Budiky s otackomerom na Corollu E11+teplomer a reflektor
Napísané: Streda, 17. Októbra 2012, 11:43
Pri pratani pivnice a starych veci po predanej Corollke som objavil zvysne budiky s otackomerom-kto by mal zaujem-cca 25€, teplomer vonkajsej teploty k tomu za 5€, a funkcny ORIGINAL lavy predny reflektor s tesnenim m.r.1998 pred faceliftom za 40€. Stary reflektor mal jeden prasknuty uchyt po tukese-tak som kupil radsej novy reflektor pred predajom auta, aby to zbytocne nekricalo, no a ten stary co ponukam je 100%ne opraveny v zvarovni plastov, ma plne funkcny motorcek nastavenia sklonu paraboly...poslem pripadne foto v pripade zaujmu. Novy stoji 150,-€ a s replikou od DEPA, ci podobnych by som original velmi neporovnaval-zivotnost, absentujuci motorcek, ci vyzrazanie vlhkosti moze casom u repliky poriadne vadit...