Strana 1 z 1

Predaj SONY CDX-S2250S s MP3

Napísané: Pondelok, 12. Apríla 2010, 10:48
od používateľa mimo
Kedže som zmenil autorádio to ktoré som mal doteraz je na predaj

http://www.autobazar.eu/sk/card.php?id=1524045

cena pre TTS je dohodou ... rádio je v 100% stave , doteraz som ho používal ale bohužiaľ nemá USB vstup ... 8)

Re: Predaj SONY CDX-S2250S s MP3

Napísané: Pondelok, 12. Apríla 2010, 14:10
od používateľa chmelo
Čau gazda...má to ISO konektor? Na tých fotkách to vysiera nejak divnô...ak by to malo ISO, tak by som mal záujem ;-)

Re: Predaj SONY CDX-S2250S s MP3

Napísané: Pondelok, 12. Apríla 2010, 16:37
od používateľa mimo
čo si predstavujete pod pojmom ISO konektor , Kefalín , hhhhhm ? :lol:

Chmelo v sobotu som to vybral z Cariny , je k tomu ešte taký zhluk káblov ktorý bol zapojený nad tou poistkou a bolo to zapojené normálne na kabeláži ... zajtra dodám foto :D

Re: Predaj SONY CDX-S2250S s MP3

Napísané: Pondelok, 12. Apríla 2010, 17:03
od používateľa Gabriel Nagy
samozrejme ze to ma ISO konektor! ;-)

Re: Predaj SONY CDX-S2250S s MP3

Napísané: Pondelok, 12. Apríla 2010, 17:08
od používateľa chmelo
Mimo: no predsa také oné s takými udělátkami a ešte také to ize na každom konci :mrgreen:

Gabo: len tak skusmo som si terazky gúglil a vygúglil, že tieto Soňáky nemajú ISO bazmek a treba k tomu redukciu...ale tá by nemala byť nejako extra drahá...

Re: Predaj SONY CDX-S2250S s MP3

Napísané: Pondelok, 12. Apríla 2010, 17:27
od používateľa Gabriel Nagy
ale mimo ked si to pripajal, tak to iso by tam mal mat predsa.. ved to je standard :-)

Re: Predaj SONY CDX-S2250S s MP3

Napísané: Pondelok, 12. Apríla 2010, 17:44
od používateľa mimo
Gabo ved áno , bolo to normálne pripojené na kabeláži ... aj sa mi marí že ked mi to Sony montovali tak mi tam zaúčtovali nejakú položku ktorej som nerozumel :)

Re: Predaj SONY CDX-S2250S s MP3

Napísané: Pondelok, 12. Apríla 2010, 22:26
od používateľa mimo
je to správne :?: ;-)

Obrázok

Obrázok

Re: Predaj SONY CDX-S2250S s MP3

Napísané: Pondelok, 12. Apríla 2010, 22:31
od používateľa Ado
áno,je to správne

Re: Predaj SONY CDX-S2250S s MP3

Napísané: Pondelok, 12. Apríla 2010, 22:55
od používateľa chmelo
Ano pane velebnosti....a ten blonďák byl celej neboštík Alois :mrgreen:

Jo, jo...to je ono...hoď mi prosím ešte do SS ako s tou cenou a dohodneme čo, kde a ako...mám taký ciťák, že Drgi doletí na slaninku a kakavko s batôžkom plným prekvapení...len mu to zatiaľ nehovorte, nech má z toho potom úprimnú radosť ;-) :mrgreen:

Re: Predaj SONY CDX-S2250S s MP3

Napísané: Utorok, 13. Apríla 2010, 10:33
od používateľa mimo
PREDANÉ pls zamknúť