pneumatiky

Fórum o všetkom, čo vás zaujíma ...

Moderátor: Elvis

Používateľov profilový obrázok
jarson
toyoťák
Príspevky: 660
Dátum registrácie: Pondelok, 12. Mája 2008, 17:09
Bydlisko: Rožňava

Re: pneumatiky

Príspevok od používateľa jarson » Streda, 2. Marca 2016, 19:24

Hlasujem za nokiany. A je mi jedno co kde testuju. Ja testujem aj tak sam. Jazdil som celorocne na W+ ,zima,sneh,lad,leto,chorvatsko,+40C,dialnica,blato... vsetko uplne v pohode. Akurat nachylne na poskodenie ( hrce a aj prieraz) a s ubudajucim dezenom zvysujuca sa hlucnost. Posledne kym mali 1,6mm odjazdili cca.40tis km v takomto rezime. A to nie su celorocky ale klasicke zimaky.
Civic 1.8 FD7 06 Turkey Obrázok
Carina E 1.6 XLi Lift japan 92Obrázok
Carina E 1.8 GLi Lift UK 96 R.I.P.

Vilec
panic
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Streda, 18. Novembra 2015, 21:13
Bydlisko: Bratislava

Re: pneumatiky

Príspevok od používateľa Vilec » Štvrtok, 10. Marca 2016, 08:11

Ja som tiez so zimnymi nokianmi spokojny. Ale tak poriadna zima ani nebola :D
Skor na leto a stale sa neviem rozhodnut, precital som teraz v poslednom case dobre ohlasy aj na pneu Fulda pripadne Toyo. Cize miesto toho aby sa moj okruh vyberu zuzoval sa zvacsuje - Falken, Fulda, Toyo, pripadne tie Nokiany len tam mi to pride uz zbytocne vela penazi..
Naposledy upravil/-a Vilec v Štvrtok, 10. Marca 2016, 10:27, upravené celkom 2 krát.

Používateľov profilový obrázok
jarson
toyoťák
Príspevky: 660
Dátum registrácie: Pondelok, 12. Mája 2008, 17:09
Bydlisko: Rožňava

Re: pneumatiky

Príspevok od používateľa jarson » Štvrtok, 10. Marca 2016, 10:14

Na jesen som kupil od znameho ( mal carinu po havarii) jeho kolesa a obutim goodyer excellence.
Na to ,ze to su fakt stare gumy, musim povedat ze velmi milo prekvapili. Krasne tiche, krasne to drzi ,aj na vode a ako bonus aj spotreba o cca.0,5l dole. No neboli tam dlho,za chvilu som prezuval na zimu,ale vsak onedlho zase pojdu hore. Akurat,ze som nakoniec vzal len 2,pretoze jedna sa ukazala vadna - podla pneuservisu naraz do vymolu,obrubnika alebo "prebrzdena" - to nikto nezisti...kazdopadne nie je to tou havarkou,vtedy boli obute zimne.
Proste,milo prekvapili a uvazujem o dokupeni tychto dvoch novych,nech su pekne vsetky rovnake. Akurat je prekvapivo problem to zohnat,vsade ponukaju casto len nastupcu tohto dezenu ,nejake "effecient",ak je v ponuke tato ,tak draha (drahsia nez tzv.nastupca), alebo nedostupna. Mimochodom na niektorych strankach dokonca pri nazve maju pri tejto gume ze pre toyota. Zaujmave.
Civic 1.8 FD7 06 Turkey Obrázok
Carina E 1.6 XLi Lift japan 92Obrázok
Carina E 1.8 GLi Lift UK 96 R.I.P.

Používateľov profilový obrázok
brommero
panic
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Piatok, 25. Novembra 2016, 16:29

Re: pneumatiky

Príspevok od používateľa brommero » Piatok, 25. Novembra 2016, 19:57

tiez uvazujem nad kupou po znamom lebo na nove zatial neostali koruny ale cakam ze aj na spotrebu to bude mat nejaky dopad tak uvidim

georgize
panic
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Piatok, 18. Novembra 2016, 08:11

Re: pneumatiky

Príspevok od používateľa georgize » Štvrtok, 1. Decembra 2016, 11:32

brommero napísal:tiez uvazujem nad kupou po znamom lebo na nove zatial neostali koruny ale cakam ze aj na spotrebu to bude mat nejaky dopad tak uvidim
A kolko to tak vychadza ked takto spod ruky zhanas?

Používateľov profilový obrázok
jarson
toyoťák
Príspevky: 660
Dátum registrácie: Pondelok, 12. Mája 2008, 17:09
Bydlisko: Rožňava

Re: pneumatiky

Príspevok od používateľa jarson » Štvrtok, 1. Decembra 2016, 13:20

Oazka sice nie na mna ale poviem ako som to mal ja.
Cena bola 12,50€ za kus, pricom boli na disku ( kedze islo o take iste auto, len sme si vymenili kolesa s tym , ze ja som mu dal moje s obutymi total zjazdenymi a dal mi svoje s obutymi s dezenom cca6mm. Disky boli stav 1:1, jeho mozno o miligram krajsie, boli ocividne menej jazdene nez moje). Takto som usetril dalsie€ za prezutie, kazdopadne bol som aspon prekontrolovat vyvazenie - tam zistili vyssie spominany problem na jednej z tychto pneu.
Civic 1.8 FD7 06 Turkey Obrázok
Carina E 1.6 XLi Lift japan 92Obrázok
Carina E 1.8 GLi Lift UK 96 R.I.P.

michaelis
panic
Príspevky: 34
Dátum registrácie: Štvrtok, 20. Októbra 2016, 13:34

Re: pneumatiky

Príspevok od používateľa michaelis » Utorok, 6. Decembra 2016, 11:51

podla mna je dolezite si toto dobre zvazit, niekedy veci ktore sa riesia prostrednictvom znamych nie su buh vi co :/

Používateľov profilový obrázok
daniellito
panic
Príspevky: 24
Dátum registrácie: Piatok, 14. Októbra 2016, 13:36

Re: pneumatiky

Príspevok od používateľa daniellito » Štvrtok, 8. Decembra 2016, 09:14

Ja som sa nokianom vyhybal som si myslel ze to ma od kvality na mile ale ked ich dal svagor a chvalil si tak som si povedal, ze vyskusam tak uvidime co povie tato zima. Aj ked uz by som aj prijal sneh po celom slovensku nech sa mozem vysantit na novych gumach

Používateľov profilový obrázok
majky
panic
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Pondelok, 23. Januára 2017, 14:02

Re: pneumatiky

Príspevok od používateľa majky » Pondelok, 23. Januára 2017, 14:22

Neviete mi poradit dobre a kvalitne letne pneumatiky? Pytam sa teraz, lebo si myslim, ze budu mat lacnejsie, kedze mame este zimu. Ci ako je to?

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: pneumatiky

Príspevok od používateľa spider207 » Pondelok, 23. Januára 2017, 17:02

To je vysoko subjektivna vec, zalezi ake mas poziadavky a co od toho ocakavas. Je to rovnaka otazka ako "aka farba je najkrajsia?" Ja mam napr. na aute Matadorky Hectora 2 a som s nimi spokojny, aj za dazda. Ked sa na to nestazovali ludia v UK tak som si povedal, ze to vyskusam a na moje jazdenie su uplne v pohode. Ale niekomu by mozno nevyhovovali.

Používateľov profilový obrázok
remusromus
panic
Príspevky: 28
Dátum registrácie: Utorok, 18. Októbra 2016, 12:51

Re: pneumatiky

Príspevok od používateľa remusromus » Utorok, 24. Januára 2017, 13:31

@majky a to chces na ake auto? Treba znacku auta napisat a hlavne velkost. Takto ti to nikto presne nepovie. A myslim si, ze by mali mat lacnejsie letne gumy teraz v zimmnom obdobi.

Používateľov profilový obrázok
davidosss
panic
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Pondelok, 17. Októbra 2016, 10:39

Re: pneumatiky

Príspevok od používateľa davidosss » Štvrtok, 26. Januára 2017, 13:08

@majky viesco urcite najdes lacnejsie letne pneumatiky. Napriklad Matadorky maju teraz super akcie skoro za polovicne ceny su letne pneumatiky..Ja som tiez pozeral a boli zo 60eur na 30eur zlacnene. To len musis popozerat a rozhodnut.. Len si hlavne nezabudni pozriet kolkatky potrebujes

Používateľov profilový obrázok
Boro
panic
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Piatok, 27. Januára 2017, 15:19

Re: pneumatiky

Príspevok od používateľa Boro » Piatok, 27. Januára 2017, 15:30

@davidosss to som videl aj ja, že ich majú teraz za skvelé ceny aj ja nad nimi rozmýšľam..máš ich odkúšané? veď to máš o polovicu lacné :D super cena musím uznať
Ženy a autá sa nepožičiavajú

georgize
panic
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Piatok, 18. Novembra 2016, 08:11

Re: pneumatiky

Príspevok od používateľa georgize » Streda, 1. Februára 2017, 12:07

@Boro ja ich mam a su super, za tu cenu. Bola to vyhodna kupa :D Ale zase niekomu nesadnu kazdy ma na ne iny nazor no odporucil som ich aj svagrovi a tiez si ich nevie vynachvalit

Používateľov profilový obrázok
robusejo
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Streda, 23. Novembra 2016, 12:42

Re: pneumatiky

Príspevok od používateľa robusejo » Pondelok, 27. Februára 2017, 10:53

keby moje su neni rok pouzivane tak tiez si kupim matadori v zime, lebo naozaj sa oplatili za cca 30 eur, to je ako zadarmo na to, ze kolko normalne stoja

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných