Strana 1 z 1
Predaj SONY CDX-S2250S s MP3
Napísané: Pondelok, 12. Apríla 2010, 10:48
od používateľa mimo
Kedže som zmenil autorádio to ktoré som mal doteraz je na predaj
http://www.autobazar.eu/sk/card.php?id=1524045
cena pre TTS je dohodou ... rádio je v 100% stave , doteraz som ho používal ale bohužiaľ nemá USB vstup ...

Re: Predaj SONY CDX-S2250S s MP3
Napísané: Pondelok, 12. Apríla 2010, 14:10
od používateľa chmelo
Čau gazda...má to ISO konektor? Na tých fotkách to vysiera nejak divnô...ak by to malo ISO, tak by som mal záujem

Re: Predaj SONY CDX-S2250S s MP3
Napísané: Pondelok, 12. Apríla 2010, 16:37
od používateľa mimo
čo si predstavujete pod pojmom ISO konektor , Kefalín , hhhhhm ?
Chmelo v sobotu som to vybral z Cariny , je k tomu ešte taký zhluk káblov ktorý bol zapojený nad tou poistkou a bolo to zapojené normálne na kabeláži ... zajtra dodám foto

Re: Predaj SONY CDX-S2250S s MP3
Napísané: Pondelok, 12. Apríla 2010, 17:03
od používateľa Gabriel Nagy
samozrejme ze to ma ISO konektor!

Re: Predaj SONY CDX-S2250S s MP3
Napísané: Pondelok, 12. Apríla 2010, 17:08
od používateľa chmelo
Mimo: no predsa také oné s takými udělátkami a ešte také to ize na každom konci
Gabo: len tak skusmo som si terazky gúglil a vygúglil, že tieto Soňáky nemajú ISO bazmek a treba k tomu redukciu...ale tá by nemala byť nejako extra drahá...
Re: Predaj SONY CDX-S2250S s MP3
Napísané: Pondelok, 12. Apríla 2010, 17:27
od používateľa Gabriel Nagy
ale mimo ked si to pripajal, tak to iso by tam mal mat predsa.. ved to je standard

Re: Predaj SONY CDX-S2250S s MP3
Napísané: Pondelok, 12. Apríla 2010, 17:44
od používateľa mimo
Gabo ved áno , bolo to normálne pripojené na kabeláži ... aj sa mi marí že ked mi to Sony montovali tak mi tam zaúčtovali nejakú položku ktorej som nerozumel

Re: Predaj SONY CDX-S2250S s MP3
Napísané: Pondelok, 12. Apríla 2010, 22:26
od používateľa mimo
Re: Predaj SONY CDX-S2250S s MP3
Napísané: Pondelok, 12. Apríla 2010, 22:31
od používateľa Ado
áno,je to správne
Re: Predaj SONY CDX-S2250S s MP3
Napísané: Pondelok, 12. Apríla 2010, 22:55
od používateľa chmelo
Ano pane velebnosti....a ten blonďák byl celej neboštík Alois
Jo, jo...to je ono...hoď mi prosím ešte do SS ako s tou cenou a dohodneme čo, kde a ako...mám taký ciťák, že Drgi doletí na slaninku a kakavko s batôžkom plným prekvapení...len mu to zatiaľ nehovorte, nech má z toho potom úprimnú radosť

Re: Predaj SONY CDX-S2250S s MP3
Napísané: Utorok, 13. Apríla 2010, 10:33
od používateľa mimo
PREDANÉ pls zamknúť