Strana 1 z 1
------NAPREDAJ ZOSILOVAC HERTZ EP5-------
Napísané: Piatok, 2. Januára 2009, 23:36
od používateľa Furious10
takze predavam moj 4mesiace pouzivany zosilovac hertz ep5...
http://www.autoradia.sk/hertz-ep5
ta mate vsetky potrebne info...
100% stav. krabica, zaruka, cena ako pre vas 260€
sup, sup, sup nech uz mozem vyplatit moj novy, co ma caka uz v KE na sklade

Re: ------NAPREDAJ ZOSILOVAC HERTZ EP5-------
Napísané: Sobota, 3. Januára 2009, 01:46
od používateľa Gabriel Nagy
aky ta caka zosik? ja som v Ke nakupoval v autodaxe... v optime.. som tam nechal nemaly peniaz.. ale to este v predoslom aute.. teda vtomto, co vidis na obrazku, tom cervenom... som mal taky gz dvojkanal, modry... stal cez 25tis.. jedine on mi vedel poriadne rozhybat woofer impulse FC1500 ku

taky mensi 12palec slim..
alebo kde nakupujes?
Re: ------NAPREDAJ ZOSILOVAC HERTZ EP5-------
Napísané: Sobota, 3. Januára 2009, 02:15
od používateľa Furious10
ten modry GZ bol bud GZNA 2800X alebo GZNA 1.2500D
no mna caka HP5

ja som verny hertz-u
Re: ------NAPREDAJ ZOSILOVAC HERTZ EP5-------
Napísané: Utorok, 10. Februára 2009, 23:39
od používateľa Sebastian
Fajnovucka cena za taky wofrik.Ani by som sa nedivil keby uz nebol.

Re: ------NAPREDAJ ZOSILOVAC HERTZ EP5-------
Napísané: Utorok, 10. Februára 2009, 23:48
od používateľa Gabriel Nagy
o woofriku a jeho cene tu rec ani nebola

on predava zosik.. ak este ho ma vobec.
Re: ------NAPREDAJ ZOSILOVAC HERTZ EP5-------
Napísané: Streda, 11. Marca 2009, 21:59
od používateľa Sebastian
ups som myslel zosik a uz neni.