CELICA CS 300HP vs PORSCHE TURBO S mod. 500HP

Fórum o všetkom, čo vás zaujíma ...

Moderátor: Elvis

Používateľov profilový obrázok
CS
Toyota guru
Príspevky: 1181
Dátum registrácie: Nedeľa, 29. Augusta 2004, 15:34
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

CELICA CS 300HP vs PORSCHE TURBO S mod. 500HP

Príspevok od používateľa CS » Nedeľa, 10. Apríla 2005, 20:51

CELICANR alias dublinboy...
ked si tak chcel tak tu mas nejake pocity...
... vcera sa mi splnil detsky sen ktory som mal od nejakych 10rokov....
... osedlal som 500hp modifikovane PORSCHE TURBO S na tachometri nejakych 5000km od novoty, interier v bezovej kozi + full packet.. vsetko robene na zakazku.... kedze to bolo v londine, malo volant na pravej strane (prvikrat som jazdil, po lavej strane a hned v takom niecom).... na moje prekvapenie mi to vobec nevadilo, podstatne bolo ze to bol legendarna 911 4WD s turbom a poriadnym stadom pod kapotou...
standardka zrychluje nieco cez 4s ale tento kusok to dokaze za 3.9s....
.... kedze som jazdil po londine na max sa nedalo ani pomysliet (podstatne cez 300)...
na moje prekvapenie je to velmy kultivovane auto s ktorym sa da jazdit aj v min rychlosti uplne plinulo (zvladol by to aj priemerny vodic).. ocakaval som ze bude ovela afresivnejsie....
zrychlenie, je nieco uzasne ale medzi mojim (rozdiel je cca <2s) uz ten rozdiel nieje taky obrovsky ako ked preskocite z auta ktore ma zrychlenie o 100% a viac horsie......
moja celica ma ovela brutalnejsi prejav aj ked obydve auta su cenovo aj vekom uplne niekde inde (15r a min 5mil). co sa tyka koncepcie su si velmi podobne: coupe2+2, 4WD TURBO..... az na to ze celica ma o 2valce menej, motor nieje boxer a je v predu.....
zazitky som este nejako nestrebal.... ani fotky zatial niesu. ale aj to bude, pojdeme sa vyjazdit na nejake letisko a okusim aj 360modenu....

na tenkrat poprve to bolo divoke, znami isiel k nam na navstevu, zavolal ze je pred domom, tak som mu isiel otvorit (V SLAPKACH).... a on ma tak ako som bol vtiahol do tej krasky a dal mi kluce.... tomu hovorim prekvapko....

ked bude nieco nove dam vediet..... a ked za zadari tak budem mat splneny aj dospelacky sen.....................................................................vola sa ..............
.
.
.
.
.
.
McLAREN F1 :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
CELICA ST185RC Carlos Sainz
CELICA ST205 GTfour
ex CELICA ST205 GTfour WRC
2x ex CELICA ST165
ex HILUX 3.0 D4D at
ex RAV4 1.8i 3D

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných