STK v zahraničí

Fórum o všetkom, čo vás zaujíma ...

Moderátor: Elvis

Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

STK v zahraničí

Príspevok od používateľa miguellito » Utorok, 19. Apríla 2011, 10:09

tagže ,mam celicu teraz v čechach a vypršala mi uz aj emiska aj technicka...ide o to ze ci sa da spravit STK v cechach -EU a potom ked ju tu dovezem tak mi to prepisu len na slovenske karticky ako ked som ju kupoval a uznali mi STK

a co je pravdy na tom ze po urcitej dobe od prepadnutia STK by som zas musel ist na policiu a zas komplet overovanie povodu auta a vinko a az potom STK na slovensku?

mucas gracias
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: STK v zahraničí

Príspevok od používateľa spider207 » Utorok, 19. Apríla 2011, 12:04

ola amigo, como estas? :mrgreen:

ak sa nemylim tak stk by si mal robit tam kde mas auto prihlasene, cize v tvojom pripade v SR.. neviem ci by to slo tak ako pri kupe, ale odbornik nie som..
takisto nech sa vyjadria chalani co maju lepsi prehlad aj ohladom prepadnutia, viem, ze tam nejaky limit je, ale nepamatam si ci je to 1 mes, 3 mes, 6 mesiacov.. to by sa chcelo trosku povrtat v zakonoch o cestnej premavke resp o technickej sposobilosti vozidla

Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

Re: STK v zahraničí

Príspevok od používateľa miguellito » Sobota, 23. Apríla 2011, 09:37

no musim to popozerat, kua zas studium nasich zakonov ...sa tesim
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

Používateľov profilový obrázok
Legon
Toyota guru
Príspevky: 1417
Dátum registrácie: Nedeľa, 22. Júna 2008, 02:58
Bydlisko: Jarok
Kontaktovať používateľa:

Re: STK v zahraničí

Príspevok od používateľa Legon » Nedeľa, 24. Apríla 2011, 09:05

Malo by sa dat poziadat o odklad z dovodu opravy, ale ako sa to ziada netusim :(

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 43 neregistrovaných