Strana 1 z 1
Zvody teoria v praxy?
Napísané: Piatok, 26. Februára 2010, 00:19
od používateľa Lammer
vcera sa ma kamos pytal ci sa daju zamenit zvody z Toyoty za Hondacke konkr zvod z E9HB za Civic 88-91HB
lebo tu sa nic poriadne neda zohnat .. cize bud celokovove.. ktore prefukne... nik nevie preco alebo papierove (nvm ako sa to presne vola ) za rady vdaka
Re: Zvody teoria v praxy?
Napísané: Pondelok, 1. Marca 2010, 10:13
od používateľa liguere
papierove zvody??? si si isty?
ze tu kopa ludi neovlada gramatiku (vid tvoje v praxy), ale toto uz je moc. ty tu furt vypisujes ake rallye kary stavias a nakoniec tesnenie pod hlavu nazves zvodmi?
celokovove ked ti prefukne....na sportove upravy su niekedy len kruzky. su to take tesniace kruzky, samostatne na kazdy valec (medene tusim byvaju)
Re: Zvody teoria v praxy?
Napísané: Pondelok, 1. Marca 2010, 13:24
od používateľa Rasťo
Chlapi toto je už hodné prehodiť do off topic-u.
Nemám nič proti úpravám, aj keď sa mi nepáčia, tolerujem ich ale niečo iné sú úpravy ktoré vyžadujú manuálnu zručnosť a niečo iné úpravy, ktoré vyžadujú znalosti termodynamiky, mechaniky a iných vied...
Re: Zvody teoria v praxy?
Napísané: Pondelok, 1. Marca 2010, 16:50
od používateľa Lammer
ze tu kopa ludi neovlada gramatiku (vid tvoje v praxy), ale toto uz je moc. ty tu furt vypisujes ake rallye kary stavias a nakoniec tesnenie pod hlavu nazves zvodmi?
kto tu hovori o hlave mam na mysli ZVODY VYFUKOVEHO POTRUBIA... cize hoc pisem jak dilino.. apson necitam medzi riadky
Re: Zvody teoria v praxy?
Napísané: Pondelok, 1. Marca 2010, 19:35
od používateľa stenky
kovove a papierove... nemyslis tesnenie vyfukovych zvodov? asi nie samotne zvody

mne tiez trvalo zo 3-4 precitania kym som pochopil wo-co-gou

zvody ako take su tie "trubky" co vedu plyny z vyfukovych ventilov do vyfuku. tesnenie zvodov je to co to tam tesni

Re: Zvody teoria v praxy?
Napísané: Utorok, 2. Marca 2010, 08:49
od používateľa liguere
tak veru, stenky bude mat nakoniec pravdu. org. prispevok je tak napisany, ze clovek musi citat medzi riadkami, bo jasne to az tak nie je. no a zjavne som ja zle precital. ale sme sa nakoniec dopracovali kam bolo treba.
Re: Zvody teoria v praxy?
Napísané: Utorok, 2. Marca 2010, 23:38
od používateľa Lammer
joj jop moja chyba .. no tak este raz
tesnienie a zvod z hondy ci pasuje do toyoty.. konkr. b16a(ktorekolvek ) do 4A-FE
a rally cary nestavam .. len jednu ..

ostatne len hudba a exterier
Re: Zvody teoria v praxy?
Napísané: Streda, 3. Marca 2010, 02:54
od používateľa Rasťo
NIE
Re: Zvody teoria v praxy?
Napísané: Streda, 3. Marca 2010, 07:18
od používateľa Lammer
vdaka
Re: Zvody teoria v praxy?
Napísané: Streda, 3. Marca 2010, 11:32
od používateľa ToyoCarE
ak ti mam poradit,, tak zavolaj jednemu manikovi vola sa Jan Ferkovic, je z Radosinej,, na pokeci ma nick Jafer1 ,, ma tam aj fotoalbumy co vyraba vyfuky,, robi repliky HKS zvodov,, a myslim ze by si sa s nim vedel dohodnut na niecom,, cislo nanho ak by si chcel ti dam cez SS