Tycky pre stabilizator corolla

ak zháňate náhradné diely, ...
peter86
nula
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Nedeľa, 16. Marca 2014, 10:50

Tycky pre stabilizator corolla

Príspevok od používateľa peter86 » Nedeľa, 16. Marca 2014, 11:13

Ahojte, som tu novy, potreboval by som zohnat nejake tycky pre stabilizator. Mam corollu 2002 1.6, kde sa to da kupit ? online alebo v predajni ? som z BA a okolia.
Chcel by som si to vymenit prvy krat v zivote sam.

dakujem

Používateľov profilový obrázok
jarson
toyoťák
Príspevky: 660
Dátum registrácie: Pondelok, 12. Mája 2008, 17:09
Bydlisko: Rožňava

Re: Tycky pre stabilizator corolla

Príspevok od používateľa jarson » Nedeľa, 16. Marca 2014, 12:14

v kazdej normalnej predajni so suciastkami urcite nieco bude. Vacsinou ti daju na vyber (znacka a cena) a druhy den najcastejsie , alebo aj ten den si vyzdvihnes. Hotovo.
Ak ale chces co nemaju - totiz vo vacsine pripadov ti ponuknu europsku druhovýrobu - potom sa obrat na ludi , ktori sa specializuju a azijske auta - mas priamo tu na fore - nipponcars napriklad.
Ona totiz nie je tycka ako tycka, a ked to budes menit po 2-3x, už ta bude zaujmat aku znacku nabuduce kupit.
Nestoji to tolko aby si si nemohol dovolit kvalitnejsie ( od 4€ do cca.20€ za kus, zalezi kde kupis a aku znacku). A pozor, zdaleka neplati, ze co drahsie to lepsie.
za seba odporucam YAMATO. Pripadne FEBEST, tu ale zatial nemm skusenost kolko vydrzi, len to ze ako nova vyzera ze by mala zniest vela.
Civic 1.8 FD7 06 Turkey Obrázok
Carina E 1.6 XLi Lift japan 92Obrázok
Carina E 1.8 GLi Lift UK 96 R.I.P.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných