AUTOkozmetika

Fórum o všetkom, čo vás zaujíma ...

Moderátor: Elvis

Používateľov profilový obrázok
Ludis
panic
Príspevky: 74
Dátum registrácie: Piatok, 25. Júla 2008, 01:13

Re: AUTOkozmetika

Príspevok od používateľa Ludis » Streda, 4. Januára 2012, 11:31

K tym fotkam blatniku..je to stav po prvom lesteni..este chybaju dalsie dva kroky lestenia...a potom sa nasledne nanasa vosk..urcite to dlho vydrzi aj bez vosku pretoze sa odstrani ta zoxidovana vrstva..pri beznom lesteni s kozmetikou od korytnacky a lestickou zo supermarketu za 15€ sa tieto chyby len zakryju...a po urcitom case ked takyto akoze vosk zleze dole sa znova tieto chyby objavuju..

A ceny??..ceny su velmi individualne ako kazde auto..a pohybuju sa podla toho kto co chce na aute spravit..
Vieme auto spravit za 150€ ale aj za 350€...ked chce niekto odstranit iba skrabance z kapoty tak odstranime iba skrabance z kapoty..
.:.:.:.3S-GTE.:.:.:.

Používateľov profilový obrázok
sonnicek
Toyota guru
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: Utorok, 9. Novembra 2010, 19:51
Bydlisko: Bratislava - Nove Mesto

Re: AUTOkozmetika

Príspevok od používateľa sonnicek » Streda, 4. Januára 2012, 21:14

ten blatnik vyzeral velmi dobre, ale nakolko sa pohybujem v mestkej prevadzke bez garaze asi vsetci poznate trvanlivost niecoho takeho, zase pre mna je to asi najlepsia moznost ako zvysit moemntalnu cenu vozidla ktora sa este aj vrati
Corolla 1.4 VVT-i, 71 kW, r.v. 2003, update 1.2.2012 priemerka na palubnom uz neukazuje nic :)

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: AUTOkozmetika

Príspevok od používateľa spider207 » Štvrtok, 5. Januára 2012, 17:14

ak auto pouzivas tak nikdy ho nemozes mat 100%ne, to je jasne.. ale za, dajme tomu, 200€ by si tomu mohol trosku zvysit cenu, kolko to zavisi na dopyte.. a ako hovori znamy - vzhlad predava :D

Používateľov profilový obrázok
Thomas
Toyota guru
Príspevky: 1388
Dátum registrácie: Piatok, 11. Mája 2007, 15:25
Bydlisko: BA - Engerau

Re: AUTOkozmetika

Príspevok od používateľa Thomas » Nedeľa, 8. Januára 2012, 17:03

..videl som na vlastné oči a je to fakt šupa...každý kto mal niekedy červené auto vie ako sa ťažko udržuje na ňom lesk. A tá Ludova vyzerá krásne, a hlavne mu to už drží nejaký ten mesiac.
Toyota Celica 2,0 16v 1993 turbo4wd with swap JDM 3S-GTE
Stock engine, no EGR, Blitz nur Spec + A-M-A + downpipe=1bar, Tial Bov

Toyota Corolla 1,4 VVTi 2004

ex: 2x Celica AT180

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: AUTOkozmetika

Príspevok od používateľa spider207 » Nedeľa, 8. Januára 2012, 17:35

a o tom to je.. keď počujú ľudia okolo mňa koľko chcem dať do kozmetiky tak si myslia, že som úplne mimo (a to sa ešte dosť krotím :mrgreen: ).. ale, že to má aj iné výhody, to sa im už ťažšie vysvetľuje :) mňa na tom, okrem výborného vzhľadu, láka najmä jednoduchšia údržba.. a behanie okolo auta mám ako taký aktívny odpočinok, takže prečo nespojiť príjemné s užitočným :)

krtek
nula
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Utorok, 13. Augusta 2013, 21:18

Re: AUTOkozmetika

Príspevok od používateľa krtek » Pondelok, 30. Septembra 2013, 08:43

Chystam sa pripravit trosku na zimu moj novy Auris (ma 9 mesiacov), zatial som na neho nic neaplikoval...

Mam kupenu tuto lestenku, kedze som uz musel odstranovat lak nejakeho dobraka co mi nechal kusok svojho laku na mojich dverach.

Ma niekto skusenosti s tymto voskom od Sonax-u?
Alebo radsej pouzit tento tvrdy vosk?

Planujem auticko pekne poumyvat samponom, osusit, vylestit lestenkou a aplikovat nejakey ten vosk, tak snad sa vsetko zadari :) Najblizsi vikend budem mat co robit :)

Vopred diky!

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: AUTOkozmetika

Príspevok od používateľa spider207 » Utorok, 1. Októbra 2013, 17:53

No neviem, s tymito vyrobkami Ti moc neporadim. Ak to uz mas nakupene tak beriem, ze to chces minut, mozno budu dobre na nacvik techniky a potom kupis nieco poriadne :) Co sa tyka voskov tak si kukni stranku lestenieaut.sk, osobne by som isiel do niecoho lepsieho ako Sonax, vsak je to vrstva co ma auto chranit.

Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Re: AUTOkozmetika

Príspevok od používateľa drgi » Utorok, 1. Októbra 2013, 18:25

NipponCars ma na sklade AutoGlym, osobne som skusal plastelinu (clay), SRP a neviem sa dockat, az budem mat cas 'vojet' s tym cele auto :)

http://www.nipponcars.sk/autoglym
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných