Strana 1 z 1

kúpim spätné zrkadlo vodičove na E10 corollu

Napísané: Piatok, 22. Februára 2013, 23:18
od používateľa alex 008
nelakované, mechanické, žiadna elektrika, najlepśie zo Žiliny a okolia, nie je však podmienkou. Viac na SS

Re: kúpim spätné zrkadlo vodičove na E10 corollu

Napísané: Utorok, 26. Februára 2013, 20:26
od používateľa Toyota diely
Mam Original
aj Lave - Prave
cena 20 eur /kus
tel. 0903-O12-415

Re: kúpim spätné zrkadlo vodičove na E10 corollu

Napísané: Streda, 6. Marca 2013, 16:49
od používateľa alex 008
za taku cenu nech ti nan aj nadalej sada prach

Re: kúpim spätné zrkadlo vodičove na E10 corollu

Napísané: Streda, 6. Marca 2013, 21:12
od používateľa grexos
za 40 chodia pouzite originalne elektricke takze 20 je fajn cena. nove stoja okolo 50eur
sklo som nasiel za cca 15 eur ale to je skor vynimka nebyvaju dostupne

Re: kúpim spätné zrkadlo vodičove na E10 corollu

Napísané: Streda, 6. Marca 2013, 21:14
od používateľa chmelo
Tiež mi to príde ako celkom ľudská cena...a dohodnúť sa nejako vždy dá ;-)

Re: kúpim spätné zrkadlo vodičove na E10 corollu

Napísané: Sobota, 9. Marca 2013, 17:34
od používateľa alex 008
nove stoji 32€, mam to zistene. Myslim ze 20€ za pomaly 20 rocne je vela. Inak spomenul ze mi ho vie dat za 15, ale ze musim prist este dnes :D :D komediant

Re: kúpim spätné zrkadlo vodičove na E10 corollu

Napísané: Sobota, 9. Marca 2013, 17:48
od používateľa drgi

Re: kúpim spätné zrkadlo vodičove na E10 corollu

Napísané: Sobota, 9. Marca 2013, 21:48
od používateľa chmelo
Tak keď to máš zistené, tak si ho kúp a nevyhrýzaj...nikto ti ho nasilu nepchá...nemáš, nedáš, nechaj si ;-)

Re: kúpim spätné zrkadlo vodičove na E10 corollu

Napísané: Štvrtok, 14. Marca 2013, 08:30
od používateľa Toyota diely
Komediant ?
Srdecne pozdravujeme !