prišiel som tam s Rav4 2004 D4D , lebo mi nahadzovalo poruchu motora pri prudkej akcelerácii nad 2000 otáčok vo štvorke a päťke. (VSC+TRC) a hodi auto do nudzoveho rezimu - a odstavi auto.
neviem predbehnut ani posrany autobus.
dobre, vymenili všetky vstreky, vyčistili nádrž s palivovým systémom oprava turbo dúchadla a auto je tam už mesiac a stále neni opravené turbo. oprava ma výde na 2400€.
stále nemám auto a dnes je presne mesiac...
oni asi nevedia odstrániť tú chybu s ktorou som tam šiel.
