Strana 1 z 1
P: Corolla E11 prístrojovka s otáčkomerom + vonk. teplomer
Napísané: Piatok, 24. Apríla 2009, 07:57
od používateľa saboter
Nakoniec som sa rozhodol že to nebudem prehadzovať na mojom aute takže rád posuniem ďalej ak by mal niekto záujem. Ak má niekto STDčko tak nie je o čom

.
Prístrojovka + teplomer za
57,- euro .
Re: P: Corolla E11 prístrojovka s otáčkomerom + vonk. teplomer
Napísané: Sobota, 25. Apríla 2009, 16:45
od používateľa saboter
Prikladám foto:

Re: P: Corolla E11 prístrojovka s otáčkomerom + vonk. teplomer
Napísané: Pondelok, 27. Apríla 2009, 11:50
od používateľa mtn
ak to nikto nevezme v kuse, tak ja by som zobral teplomer.
Re: P: Corolla E11 prístrojovka s otáčkomerom + vonk. teplomer
Napísané: Pondelok, 27. Apríla 2009, 12:30
od používateľa saboter
Už si druhý

.
Re: P: Corolla E11 prístrojovka s otáčkomerom + vonk. teplomer
Napísané: Pondelok, 27. Apríla 2009, 12:33
od používateľa saboter
Spúšťam pre členov fóra na 45 euro.
Re: P: Corolla E11 prístrojovka s otáčkomerom + vonk. teplomer
Napísané: Pondelok, 4. Mája 2009, 01:44
od používateľa Zmuro
Trosku off-topic, ale ked tu pristrojovku uz mas takto pekne vonku, nepozrel by si sa prosim ta kde, a ci vobec ma tato pristrojovka oranzovu kontrolku motora? Lebo ja som nedavno menil budiky na svojej Corolle, a vsetky sachty na kontrolky som odspodu presvietil a nenasiel som ju jednoducho. Nikto mi to nechce verit..a pritom si myslim, ze by tam ta kontrolka mala byt. A to je povodne vybrate vraj z tej istej motorizacie 1.4, 4E-FE. Takze ak by ta to moc neobtazovalo, potreboval by som vediet, pri ktorej kontrolke ju mam hladat. Nalavo, ci napravo, a tak. Diky moc.
Re: P: Corolla E11 prístrojovka s otáčkomerom + vonk. teplomer
Napísané: Pondelok, 4. Mája 2009, 07:28
od používateľa saboter
Zmuro napísal:Trosku off-topic, ale ked tu pristrojovku uz mas takto pekne vonku, nepozrel by si sa prosim ta kde, a ci vobec ma tato pristrojovka oranzovu kontrolku motora? Lebo ja som nedavno menil budiky na svojej Corolle, a vsetky sachty na kontrolky som odspodu presvietil a nenasiel som ju jednoducho. Nikto mi to nechce verit..a pritom si myslim, ze by tam ta kontrolka mala byt. A to je povodne vybrate vraj z tej istej motorizacie 1.4, 4E-FE. Takze ak by ta to moc neobtazovalo, potreboval by som vediet, pri ktorej kontrolke ju mam hladat. Nalavo, ci napravo, a tak. Diky moc.
Už som to pozeral keď som ju fotil , určite tam kontrolka motora je, ale už si nepamätám na ktorej strane

. Pozriem ešte raz keď nezabudnem

.
Re: P: Corolla E11 prístrojovka s otáčkomerom + vonk. teplomer
Napísané: Utorok, 5. Mája 2009, 20:27
od používateľa saboter
Zmuro napísal:Takze ak by ta to moc neobtazovalo, potreboval by som vediet, pri ktorej kontrolke ju mam hladat. Nalavo, ci napravo, a tak. Diky moc.
Tak som to bol teraz presvietiť. Lokácia kontrolky viď obrázok.

Re: P: Corolla E11 prístrojovka s otáčkomerom + vonk. teplomer
Napísané: Štvrtok, 21. Mája 2009, 19:28
od používateľa saboter
Nakoniec pôjde predsalen do môjho fára. Môžete zmazať. Dík.
Re: P: Corolla E11 prístrojovka s otáčkomerom + vonk. teplomer
Napísané: Sobota, 30. Mája 2009, 17:16
od používateľa Zmuro
Diky moc za ochotu, idem to hned skontrolovat...inak ak chces mat na novom tachaci svoje povodne kilometre, tak najjednoduchsie je prehodit cely budik rychlomeru s pocitadlom kilometrov z povodnej pristrojovky do novej. Je to odskusane, niekto tu pisal dokonca aj postup, podla ktoreho som to prehadzoval aj ja a funguje to bez problemov...
Re: P: Corolla E11 prístrojovka s otáčkomerom + vonk. teplomer
Napísané: Sobota, 30. Mája 2009, 19:46
od používateľa saboter
Zmuro napísal:Diky moc za ochotu, idem to hned skontrolovat...inak ak chces mat na novom tachaci svoje povodne kilometre, tak najjednoduchsie je prehodit cely budik rychlomeru s pocitadlom kilometrov z povodnej pristrojovky do novej. Je to odskusane, niekto tu pisal dokonca aj postup, podla ktoreho som to prehadzoval aj ja a funguje to bez problemov...
Neni za čo. Ja budem meniť aj motor. Keby dám na ten tacháč tie kilometre čo ma ten motor tak mi to aj tak nikto neuverí vzhľadom na ostatné veci

...