K: Toyota mr2 brzdové obloženie

ak zháňate náhradné diely, ...
Používateľov profilový obrázok
Bosso
panic
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Pondelok, 10. Februára 2014, 17:26

K: Toyota mr2 brzdové obloženie

Príspevok od používateľa Bosso » Piatok, 31. Júla 2015, 22:04

Nazdar. Mám trochu zvláštny problém. Nemôžem zohnať predné brzdové obloženie na moju toyotu mr2 mk2 1991. Skúšal som elit, repdoc, autokelly, nipponcars a iné, ale nikde mi nevedeli zohnať tento konkrétny kus (teda nipponcars aj áno, ale až o niekoľko týždňov a ja potrebujem čo najskôr). Pridávam obrázok a rozmery. Ak niekto viete kde kúpiť, poprípade ak niekto má, tak skúste ponúknuť. Ďakujem.

P.S. V elite je toto obloženie pod kódom RH 2377.00 od firmy ROADHOUSE, ale je nula na sklade a nevedia zohnať ani v externých skladoch.

Rozmery 140x52x15

Obrázok
Toyota MR2 SW20 r.v.1991
Toyota celica ST202 - Bejvávalo
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Elvis
Toyota guru
Príspevky: 1989
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 12:30
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: K: Toyota mr2 brzdové obloženie

Príspevok od používateľa Elvis » Sobota, 1. Augusta 2015, 09:50

sorry len jedna poznamocka - mas krasne sportove auto na ktorom sa isto nechodi pomaly a ty si ochotny dat na miesto najdolezitejsej sucastky na celom vozidle noname kus znacky "roadhouse" ??? Chapem ze ti to ponahla, ale az takto? To radsej chod do toyoty a na druhy den to mas tu...
Obrázok
Autá, ľudia, príbehy. Vyberáme tie najlepšie témy, príbehy a živé prenosy z motoršportu. volant.tv

Používateľov profilový obrázok
Bosso
panic
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Pondelok, 10. Februára 2014, 17:26

Re: K: Toyota mr2 brzdové obloženie

Príspevok od používateľa Bosso » Sobota, 1. Augusta 2015, 12:48

Tú značku som dal len ako príklad. Pod inou značkou som toto obloženie nenašiel. Vždy som dával na svoje autá ferodo, ale pri tomto aute neviem zohnať. Toyota je moja posledná šanca. Chcel som sa opýtať či náhodou tu niekto nevie. Ak nie, tak mi asi nič iné neostáva. A nemyslím, že aj tam to budú mať na ďalší deň. Keď som zhánal nejaké veci na celicu, tak to nebola bohvie aká ochota, keď som auto neservisoval v ich servise.

A ja sa s tým autom moc naháňať nemôžem. Možno tak trochu svižnejšia jazda :D Mňa vodičák bohužial živí a nemôžem o neho prísť kvôli nejakej kravine. A okruhovo zatial neplánujem jazdiť.
Toyota MR2 SW20 r.v.1991
Toyota celica ST202 - Bejvávalo
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Thomas
Toyota guru
Príspevky: 1388
Dátum registrácie: Piatok, 11. Mája 2007, 15:25
Bydlisko: BA - Engerau

Re: K: Toyota mr2 brzdové obloženie

Príspevok od používateľa Thomas » Utorok, 4. Augusta 2015, 16:37

Nechcem tu robiť reklamu ale myslím že toto je to čo hladáš ;-)

http://www.dobrebrzdy.sk/catalog/?mf_pr ... f_type=car

kludne by som na Tvojom mieste zobral tie BS, za tú cenu oem kvalita, neni o čom. Naozaj sa na brzdách neoplatí šetriť (hlavne keď stoja raz toľko ako ebc :lol: ), alebo dávať pochybných výrobcov.
Toyota Celica 2,0 16v 1993 turbo4wd with swap JDM 3S-GTE
Stock engine, no EGR, Blitz nur Spec + A-M-A + downpipe=1bar, Tial Bov

Toyota Corolla 1,4 VVTi 2004

ex: 2x Celica AT180

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných