Darujem rádio Sony (kazetové)
Napísané: Streda, 17. Novembra 2010, 23:13
Mam v garazi jedno klasicke radio, vyzera byt v poriadku, ale NEMAM CAS HO SKUSAT, a uz si naozaj nepamatam, ci fungovalo spravne. Ak by to niekoho zaujalo, tak mi dajte vediet a daroval by som ho. Mam este jedno Pioneer tusim na CD, ale tam bol nejaky problem s niecim.... nejakemu elektrosikovnemu cloveku sa to mozno zide. Toto sonyčko je zas adept do oldschool auta 









