Strana 1 z 1

Darujem rádio Sony (kazetové)

Napísané: Streda, 17. Novembra 2010, 23:13
od používateľa AndyGTP
Mam v garazi jedno klasicke radio, vyzera byt v poriadku, ale NEMAM CAS HO SKUSAT, a uz si naozaj nepamatam, ci fungovalo spravne. Ak by to niekoho zaujalo, tak mi dajte vediet a daroval by som ho. Mam este jedno Pioneer tusim na CD, ale tam bol nejaky problem s niecim.... nejakemu elektrosikovnemu cloveku sa to mozno zide. Toto sonyčko je zas adept do oldschool auta :D

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Re: Darujem rádio Sony (kazetové)

Napísané: Streda, 12. Januára 2011, 15:20
od používateľa chmelo
Hadraplán prodals? :mrgreen: Ten kazeťák by sa mi celkom šikol...ešte ho máš?

Re: Darujem rádio Sony (kazetové)

Napísané: Streda, 12. Januára 2011, 21:17
od používateľa AndyGTP
:D sranda, musim povedat, ze ozval sa najprv Samuel, potom ty s Cipenom. Takze dam vediet. Ak Samuel neposle niekoho pon, tak pozriem, ze kto z vas dvoch (ty alebo Cipen) ste napisali skorej a venujem to jednemu z vas.

Re: Darujem rádio Sony (kazetové)

Napísané: Utorok, 25. Januára 2011, 18:25
od používateľa AndyGTP
"sutaz" vyhral Chmelo. Zamykam.