Formula 1 a všetko okolo F1

Fórum o všetkom, čo vás zaujíma ...

Moderátor: Elvis

Používateľov profilový obrázok
mimo
Mimo prevádzky
Príspevky: 948
Dátum registrácie: Utorok, 28. Júna 2005, 21:00
Bydlisko: Bratislava a okolie :-)
Kontaktovať používateľa:

Formula 1 a všetko okolo F1

Príspevok od používateľa mimo » Nedeľa, 8. Apríla 2007, 11:09

Milý toyoťáci neviem či ste si všimli ale Toyota sa zúčastnuje zopár rokov aj závodov F1 aj ked je pravda že má ešte daleko k výsledkom z rally :lol: ale možno raz ... :lol:
tak som sa rozhodol dávať sem výsledky skončených pretekov,možno to bude zaujímať viac ludí 8)
V aktuálnej sezóne jazdia za Toyotu :
Ralf Schumacher (D)
Jarno Trulli (ITA)

P.S. Ak vedenie TTS usúdi že táto téma je zbytočná alebo nevhodná tak to pls Fajry vymaž :wink:
Naposledy upravil/-a mimo v Piatok, 20. Marca 2009, 13:28, upravené celkom 2 krát.
Toyota RAV 4 2,0 VVT-i (112 kW) Obrázok
Toyota Yaris 1.0 VVT-i (48 kW) Obrázok
ex:
Toyota Carina E 1.8 SW Obrázok
Corolla E10 1.4 XLi combi
Corolla E9 1.6 GTi

Používateľov profilový obrázok
mimo
Mimo prevádzky
Príspevky: 948
Dátum registrácie: Utorok, 28. Júna 2005, 21:00
Bydlisko: Bratislava a okolie :-)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mimo » Nedeľa, 8. Apríla 2007, 11:11

Austrália 18.03.2007

1.Raikkonen
2.Alonso
3.Hamilton

8.R.Schumacher 1b
9.Trulli
Toyota RAV 4 2,0 VVT-i (112 kW) Obrázok
Toyota Yaris 1.0 VVT-i (48 kW) Obrázok
ex:
Toyota Carina E 1.8 SW Obrázok
Corolla E10 1.4 XLi combi
Corolla E9 1.6 GTi

Používateľov profilový obrázok
mimo
Mimo prevádzky
Príspevky: 948
Dátum registrácie: Utorok, 28. Júna 2005, 21:00
Bydlisko: Bratislava a okolie :-)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mimo » Nedeľa, 8. Apríla 2007, 11:13

Malajzia 08.04.2007

1.Alonso
2.Hamiltom
3.Raikkonen

7.Trulli 2b
15.R.Schumacher
Toyota RAV 4 2,0 VVT-i (112 kW) Obrázok
Toyota Yaris 1.0 VVT-i (48 kW) Obrázok
ex:
Toyota Carina E 1.8 SW Obrázok
Corolla E10 1.4 XLi combi
Corolla E9 1.6 GTi

Používateľov profilový obrázok
fajry
administrátor
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa fajry » Utorok, 10. Apríla 2007, 07:43

Mimo, konecne nejaky fanusik F1 v TTS :-)! Ja F1 sledujem od roku 92 pravidelne! Samozrejme, ze najoblubenejsi tim je Ferrari a potom bolo Minardi. Ked vsak Toyota prisla do F1, tak som bol plny ocakavania, ale sklamala ma na plnej ciare. Maju najvacsi rozpocet, ale nevedia zatial urobit poriadne auto. Mozno to bude tym, ze to robia v nemecku a vela ludi je tam nemcov :-)

Inak ocakavam, ze tuto sezonu sa uz zlepsia a buduci rok budu konecne robit aj nejake vysledky. Tiez by tomu pomohla aj ina jazdecka dvojica. Nic proti Jarnovi a Ralfovi, ale nemaju na to, aby Toyotu doviezli k vitazstvam!
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback

Používateľov profilový obrázok
cahir
MX-5 guru s malým zmrdom
Príspevky: 1896
Dátum registrácie: Sobota, 1. Januára 2005, 12:39
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa cahir » Utorok, 10. Apríla 2007, 11:34

mimo mal by si sledovat aj williams. myslim, ze toyota sa moze hanbit! to co dokazuje williams, ako jeden z poslednych mohykanov bojujucich proti velkym automobilkam je neuveritelne. samotnu toyotu zatianili ich vlastnymi motormi :-)))

inak ja som uz dlhe roky fan mclarenu .. a tento vikend bol pre mcl fantasticky.
sklamal ma raikkonen, ktory na rozdiel od massu na hamiltona neskusil ani makke F a iba sa vozil az do boxov, kde po navrate sa opat zaradil na hamiltona. inak klobuk dole, ten je na novacika skvely.
ex: Corolla E12 1.4VVTi
ex: Mazda Miata Obrázok
Lexus IS200 Obrázok
Honda PCX

Používateľov profilový obrázok
fajry
administrátor
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa fajry » Utorok, 10. Apríla 2007, 11:59

apropo Raikkonen vo Ferrari. Odporci Ferrari a Schumachera tvrdili, ze Schumi vyhrava lebo ma najlepsie auto! Nie je to len o aute - treba aj dobreho pilota. Raikkonen moze mat najlepsie auto (zatial sa za naj v sezone 07 povazuje Ferrari), ale ked nevie poriadne jazdit, tak nebude vyhravat.

Massa je zasa taky divny. Ak nema nikoho pred sebou tak ide ako drak. Ked je vsak v strede pola, tak sa velmi tazko prepracuva dopredu. Niektora velka cena mu vsak vyjde lepsie = tak ako prva tohtorocna. Nie je vsak konstantny jazdec ...

Williams - aj mna prekvapuje, ze ako im to ide, ale co ma najviac prekvapuje je Super Aguri ... Hovori sa o nich sice, ze maju nepovoleny monopost, ale to je len dohad novinarov. Fia zatial nic nepotvrdila ani nevyvratila.

a MCL - k tomu sa vyjadrovat nebudem. Som zaujaty a neznasam ten tim. Neznasam Denisa a Hauga :-) No pred Hamiltonom klobuk dolu.
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback

Cero
panic
Príspevky: 73
Dátum registrácie: Utorok, 19. Decembra 2006, 14:00
Bydlisko: BA - Petrzalka
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Cero » Utorok, 10. Apríla 2007, 12:27

Co sa tyka Raikkonena tak ten mal problem s motorom a nemohol ist naplno. Myslim si ze je to najrychlejsi jazdec startoveho pola. Uvidime na najblizsej VC, ale myslim si ze zase ukazet MCLnom zadok :)
Na MCL sa mi pacia farby. Tie monoposty vyzeraju skratka skvelo odkedy presli kd cervenobielej k striebornej. A prechod k chromovej este o kus lepsi :)
Sledujem F1 od zakladky. A mojim favoritom bol jednoznacnej Ayrton Senna. Ked sa zabil chvilu som nesledoval, potom bol Mika Hakkinen oblubeny pilot a ked odisiel tak Raikkonen :)
Celica T20 2.0 i 16V 125kW

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Utorok, 10. Apríla 2007, 14:06

Schumi mi tu ajtak velmi chyba, ferrari bez neho a Browna je trochu onicom... ale fandim im. MCL neznasam, Raikonena som tiez nemusel, no ked je vo Ferrari, musim ho musiet :lol: .
ferrari GO GO GO

F1 sledujem od kedy sa pamätam
VC Madarska som sa zucastnil 2x 2005, 2006, tento rok planujem tiez.
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
wilson
Toyota guru
Príspevky: 1013
Dátum registrácie: Streda, 13. Apríla 2005, 10:52
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa wilson » Štvrtok, 12. Apríla 2007, 13:55

Rommster 1.2 TSI 2012
MB Vito 111 CDI 2004
Previa D-4D 2002
Ex: Mondeo MK3 2004, sedan, 2.2TDCI, Titanium X
Ex: E10 1997, sedan, 1.3 EFI

Používateľov profilový obrázok
mimo
Mimo prevádzky
Príspevky: 948
Dátum registrácie: Utorok, 28. Júna 2005, 21:00
Bydlisko: Bratislava a okolie :-)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mimo » Štvrtok, 12. Apríla 2007, 16:07

A ja som myslel že všetci sledujete len rally toyoty :lol: :lol:
no potešil som sa :wink:

osobne fandím Raikkonenovi,ferrari som doteraz nemusel ale ked jazdí za nich ... úfam že mu to pomôže k zisku MS
Schumi mi nechýba,možno bol dobrý jazdec to mu neberem (a hlavne vedel jazdiť takticky) ale jeho som fakt nemusel,myslím si že topreháňal s tými titulmi MS,takisto som nikdy nefandil Sennovi aj ked bol dobrý ale Prostovi.
Toyota ked vstupovala do kolotoču F1 tak vyhlasovala že do 5-tich rokov má titul MS ale budú museť teda ešte popracovať... :lol:
Toyota RAV 4 2,0 VVT-i (112 kW) Obrázok
Toyota Yaris 1.0 VVT-i (48 kW) Obrázok
ex:
Toyota Carina E 1.8 SW Obrázok
Corolla E10 1.4 XLi combi
Corolla E9 1.6 GTi

ToyoCarE

Príspevok od používateľa ToyoCarE » Štvrtok, 12. Apríla 2007, 16:12

Cero napísal:Sledujem F1 od zakladky. A mojim favoritom bol jednoznacnej Ayrton Senna. Ked sa zabil chvilu som nesledoval, potom bol Mika Hakkinen oblubeny pilot a ked odisiel tak Raikkonen :)
potvrdzujem,, aj ja sledujem F1 od cias Sennu,,, a hned som presiel k Schumimu,,, a zostal pri nom,,, nema konkurenta,,, nemal a ani nebude mat,,, mozte ma za ti hned nenavidiet,, ale hlavne na vode to bol kral okruhov.

ToyoCarE

Príspevok od používateľa ToyoCarE » Štvrtok, 12. Apríla 2007, 16:14

mimo napísal:myslím si že topreháňal s tými titulmi MS,takisto som nikdy nefandil Sennovi aj ked bol dobrý ale Prostovi.
heheh,,, a to mal co robit,, ked vyhraval,, tho mal preto,,aby nebol majstrom si v polovici roka vziat dlhsiu dovolenku? Ked mu to islo,,thak vyhraval,, ty by si bol iny?

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Štvrtok, 12. Apríla 2007, 22:44

schumi je Pán pretekár!
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
cahir
MX-5 guru s malým zmrdom
Príspevky: 1896
Dátum registrácie: Sobota, 1. Januára 2005, 12:39
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa cahir » Piatok, 13. Apríla 2007, 11:39

kedysi som ho neznasal, najma od kolizie s hillom v adelaide 96 tusim a potom co sa pokusil urobit villeneuveovi v ;97 ako ho chcel necisto odstavit od titulu ale doplatil na to sam. adelaide je dost diskutabilne, chybu urobil aj sam hill kvoli svojej netrpezlivosti.. ale to je prec.
i ked som nikdy sumakovi nefandil, som rad, ze taky jazdec bol. ved kto by dokazal konkurovat mikovi s nadupanym mclarenom v tej dobe?? nikto. aspon sme zazili pekne suboje, i ked po upadku mclarenu cela f1 sa stala ovela nudnejsou.
ja som fandil velmi williamsom este za cias benettonu, kde sedel schumi. potom som presiel k mcl - mika si ziskal moje sympatie. a teraz...? ani jeden jazdec ma moc nezaujal, i ked kimimu som titul prial. momentalne - neviem. je vo ferrari, v time, ktoremu fandit nikdy nebudem, i ked robia prekrasne auta. tak teraz si to vychutnavam, celu F1 s takeho nestranneho pohladu.
kimi ma zatial moc nepresvedcil po prestupe do ferrari, v treningoch doteraz massovi nestihal rychlostou. . a pamatam si, ako masa vacsinou nestihal na sumiho. takze tu uvidime, ci sa kimi casom vypracuje na poziciu msch vo ferrari. myslim vykonnostne v porovnani s massom. mclaren ma skvelych jazdcov. asi najlepsiu zostavu v celom poli F1. alonso - mne nie velmi sympaticky, ma svoje kvality. jazdi bez zbytocnych chyb, vie zvladat aj vysoky tlak, hamilton zasa - je jednoznacne v time dvojkou, takze tam nebudu ziadne zorpory a navyse svojimi vykonmi ma doslova ocaril. taky nastup som necakal.

toyota - neviem co k tomu povedat. snazia sa, ale stale to nie je ono. nie su na chvoste, ale maju velke medzery este. . najma ked samotny williams s ich motormi dokaze podat lepsie vysledky. a to willici nemaju takych skusenych pilotov.. je zname, ze frank nikdy nebol stedry co sa tykalo platenia pilotov.. ralf a trulli. podla mna su dobri, ale ziadna mastrovska trieda. podla mna najlepsie dni uz maju za sebou.

Honda - obrovkse sklamanie. asi najvacsie v celom startovnom poli a prave button je podla mna pilot, ktory by dokazal vyhravat.

ale BMW zacina pomalicky ozivat. vsimate? no uvidime co bude. . sezona je otvorena..
ex: Corolla E12 1.4VVTi
ex: Mazda Miata Obrázok
Lexus IS200 Obrázok
Honda PCX

Používateľov profilový obrázok
fajry
administrátor
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa fajry » Piatok, 13. Apríla 2007, 11:53

VC v Bahrajne - prvy trening - na úvod dominancia Ferrari:

1 K. Räikkonen Ferrari
2 F. Massa Ferrari
3 L. Hamilton McLaren
4 F. Alonso McLaren
5 J. Trulli Toyota B
6 N. Heidfeld BMW B
7 R. Kubica BMW B
8 V. Liuzzi Toro Rosso B
9 N. Rosberg Williams B
10 A. Wurz Williams B
11 J. Button Honda B
12 H. Kovalainen Renault B
13 R. Schumacher Toyota B
14 G. Fisichella Renault
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 47 neregistrovaných