Strana 1 z 1

ventilator chladica

Napísané: Piatok, 19. Júna 2009, 14:34
od používateľa Emco
Zhanam ventilator chladica na motor 3s-fe. Kedze su tam dva a neviem ci su identicke tak potrebujem lavy v smere jazdy.

Vdaka,
Emil
0905756083

Re: ventilator chladica

Napísané: Nedeľa, 28. Júna 2009, 23:48
od používateľa Leňulka
zalezi jestli je to ventilator pro klimu nebo pro motor, jestli pro motor vyjde u me cca 2400czk jestli pro klimu tak 3600czk