Super skusenost so servisom AWF v Bratislave

Fórum o všetkom, čo vás zaujíma ...

Moderátor: Elvis

Používateľov profilový obrázok
CelicaNR
Toyota guru
Príspevky: 1599
Dátum registrácie: Utorok, 3. Augusta 2004, 16:44
Bydlisko: Bratislava, Slovakia
Kontaktovať používateľa:

Super skusenost so servisom AWF v Bratislave

Príspevok od používateľa CelicaNR » Pondelok, 21. Marca 2005, 18:13

Takze vazeni,
nerobim si srandu, minuly tyzden, dva dni pred zrazom so stresom v srdci som zazil super pozitivnu skusenost v AFW servise. Tyzden pred tym, v piatok poobede im volam, ze potrebujem prehodit zadne tlmice, lebo asi dva tyzdne dozadu mi zistili, ze mam jeden prasknuty. Zhanal som vselijake mozne zlavy, no vzdy Toyota so svojim origos Kayaba tlmicom vyhrala na cene. Tak si hovorim ze to risknem a zavolam.

Prijimaci technik, Rudo Donauer mi este dohovaral, ze to tam nemusi pasovat, lebo mam znizeny podvozok s pruzinami Eibach, no ja mu hovorim, ze malo by, lebo Eibach to dovoluje kombinovat aj so seriou tlmicmi. Na to on mi pekne dopredu povedal, ze ak by sa im to nepodarilo namontovat, tak ze zacvakam 1200,- za vratenie. Ja som suhlasil a on to objednal. Na druhy week v stredu volal, ze tlmice dorazili, stvrtok rano mozem doniest auto. Pridem s autom pekne na 9.00 do servisu, odovzdam potrebne veci, a poobede okolo 16.00 si zavolam, ze ako na tom su. Hovoria, ze jeden tlmic bol trochu ohnuty, druhy nalomeny, tak ze najvyssi cas. Seriove tlmice tam sadli a nebol problem ich tam napasovat. Mam si prist po auto. Tak som dobehol po auto, zaplatil super cenu (cakal som cca 12tis., no vyslo ma to cca 8800) a vytesoval sa, ze mozem ist rano v piatok na babu uz pripraveny na testovanie !

Co ma prekvapilo na tom celom konani servisu, bola jednak ochota, ze vedia vymenit oba tlmice v priebehu jedneho dna a potom ta cena, ktora bola viac nez dobra. Samozrejme nehovorim o tom, ze do dvoch-troch dni maju suciastky v servise (a to na moju 14 rocnu karu) a zavolaju ti.

Takze na zaver, odporucam AWF servis v Bratislave.
Sweet and sexy..
tobe CH-R 1.8 Hybrid ... 11.1sec@0-60mph
Octavia RS 2.0 ... 6.9sec@0-60mph
exDucati 0.8 Monster ... 4.2sec@0-60mph
exCelica 2.0 GT with 3SGE ... 7.6sec@0-60mph

Používateľov profilový obrázok
Rovak
panic
Príspevky: 61
Dátum registrácie: Piatok, 27. Augusta 2004, 10:07
Bydlisko: BA, PK
Kontaktovať používateľa:

hmmmm...

Príspevok od používateľa Rovak » Streda, 23. Marca 2005, 11:41

Osobnu skusenost s AWF nemam, ale je to asi jediny Toyota servis, kde by som si nechal nieco robit.

Btw... vymena dvoch tlmicov za jeden den... nezartuj...
Ja chodim do servisu rovno vedla AWF - Autoservis Holub. Chalani su tam sikovni. Rano som im doviezol auto a vecer som mal prehodene vsetky 4 tlmice, zadne ulozenia tlmicov, vpredu spravene stabilizatory (nejaka guma tam bola rozpadnuta), samozrejme s geometriou, a komplet skontrolovanym aftom. Zistili mi aj znicene zadne brzdy, ktore musim este vymenit.
Okrem mojho auta tam samozrejme robili aj na dalsich.
Vrele odporucam.

Používateľov profilový obrázok
CelicaNR
Toyota guru
Príspevky: 1599
Dátum registrácie: Utorok, 3. Augusta 2004, 16:44
Bydlisko: Bratislava, Slovakia
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa CelicaNR » Streda, 23. Marca 2005, 12:16

rovak, pisal som tie dva tlmice za jeden den preto, lebo mam skusenosti, kedy by povedali (ine servisy) ze mam tam auto nechat na 2 dni (minimalne) a oni sa mi ozvu, ked to bude hotove. Mas to vidiet! Takze som bol spokojny, ze to bolo hotove v ramci jedneho dna.
Sweet and sexy..
tobe CH-R 1.8 Hybrid ... 11.1sec@0-60mph
Octavia RS 2.0 ... 6.9sec@0-60mph
exDucati 0.8 Monster ... 4.2sec@0-60mph
exCelica 2.0 GT with 3SGE ... 7.6sec@0-60mph

Používateľov profilový obrázok
cahir
MX-5 guru s malým zmrdom
Príspevky: 1896
Dátum registrácie: Sobota, 1. Januára 2005, 12:39
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa cahir » Štvrtok, 7. Apríla 2005, 15:50

hosi, tak AWF musim vyniest do neba ;)
musel som menit blatnik aj naraznik. povodne som siel do jedneho servisu, ktory uz radsej nemenujem, 3 tyzdne som cakal na termin, kedy bude mozne uskutocnit vymenu.. dojdem, diely este neboli (nebudem hovorit o tom, ako som sa vlastne ZBYTOCNE prehnal atd..) zrusil som to, a siel do AWF. v utorok som tam dal afticko, dnes (stvrtok) mi volali ze si mozem pren prist. ( o den skor ako mi prislubili ) maximalna ochota, promtptnost. nezrovnatelne so servisom, kde som bol predtym. takze ja inde ako do AWF asi uz nie.
ex: Corolla E12 1.4VVTi
ex: Mazda Miata Obrázok
Lexus IS200 Obrázok
Honda PCX

Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa drgi » Štvrtok, 7. Apríla 2005, 15:56

cahir napísal:hosi, tak AWF musim vyniest do neba ;)
musel som menit blatnik aj naraznik. povodne som siel do jedneho servisu, ktory uz radsej nemenujem, 3 tyzdne som cakal na termin, kedy bude mozne uskutocnit vymenu.. dojdem, diely este neboli (nebudem hovorit o tom, ako som sa vlastne ZBYTOCNE prehnal atd..) zrusil som to, a siel do AWF. v utorok som tam dal afticko, dnes (stvrtok) mi volali ze si mozem pren prist. ( o den skor ako mi prislubili ) maximalna ochota, promtptnost. nezrovnatelne so servisom, kde som bol predtym. takze ja inde ako do AWF asi uz nie.
mozes prosim ta menovat ten nemenovany servis? pre vystrahu buducim generaciam :-)

drgi
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

Používateľov profilový obrázok
cahir
MX-5 guru s malým zmrdom
Príspevky: 1896
Dátum registrácie: Sobota, 1. Januára 2005, 12:39
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa cahir » Štvrtok, 7. Apríla 2005, 16:28

drgi > uz sa tu premielal v jednom prispevku... si ho mrkni ..
ex: Corolla E12 1.4VVTi
ex: Mazda Miata Obrázok
Lexus IS200 Obrázok
Honda PCX

Používateľov profilový obrázok
fajry
administrátor
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa fajry » Štvrtok, 7. Apríla 2005, 21:18

Nevyziadana reklama: AWF Slovakia - http://www.awf.sk/
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback

Neregistrovaný

Príspevok od používateľa Neregistrovaný » Piatok, 8. Apríla 2005, 09:32

cahir samozrejme zabudol napisat ze z toho nemenovaneho servisu mu volali ospravedlnili sa mu ponukli mu nahradne auto .... myslim si ze aj toto je pristup k zakaznikovi .... ale asi je jednoduchsie napisat len to co sa hodi ....

Používateľov profilový obrázok
cahir
MX-5 guru s malým zmrdom
Príspevky: 1896
Dátum registrácie: Sobota, 1. Januára 2005, 12:39
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa cahir » Piatok, 8. Apríla 2005, 11:03

anonymny > neviem kto si, anonymko, mozem si len domyslat, ale - moje negativne skusenosti s danym servisom uz nechcem rozoberat, myslim, ze som to vyssie uviedol. ano, bolo mi nasledne po zruseni zakazky ponuknute nahradne vozidlo, ale to nic neriesi na tom, co sa stalo. cenim si snahu dotycnych ludi uviest veci na spravnu mieru, mrzi ma, ze to dopadlo tak, ako to dopadlo, no v konecnom dosledku skutocnost je taka, ze s vasim servisom som ZIAL, nebol spokojny ani raz.
ex: Corolla E12 1.4VVTi
ex: Mazda Miata Obrázok
Lexus IS200 Obrázok
Honda PCX

Neregistrovaný

Príspevok od používateľa Neregistrovaný » Piatok, 8. Apríla 2005, 14:26

cahir napísal:anonymny > neviem kto si, anonymko, mozem si len domyslat, ale - moje negativne skusenosti s danym servisom uz nechcem rozoberat, myslim, ze som to vyssie uviedol. ano, bolo mi nasledne po zruseni zakazky ponuknute nahradne vozidlo, ale to nic neriesi na tom, co sa stalo. cenim si snahu dotycnych ludi uviest veci na spravnu mieru, mrzi ma, ze to dopadlo tak, ako to dopadlo, no v konecnom dosledku skutocnost je taka, ze s vasim servisom som ZIAL, nebol spokojny ani raz.
uz na to nebudem nic hovorit.nemozem chciet zazraky od niekoho kto si ani nevsimne ze ma papucu ked si sada do auta ...... :D

Používateľov profilový obrázok
Tomas
začiatočník
Príspevky: 232
Dátum registrácie: Pondelok, 16. Augusta 2004, 12:29
Bydlisko: Bratislava, SR
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Tomas » Piatok, 8. Apríla 2005, 17:32

Cahir: Tiez som si domyslel kto to asi je, inteligenciu mal po kom zdedit, ved sa nievie ani podpisat.
Ozvi sa mi kvoli tym kobercom, neviem ci ste mi nahodou nevolali, behal som cely tyzden po uradoch a dost casto som mal vypnute zvonenie.
Toyota Yaris 1.0 VVTi, r.v. 1999
Honda Civic 1.6 Vtec, r.v.2004, sedan

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 27 neregistrovaných