevok od používateľa spider207 » Sobota, 16. Júla 2011, 09:08

Malo by platiť to čo ste sa dohodli pri platení zálohy. To je ako ked si objednávaš niečo cez net, kúpiš za nejakú sumu a potom čakáš kým Ti to príde.. a medzitým sa môže zmeniť cena tovaru, ale Ty zaplatíš takú sumu aká bola ked si Ty kupovala..

Používateľov profilový obrázok
diana3
panic
Príspevky: 55
Dátum registrácie: Sobota, 25. Júna 2011, 10:35
Bydlisko: Bratislava

Re: zmena akcie pri kupe vozidla

Príspevok od používateľa diana3 » Sobota, 16. Júla 2011, 11:32

no preve to je to nad cim rozmyslam, nakupujem vela veci cez eshopy a uz 2x sa mi stalo, ze som nieco objednala, dodacia lehota bola ze napr.: o 10 dni, za 8 dni to mali na sklade, napisali mi, ze si po to mozem prist a prekvapilo ma, ze cena bola napriklad nizsia ako pred tym na stranke,a le je pravda, ze som nic neplatila dopredu, iba zavezne rezervovala... ale asi mate pravdu, malo by platit to na com sme sa dohodli pri podpise zmluvy
Toyota Auris, 1.6 Valvematic Luna + parkovacie senzory + cierne skla, biele. Kupene 22.8.2011

Používateľov profilový obrázok
scream
toyoťák
Príspevky: 753
Dátum registrácie: Pondelok, 7. Marca 2011, 09:28
Bydlisko: Kosice

Re: zmena akcie pri kupe vozidla

Príspevok od používateľa scream » Sobota, 16. Júla 2011, 12:17

no ja by som sa urcite snazil vydupat si ten bonus... ides kupovat auto nie bicykel a tam plati "nas zakaznik nas pan" . Cize by som sa zahral na velmi nespokojneho zakaznika a pockal ci sa nieco neudeje. Ak nie, stale to stoji za pokus:)
Swift Sport ZC32S
Mazda 626 2002 1.8
ex:Accord Cl9 2.4 Vtec-i
ex:Celica 7A-FE
ex: Felicia 1.3 1999

Používateľov profilový obrázok
diana3
panic
Príspevky: 55
Dátum registrácie: Sobota, 25. Júna 2011, 10:35
Bydlisko: Bratislava

Re: zmena akcie pri kupe vozidla

Príspevok od používateľa diana3 » Sobota, 16. Júla 2011, 12:22

no opytat sa na to opytam urcite. pozeram papiere co mi dali, tak prvy je jedna A4 - zalohova faktura. tam sa piuse len o zalohe, druhy papier je kupna zmluva na predaj automobilu, ma to 3 strany. pise sa tam ze co je predmet kupy, ale vybava a co k tomu davaju tam nie je detailne podpisana a nie je tam nic ani v tom pripade, ze sa ponuka zmeni, potom su v tej tmluve odseky ako: cena, zaloha, predpokladany termin dodania, ucinnost zmluvy, ochrana os. udajov a to je tak asi vsetko...
Toyota Auris, 1.6 Valvematic Luna + parkovacie senzory + cierne skla, biele. Kupene 22.8.2011

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných