Stastne a vesele!

Fórum o všetkom, čo vás zaujíma ...

Moderátor: Elvis

Používateľov profilový obrázok
wilson
Toyota guru
Príspevky: 1013
Dátum registrácie: Streda, 13. Apríla 2005, 10:52
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať používateľa:

Re: Stastne a vesele!

Príspevok od používateľa wilson » Streda, 19. Decembra 2007, 13:25

mch a hny
Rommster 1.2 TSI 2012
MB Vito 111 CDI 2004
Previa D-4D 2002
Ex: Mondeo MK3 2004, sedan, 2.2TDCI, Titanium X
Ex: E10 1997, sedan, 1.3 EFI

Používateľov profilový obrázok
yeska
začiatočník
Príspevky: 304
Dátum registrácie: Piatok, 11. Mája 2007, 14:46
Bydlisko: SK
Kontaktovať používateľa:

Re: Stastne a vesele!

Príspevok od používateľa yeska » Štvrtok, 20. Decembra 2007, 09:57

Vianoce čisté ako sneh, v živote len radosť, šťastie, radosť a smiech.
Silvestrovskú náladu a pohodu po celý rok 2008 Vám želá
*yeska




Kedze som pracovne zaneprazdnena a netusim ci sa na forum dostanem v case priania sviatocnej pohody, posielam vam svoje prianie uz v tomto case...
Majte sa krasne ;-)
...Toyota, rozhodne Toyota

Obrázok

Používateľov profilový obrázok
sokce
začiatočník
Príspevky: 395
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Júna 2007, 09:39
Bydlisko: Bratislava - Rača
Kontaktovať používateľa:

Re: Stastne a vesele!

Príspevok od používateľa sokce » Piatok, 21. Decembra 2007, 08:31

Šťastné, veselé a požehnané Vianoce vám prajem, aby ste ich všetci prežili v kruhu blízkych, v kľude a pokoji :) Toyotky nech si tiež odpočinú a nech sa aj im ujde nejaký darček :)
A šťastný nový rok nech sa vám darí všetkým...
p.s. dúfam že na tie zrazové termíny budete dávať lepšie časy :mrgreen:
Toyota Celica T20 1,8
EX - Toyota Corolla e11 1.4 16v, 3dv, rv 1997 - "snowwhite"
www.androidzone.sk

Používateľov profilový obrázok
wakkee
Toyota guru
Príspevky: 1312
Dátum registrácie: Streda, 1. Júna 2005, 09:42
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: Stastne a vesele!

Príspevok od používateľa wakkee » Piatok, 21. Decembra 2007, 08:37

prijemne a uspesne prezitie vianocny sviatkov a stastny novy rok pre vsetkych japan pozitiv 8)
Today, Tomorrow, To ..... to co je? (R)
Speed's just a question of money. How fast can you go?

Opat Toyota
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
chmelo
Toyota guru
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: Streda, 24. Januára 2007, 09:29
Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto

Re: Stastne a vesele!

Príspevok od používateľa chmelo » Piatok, 21. Decembra 2007, 09:12

Takisto sa pripájam a prajem všetkým Veselé Vianoce a Šťastný Nový Rock.
Nech sa nám všetkým darí ;-)
Držte si
Palculienka - Sienna, 3,5L 2GR-FE
Reiner - 4Runner, 2,4L 22R-E - v opatere:)
Anička Dušička - Honda CX500C

Používateľov profilový obrázok
fajry
administrátor
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
Kontaktovať používateľa:

Re: Stastne a vesele!

Príspevok od používateľa fajry » Piatok, 21. Decembra 2007, 12:32

Nech ticha hudba veselosti Vam pocas celych Vianoc znie, nech ten rok nastavajuci Vam stastie a lasku prinesie!
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback

Používateľov profilový obrázok
Csabika
začiatočník
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Piatok, 27. Apríla 2007, 20:47
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať používateľa:

Re: Stastne a vesele!

Príspevok od používateľa Csabika » Piatok, 21. Decembra 2007, 15:00

Príjemné prežitie vianočných sviatkov a v Novom roku len to najlepšie Vám želám aj ja.
E11 WAGON 2.0 D = Hihinka
MADE IN JAPAN
Obrázok

Ado
Toyota guru
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: Streda, 27. Júla 2005, 09:10
Bydlisko: Tábor

Re: Stastne a vesele!

Príspevok od používateľa Ado » Piatok, 21. Decembra 2007, 16:47

tiež sa pridávam
Lexus RX 400h,2008
Ex:RAV 4 II (XA2) 2.0 VVTi 4WD,r.v.2004
Ex:Celica AT200,r.v.96
1.8,85kw
Ex:Celica AT180,r.v.92
1.6Sti,74kw

Používateľov profilový obrázok
Pepa
panic
Príspevky: 126
Dátum registrácie: Nedeľa, 4. Júna 2006, 15:45
Bydlisko: Brněnsko

Re: Stastne a vesele!

Príspevok od používateľa Pepa » Piatok, 21. Decembra 2007, 21:18

Zdravím všechny příznivce klubu, zvlášť ty, s kterýma jsem se poznal na srazu a přeju příjemné prožití vánočních svátků a v dalším roce mnoho kilometrů bez nehod . ;-)
Toyota Carina E 2,0 Gli¨
Toyota Corolla 2E 1,3GL
Toyota Corolla Verso 2,2 .,D4D

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: Stastne a vesele!

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Piatok, 21. Decembra 2007, 21:32

STASTNE A VESELE VIANOCE ;-)
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
mimo
Mimo prevádzky
Príspevky: 948
Dátum registrácie: Utorok, 28. Júna 2005, 21:00
Bydlisko: Bratislava a okolie :-)
Kontaktovať používateľa:

Re: Stastne a vesele!

Príspevok od používateľa mimo » Sobota, 22. Decembra 2007, 13:17

Letí k Tebe darček z neba, je v ňom všetko čo Ti treba. Šťastie, pokoj, láska, neha… Ježiško má rád aj Teba. Každej slzy kvapôčku premení Ti na vločku Krásne sviatky a štastný nový rok 2008
prajú mimovci :mrgreen:
Toyota RAV 4 2,0 VVT-i (112 kW) Obrázok
Toyota Yaris 1.0 VVT-i (48 kW) Obrázok
ex:
Toyota Carina E 1.8 SW Obrázok
Corolla E10 1.4 XLi combi
Corolla E9 1.6 GTi

Používateľov profilový obrázok
sw pegy
panic
Príspevky: 126
Dátum registrácie: Streda, 22. Februára 2006, 10:13

Re: Stastne a vesele!

Príspevok od používateľa sw pegy » Sobota, 22. Decembra 2007, 16:01

STASTNE A VESELE PRAJEME Z LV VSETKYM !
Carina E, SW 2.0 GLi, 3S-FE, T191

stanley
panic
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Piatok, 8. Júna 2007, 21:42

Re: Stastne a vesele!

Príspevok od používateľa stanley » Sobota, 22. Decembra 2007, 20:51

Zdravím všetkých.
Aj ja prejem štastné a veselé vianoce a hlavne vela-vela ZDRAVIA v novom roku ,
lebo to ostatné si môžeme kúpiť. :D :D :D
STANLEY 2,0 D-4D T.Avensis, combi, r.v. 2001

Používateľov profilový obrázok
tropi
začiatočník
Príspevky: 253
Dátum registrácie: Pondelok, 16. Augusta 2004, 19:34
Bydlisko: Zohor

Re: Stastne a vesele!

Príspevok od používateľa tropi » Nedeľa, 23. Decembra 2007, 16:42

Prijemne prezitie vianoc a stastny novy rok.
Rozobrana-Toyota Corolla 1.3XL,liftback
rv.1990,E9
EX-Toyota Yaris 1.3vvti,rv.2008
Toyota Rav 4 ll ,2,0 vvti rv. 2005. AT

Používateľov profilový obrázok
daro
panic
Príspevky: 84
Dátum registrácie: Streda, 10. Októbra 2007, 18:45
Bydlisko: TN

Re: Stastne a vesele!

Príspevok od používateľa daro » Nedeľa, 23. Decembra 2007, 16:55

Šťastné, veselé a požehnané Vianoce.
Toyota Corolla is a beautifull car!
Corolla E10 1,3 sedan

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných