Apexi Power FC + Commander - programovatelna ECU

náhradné diely na predaj, ...
Používateľov profilový obrázok
MatG0
panic
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Štvrtok, 23. Apríla 2009, 16:55

Apexi Power FC + Commander - programovatelna ECU

Príspevok od používateľa MatG0 » Štvrtok, 8. Marca 2012, 14:41

Mam na predaj uplne samostatnu programovatelnu riadiacu jednotku pre motory 2zz-ge - APEXI POWER FC + COMMANDER. Je Plug&Play kompatibilna s Toyota Celica VVTL-i 00-02.
Pre tych, co o tejto ECU este nepoculi, ide o pokrocily engine management, v riadiacej jednotke je mozne konfigurovat uplne vsetko, vratane otacok, pri ktorych sa zopina LIFT.

Cena 800eur

Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Rasťo
Vševed
Príspevky: 3806
Dátum registrácie: Streda, 7. Marca 2007, 17:45
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Apexi Power FC + Commander - programovatelna ECU

Príspevok od používateľa Rasťo » Piatok, 9. Marca 2012, 07:39

MatG0 napísal:Je Plug&Play kompatibilna s Toyota Celica VVTL-i 00-02
Takže budúci majiteľ proste vypojí z konektorov ECU od Densa, zapojí túto novú, priskrutkuje ju na pôvodné miesto Densáckej (asi mu budú aj otvory na montáž sedieť), naštartuje a je jedno či bude mať atmo, alebo preplňovaný motor a ono to bude ako super bez akýchkoľvek ďalších investícií fachať???
Lebo tak si predsatvujem plug and play...
Keď povieš o niečom A, tak povedz aj B...
Na čase nezáleží...záleží pouze na životě

Lexus RX400h, ´08, 1MZ-FE
Toyota MR-2 W3, ´00, 1ZZ-FE
Toyota Corolla AE92, ´88, 4A-GE 16V
Ex : Toyota Yaris XP10, ´01-´05, 1SZ-FE
Ex : Toyota Celica RA61. ´85, 21R-C
Ex : Toyota Corolla E11, ´98, 4E-FE

Používateľov profilový obrázok
MatG0
panic
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Štvrtok, 23. Apríla 2009, 16:55

Re: Apexi Power FC + Commander - programovatelna ECU

Príspevok od používateľa MatG0 » Piatok, 9. Marca 2012, 17:27

Rasťo napísal:Takže budúci majiteľ proste vypojí z konektorov ECU od Densa, zapojí túto novú, priskrutkuje ju na pôvodné miesto Densáckej (asi mu budú aj otvory na montáž sedieť), naštartuje a je jedno či bude mať atmo, alebo preplňovaný motor...
Ano, tuto cast si vystihol takmer dokonale presne. S tymto mozem suhlasit a myslim, ze k montazi netreba uz nic viac dodat.

Ale pozor..
Som rad, ze si tuto temu zacal, ved ponuka je tu na forume prave pre to aby sa o takychto veciach dalo diskutovat.
Na druhej strane by som to prirovnal k tomu, ze ked si niekto kupuje automaticku pracku, predstavuje si, ze sa pracka sama naprace pradlom, naplni vhodnym praskom, avivazou, vyperie, ususi, vyzehli a poskladane veci a ulozi do skrine..? NIE!
Uz len nazov - "samostatna programovatelna ECU" hovori o tom na co je predurcena.
Ten kto nema sajnu o com je rec a mysli si, ze ked to namontuje do auta a pripoji k notebooku, ktory len vypise tadan! "Celica Conneted!" a zobrazi posuvnik od + 0 HP do + 500HP, NECH DA OD TOHTO RUKY PREC A VIAC NEOTVARA TOTO VLAKNO!!

Ide o pokrocily engine managment, ktory je nutne takmer od zakladov nakonfigurovat. Do ECU sa daju sice nahrat mapy, ktore boli dlho vyvyjane pre pouzitie s 2zz motorom ale rozhodne by som to nedoporucoval niekomu, kto nema aspon zakladne znalosti o jednotke a skutocnom "tuningu". V opacnom pripade ho s najvacsou pravdepodobnostou cakaju muky, nekonecne samostudium a riskuje tym aj motor. Alebo ho cakaju dalsie vydavky $$$ za tuning v profi firme..
Samozrejme ti, ktori maju predstavu o com je rec, vedia co to obnasa a co mozu od jednotky ocakavat.
Apexi Power FC je aspon v zahranici velmi velky a silny POJEM v oblasti uprav Toyoty Celici T23. Sam som sa o jednotku zaujimal takmer 2 roky, kym som sa odhodlal zakupit ju. Takisto myslim, ze vacsina tych co sa o svoju Celicu zaujimaju a prechadzaju nejake to zahranicne forum sa uz s Apexi Power FC stretli.

K7LEXUS
začiatočník
Príspevky: 219
Dátum registrácie: Piatok, 19. Augusta 2011, 14:26
Bydlisko: Lučenec, Banská Bystrica

Re: Apexi Power FC + Commander - programovatelna ECU

Príspevok od používateľa K7LEXUS » Piatok, 13. Apríla 2012, 08:04

vies mi dať na teba telefón? keďže neodpisuješ na SS...
2006 Lexus IS250

Používateľov profilový obrázok
MatG0
panic
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Štvrtok, 23. Apríla 2009, 16:55

Re: Apexi Power FC + Commander - programovatelna ECU

Príspevok od používateľa MatG0 » Štvrtok, 30. Augusta 2012, 20:24

stale aktualne

K7LEXUS
začiatočník
Príspevky: 219
Dátum registrácie: Piatok, 19. Augusta 2011, 14:26
Bydlisko: Lučenec, Banská Bystrica

Re: Apexi Power FC + Commander - programovatelna ECU

Príspevok od používateľa K7LEXUS » Nedeľa, 2. Septembra 2012, 17:38

načo píšeš, že je to stále aktuálne, keď mi nevieš ani odpísať na SS?
2006 Lexus IS250

Používateľov profilový obrázok
MatG0
panic
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Štvrtok, 23. Apríla 2009, 16:55

Re: Apexi Power FC + Commander - programovatelna ECU

Príspevok od používateľa MatG0 » Nedeľa, 2. Septembra 2012, 18:13

Ospravedlnujem sa ze som ti neodpisal, dlhsie som nemal cas venovat sa tymto veciam ale dotazoval si sa na AEM FIC, ktory som sa toho casu rozhol este ponechat, nie na tuto apexi..? Ten aem mam zatial v rezerve pre pripadneho zaujemcu o turbokit

K7LEXUS
začiatočník
Príspevky: 219
Dátum registrácie: Piatok, 19. Augusta 2011, 14:26
Bydlisko: Lučenec, Banská Bystrica

Re: Apexi Power FC + Commander - programovatelna ECU

Príspevok od používateľa K7LEXUS » Nedeľa, 2. Septembra 2012, 21:21

jasné, chápem ak si mal povinnosti. áno, mal som záujem o AEM FIC, spomínal si, že prípadne vieš aj zohnať nejaký v normálnej cene. aby sme to tu nezahlcovali a pre jednoduchšiu konverzáciu, vieš mi dať na teba v SS číslo? teda ak to nie je problém...dík. Denis.
2006 Lexus IS250

Používateľov profilový obrázok
MatG0
panic
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Štvrtok, 23. Apríla 2009, 16:55

Re: Apexi Power FC + Commander - programovatelna ECU

Príspevok od používateľa MatG0 » Štvrtok, 17. Januára 2013, 07:35

Zatial stale k dispozicii. Skuste urobit ponuku :)

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných