Strana 1 z 2

ked kupim reklamne oblecenie s logom toyota?

Napísané: Utorok, 15. Mája 2007, 11:34
od používateľa academic
Kde sa da objednat oblecenie s logom toyota?

Napísané: Utorok, 15. Mája 2007, 12:02
od používateľa wakkee
pracuje sa na otvoreni e-shopu, kde bude mozne nakupit rozne artikle, medzi inymi aj oblecenie.

Napísané: Utorok, 15. Mája 2007, 12:33
od používateľa Leňulka

Napísané: Utorok, 15. Mája 2007, 17:57
od používateľa AlfGordon
1. utfg

2. ebay

Napísané: Utorok, 15. Mája 2007, 19:17
od používateľa fajry
ja som im uz davnejsie pisal, ale ani sa neunuvali odpovedat

heh

Napísané: Streda, 16. Mája 2007, 10:42
od používateľa academic
chvilku mi trvalo, kym som pochopil co je: UTFG :shock: :lol: :lol:
mam na to lepsi link: http://www.sitokurvavygoogluj.cz/

Napísané: Streda, 16. Mája 2007, 11:20
od používateľa Leňulka
fajry napísal:
ja som im uz davnejsie pisal, ale ani sa neunuvali odpovedat
napodobne, chtela jsem dojednat slevy pro klub, ale vubec nic, zadna odezva, do cokojamky jim nepolezu, na to at zapomenou, ale veci tam maji dobre :(

Napísané: Streda, 16. Mája 2007, 11:32
od používateľa kre
vsetky tie veci co tam maju (dost malo) je z katalogu toyota, co som si minule listoval u dealera... a jak tak pozeram na ceny, tak tie su tiez podobne. rovnakou silou uz mozes ist hocktoremu dealerovi a kupit si to tam...

najlepsie

Napísané: Streda, 16. Mája 2007, 11:37
od používateľa academic
najlepsie sa to kupuje v Japonsku ...ibaze tie ich stranky nie su v ANGLICKOM jezíku ...a otazniky sa velmi zle citaju :D
....dobre veci maju tu:
http://www.toyota-f1-shop.com/b2c_tmg_p ... index.html#

Napísané: Streda, 16. Mája 2007, 11:40
od používateľa Leňulka
co mam par veci toyota (klicenka neboli machr snurka, hrnicek, zapalovac) jsem dostala od pritele, ten to koupil normalne tady u nas v Toyote a nestalo to moc, obleceni tam maji taky, ale asi by me v tom XLku hledal tyden :lol:

Napísané: Streda, 16. Mája 2007, 11:44
od používateľa Gabriel Nagy
inak sranda, ze ked ja chcem XL kupit, tak len M, S..... nanajvys L...... Lenka, kup XL, ja ti kupim to mensie, podla toho, ake potrebujes :D

Napísané: Streda, 16. Mája 2007, 11:56
od používateľa Leňulka
no ja tak XS nebo detskou :lol:

Napísané: Streda, 16. Mája 2007, 11:59
od používateľa AndyGTP
VSETCI tricko maniaci vydrzte do jula zhruba a budu tričká rozne, takze chvilu strpenia, handier bude dost!

Napísané: Streda, 16. Mája 2007, 14:06
od používateľa kre
academic - ten shop ma asi plny sortiment toho, co predavaju na pultoch v toyote... komu sa chce, nech porovna ceny...

Napísané: Streda, 16. Mája 2007, 14:14
od používateľa Elvis
pre kupichtivych - shop je na spadnutie, budu tam zo zaciatku hlavne handry ToyotaTeam a Toyota + origo Toyota F1 so zlavou (v spolupraci s PPC teamom).