injectors zo ST185 3S GTE

náhradné diely na predaj, ...
mison

injectors zo ST185 3S GTE

Príspevok od používateľa mison » Nedeľa, 24. Apríla 2005, 22:20

chce niekto?

Používateľov profilový obrázok
CelicaNR
Toyota guru
Príspevky: 1599
Dátum registrácie: Utorok, 3. Augusta 2004, 16:44
Bydlisko: Bratislava, Slovakia
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa CelicaNR » Pondelok, 25. Apríla 2005, 09:51

Mison v akom su stave? (zhrdzavene a zapchate?)

Akoze bez palivovej pumpy su asi nanic, aspon teda mne urcite, ale mozno sa niekto ozve.. ;-)
Sweet and sexy..
tobe CH-R 1.8 Hybrid ... 11.1sec@0-60mph
Octavia RS 2.0 ... 6.9sec@0-60mph
exDucati 0.8 Monster ... 4.2sec@0-60mph
exCelica 2.0 GT with 3SGE ... 7.6sec@0-60mph

mison

Príspevok od používateľa mison » Pondelok, 25. Apríla 2005, 11:28

preco by maly byt bez palivovej pumpy na nic? ked ti tlaci na aute do 3 bar tak by to malo stacit. aj tak sa to reguluje na cca 2bar. neviem v akom su stave..vyzerali dobre ale preventivne som kupil druhe.

Používateľov profilový obrázok
CelicaNR
Toyota guru
Príspevky: 1599
Dátum registrácie: Utorok, 3. Augusta 2004, 16:44
Bydlisko: Bratislava, Slovakia
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa CelicaNR » Pondelok, 25. Apríla 2005, 14:00

No a uz si to rochodil ? napis nejaky update .. ci si sa uz konecne vozil..

Ale asi ne, inak by si sa tvaril keby to dobre chodilo...
Sweet and sexy..
tobe CH-R 1.8 Hybrid ... 11.1sec@0-60mph
Octavia RS 2.0 ... 6.9sec@0-60mph
exDucati 0.8 Monster ... 4.2sec@0-60mph
exCelica 2.0 GT with 3SGE ... 7.6sec@0-60mph

mison

Príspevok od používateľa mison » Pondelok, 25. Apríla 2005, 16:12

chodit chodi..ale nie tak ako by malo..teraz aj z toho typka co mi to predal vypadlo ze to islo tak ako teraz ked na tom on jazdil..pridas plyn a trha motor a nejde..zjemna ide..ale prudke pridanie nic.. nieco s palivovym systemom..dnes zmeram tlak benzinu takze uvidime. ale ked som videl v DS na zraze M3 tak by som najradsej GT4 rozbil kladivom. Chalan hovori ze s tou M3 sunda aj imprezu sti. nie na rozbeh ale potom ju opali..a ked som videl ako ide tak som bol vlhky..to auto absolutne nevybrovalo..ani ked to vytocil..proste brutal.. krasne vyvazeny motor..spicka.

Používateľov profilový obrázok
fajry
administrátor
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa fajry » Pondelok, 25. Apríla 2005, 17:18

tak sa vykasli na GT4 (ju predaj nejakemu Toyota nadsencovi) a kup si M3. Bude spokojny aj on, aj Ty aj my tu na fore :-)

No verim, ze ked Ti ta GT4 pojde tak ako ma, tak budes nadseny!
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback

mison

Príspevok od používateľa mison » Utorok, 26. Apríla 2005, 09:10

nechces kupit? inac neviem co ti tu na tom vadi..akoze som na toyota fore tak musim pisat len o toyote? po pravde este som nevidel ST185 ktora by bola v poriadku..akoze srat na take auto. kazdy s tym ma problemy a stale v servise.. tak mi to este o tom hovor. kup si aj ty a som zvedavy ako dlho ti to nadsenie vydrzi ked budes musiet menit nejake diely. nehovorim o tom ked prejazdis za vikend 1500sk ako easyrider:o) takze klud.ja viem o com pisem. Auticko bude na predaj ked ho opravim a som zvedavy ci sa tu bude zasa len kecat ake je to drahe alebo to aj niekto kupi.Proste vidim do to ho auta viac ako clovek co na tom len jazdi. Ale tu predavam vstrekovace tak ked si chce niekto spravit plamenomet do vyfuku tak ma moznost.

Používateľov profilový obrázok
CelicaNR
Toyota guru
Príspevky: 1599
Dátum registrácie: Utorok, 3. Augusta 2004, 16:44
Bydlisko: Bratislava, Slovakia
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa CelicaNR » Utorok, 26. Apríla 2005, 10:55

Mison, no ja tiez prejazdim 1500SK za vikend a vobec mi to nevadi a mam iba hladky 2.0-liter :roll:

No ja ho opravujem tiez, odkedy ho mam, vymienam tam pomaly vsetko, a nie som kvoli tomu nestastny.. stare auto je stare auto...
Sweet and sexy..
tobe CH-R 1.8 Hybrid ... 11.1sec@0-60mph
Octavia RS 2.0 ... 6.9sec@0-60mph
exDucati 0.8 Monster ... 4.2sec@0-60mph
exCelica 2.0 GT with 3SGE ... 7.6sec@0-60mph

Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa drgi » Utorok, 26. Apríla 2005, 11:03

mison napísal:nechces kupit? inac neviem co ti tu na tom vadi..akoze som na toyota fore tak musim pisat len o toyote? po pravde este som nevidel ST185 ktora by bola v poriadku..akoze srat na take auto. kazdy s tym ma problemy a stale v servise.. tak mi to este o tom hovor. kup si aj ty a som zvedavy ako dlho ti to nadsenie vydrzi ked budes musiet menit nejake diely. nehovorim o tom ked prejazdis za vikend 1500sk ako easyrider:o) takze klud.ja viem o com pisem. Auticko bude na predaj ked ho opravim a som zvedavy ci sa tu bude zasa len kecat ake je to drahe alebo to aj niekto kupi.Proste vidim do to ho auta viac ako clovek co na tom len jazdi. Ale tu predavam vstrekovace tak ked si chce niekto spravit plamenomet do vyfuku tak ma moznost.
skor je to tym, ze Celica je sportove auto, a kazdy kto s nou jazdi, sa 'musi' vyblbnut, vytacat motor, brzdenie... to sa potom necuduj, ze to nevdrzi dlho. porovnaj si vsak 10-15 rocnu Celicu s 200 000km a 10-15 BMW s 200 000 km, kto z toho vyjde ako vitaz.
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

mison

Príspevok od používateľa mison » Utorok, 26. Apríla 2005, 11:25

budes sa divit ale BMW. na celice su popraskane manzety, bmw v pohode. viem to porovnat lebo som mal aj 15 rocne bmw rozobrate aj 15 rocnu celicu. a sa divim ze tam odchadzaju take somariny. Celica ma dost komplikovany motor narocny opravu. Ked chces nieco zmerat tak treba rozobrat pol motoru. Snad ked pojde tak si to bude stat za to povestnou toyota spolahlivostou..aj preto na tom nesetrim a kupujem original diely na podstatne veci. Kazde z tych aut ma nieco do seba keby som nechcel tu celicu tak ju opravim tak ze tam nevymenim nic ako kazdy predomnou. Musim povedat ze dobre zabaca aj vsetko ale zatial tam chyba ten vykon. rozobral som zasa motor, nastavil klapku, vymenim vstrekovace, zistil som ze regulator paliva ma vysoky tlak, mozno ho prechlastava tak nejde.. takze uvidime.

Používateľov profilový obrázok
fajry
administrátor
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa fajry » Utorok, 26. Apríla 2005, 12:36

mison: ja som to myslel ako srandu. Raz uz bol boj medzi BMW a Toyotou a dalsi nepotrebujem citat. Mne sa paci aj BMW aj VW aj Toyota - kazde auto ma nieco do seba, ale stare auto je stare - a to akakolvek znacka.

Tu Tvoju Toyotku by som uz strasne rad videl nazivo. Celica je kraaasne auticko a GT4 je aj riadne vykonne auticko. Takze drzim prsty, aby uz jazdila, tak ako ma.
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback

Používateľov profilový obrázok
CelicaNR
Toyota guru
Príspevky: 1599
Dátum registrácie: Utorok, 3. Augusta 2004, 16:44
Bydlisko: Bratislava, Slovakia
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa CelicaNR » Utorok, 26. Apríla 2005, 17:11

no to som aj ja zvedavy.. .atesim sa na ten tvoj vitazny (i ked mozno skepticky) usmev na tvari, ked budes jazdit s celym vykonom a nebudes vediet prestat... :lol:
Sweet and sexy..
tobe CH-R 1.8 Hybrid ... 11.1sec@0-60mph
Octavia RS 2.0 ... 6.9sec@0-60mph
exDucati 0.8 Monster ... 4.2sec@0-60mph
exCelica 2.0 GT with 3SGE ... 7.6sec@0-60mph

mison

Príspevok od používateľa mison » Utorok, 7. Júna 2005, 18:27

predane

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 22 neregistrovaných