Strana 1 z 1
dekel na stredovu konzolu
Napísané: Utorok, 12. Júla 2005, 10:22
od používateľa cahir
zhanam dekel na stredovu konzolu do corolly E12 z vybavy SOL (caluneny) . mam tam zatial povodnu (terra) ale ten je velmi nizky a kratky

Napísané: Nedeľa, 31. Júla 2005, 11:18
od používateľa Tomas
Pytal som sa na to, orientacne stoji okolo 7000 Sk (bez DPH). Radsej by som sa obratil na vrakac pri Prahe

Napísané: Pondelok, 1. Augusta 2005, 08:27
od používateľa cahir
7 litrov bez dane. . kokos

mne je to uz normalne smiesne. nechapem z coho odvadzaju tie ceny
aspon dik za snahu

Napísané: Pondelok, 1. Augusta 2005, 23:24
od používateľa AndyGTP
cau cahir na co to zhanas? co mas s deklom? vrzga?
Napísané: Utorok, 2. Augusta 2005, 07:48
od používateľa cahir
Andy > nie, ale vo vybave SOL je vyssi a dlhsi, proste je to uz plnohodnotna laktova opetrka, kdezto ta moja plni jej funkciu iba ciastocne..
Napísané: Utorok, 2. Augusta 2005, 08:31
od používateľa Ado
cahir skús firmu
http://www.amckn.sk/ ,naša firma od nich berie komplet opierky,vizerajú dobre a hlavne sú za pár šupov..
Napísané: Utorok, 2. Augusta 2005, 11:44
od používateľa cahir
Ado > dik za link. skoda na corollu tam nemaju. . asi aj preto, ze ono to uz vyzera, ze ta operka tam je. .

ale ceny su vyborne, az smiesne

Napísané: Utorok, 2. Augusta 2005, 15:10
od používateľa Ado
Cahir: ...verso nemá takú istú???
Napísané: Utorok, 2. Augusta 2005, 15:16
od používateľa cahir
Ado napísal:Cahir: ...verso nemá takú istú???
nie som si isty. podla mna skor nie ako ano. verso ma aj iny interier. . ak bude moznost, ceknem... verso je vlastne uplne ine auto, s corollou to nema nic. .
Napísané: Utorok, 2. Augusta 2005, 15:24
od používateľa Ado
.....škoda lebo tie ceny sú fakt perfektné..